Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1 актуализации

Стара функция е, сега са я подредили на по-удобно място. И вече като влезеш в батерията не се пуска скенер автоматично
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
Аксесоари

(2019-06-15, 22:24:21)vargala81 написа:  Да, ще се изтрият. Но защо искаш да минаваш на стабилен? В един момент, когато спрат бетата всички, които сме на глобален бета ще ни дойде като ъпдейт направо стабилния и мисля, че тогава нищо няма да се изтрие.

Е, чак такива екстри не вярвам. Просто оставаш на последната бета. Ако искаш стабилен сам ъпдейтваш.
Цитирай

Имаш предвид, че сами трябва да изтеглим последния стабилен и отново трябва да го флашнем през ъпдейтера, което ще ресетне и телефона? Не вярвам, просто последния стабилен ще е 1 към 1 с последната бета и при следващия ъпдейт ще получим всички стабилен.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Ако дойде ота теоретично ще е подписана, така че да е като ъпдейт и няма да има ресет
Цитирай

На кой оператор и регион сте, защото не получавам последния ъпдеит!
Цитирай

(2019-06-16, 17:15:58)bivmo написа:  На кой оператор и регион сте, защото не получавам последния ъпдеит!
Hong Kong

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk

F1 ,А52s 5G
Цитирай

Аз го получих още вчера по обяд, регион България, Теленор.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз съм на виваком реион Индия, Сега ще го разръчкам, Благодаря за бързите отговори,
Цитирай

Очаква се и Pocophone F1 да получи Android Q : http://4pda.ru/2019/06/19/358426/

 
Цитирай

(2019-06-19, 18:56:30)NoMaD написа:  Очаква се и Pocophone F1 да получи Android Q : http://4pda.ru/2019/06/19/358426/
https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0%...6.html?amp

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk

F1 ,А52s 5G
Цитирай

(2019-06-19, 18:59:29)icho написа:  https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0%...6.html?amp

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk
То даже и developer preview 4 си има вече

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай

Колеги с последната бета съм 9.6.13 и откакто ъпдейтнах миналата седмица забелязвам, че на няколко пъти интернета ми изчезва.
Wifi е изключен, mobile data е пусната, но нет няма... ако я рестартирам се появява, някой друг забелязал ли е подобен проблем?
Цитирай

(2019-06-15, 18:59:39)Georgi_ написа:  Май батерията е по-добре с новия ъпдейт.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Руснаците пишат, че 10.3.5.0 е с увеличен разход на батерията.
Цитирай

Аз също мисля че батерията е по зле с 10.3.5 ?
Цитирай

Според мен или е същото или е сдна идея по-добре. Не забелязвам влошаване

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай

Аз съм в Германия с О2, с регион Германия. Още съм си с 10.2.3.  телфона е прилично стабилен. Само не се прибира слайдера със звука сам.
Цитирай

(2019-06-20, 09:53:56)optybg написа:  Колеги с последната бета съм 9.6.13 и откакто ъпдейтнах миналата седмица забелязвам, че на няколко пъти интернета ми изчезва.
Wifi е изключен, mobile data е пусната, но нет няма... ако я рестартирам се появява, някой друг забелязал ли е подобен проблем?

Активирай volte с код *#*#86583#*#*  после влез в настройки-за телефона и чукни 5/6 пъти на вътрешно хранилище и после информация за телефон 1/2 виж да ли е активирало volte ... пробвай при мен всякаш нета по добър стана
Цитирай

(2019-06-21, 08:35:27)JuniJem написа:  Активирай volte с код *#*#86583#*#*  после влез в настройки-за телефона и чукни 5/6 пъти на вътрешно хранилище и после информация за телефон 1/2 виж да ли е активирало volte ... пробвай при мен всякаш нета по добър стана

Колега това става ли за всички оператори?

Pocophone f1
Цитирай

(2019-06-21, 11:52:09)pavlin0 написа:  Колега това става ли за всички оператори?
Кода деактивира проверката за волте наличност и опцията за пускане/спиране на услуга излиза в менюто. Оттам нататък на Теленор обаждане на оператор и активиране на услугата и на Виваком активиране на услуга в съвместим телефон. А1 скоро май не смятат да ползват толкова модерни гласови услуги като другите оператори.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

Аз съм на A1 явно няма смисъл да го ползвам този трик...
Цитирай

След последния ъпдейт скапаха още батерията. На предния ъпдейт от средно 60-66ч ползване с едно зареждане паднах ма 40-46ч, след този (последния) ъпдейт вече телефона едвам добутва 30ч при непроменено ползване и постоянно една и съща яркост на дисплея. Явно отпимизациите за батерия са им последна грижа и вече се губи едно от най-хубавите качества на телефона - издръжливостта.

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай

Че батерията не е както отпреди 2 ъпдейта, не е, но не виждам толкова драстично влошаване. Не знам, може и аз вече да не се вглеждам толкова.
Долното е с автоматична подсветка

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай

(2019-06-21, 12:04:26)batala написа:  Кода деактивира проверката за волте наличност и опцията за пускане/спиране на услуга излиза в менюто. Оттам нататък на Теленор обаждане на оператор и активиране на услугата и на Виваком активиране на услуга в съвместим телефон. А1 скоро май не смятат да ползват толкова модерни гласови услуги като другите оператори.
Оператора на Теленор ми каза, че телефона не поддържа волте в тяхната мрежа и разбира се ми изреди 1000+ левовите модели, който подържат волте в тяхната мрежа.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Georgi_ за това мнение:
  • slavkov
Цитирай

(2019-06-24, 19:32:42)Georgi_ написа:  Оператора на Теленор ми каза, че телефона не поддържа волте в тяхната мрежа и разбира се ми изреди 1000+ левовите модели, който подържат волте в тяхната мрежа.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
На оператора от теленор му казваш директно-вие го пуснете, пък ако не работи, не работи. При мен така "няма" от около 4 месеца

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай

(2019-06-24, 19:32:42)Georgi_ написа:  Оператора на Теленор ми каза, че телефона не поддържа волте в тяхната мрежа и разбира се ми изреди 1000+ левовите модели, който подържат волте в тяхната мрежа.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Оператора да си гледа работата. В рома на телефона отдавна има набити настройки на Теленор България.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)