Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Остатъчна стойност от промоцията
#1

Някой получи ли нещо от т.нар. "остатъчна стойност" по време на промоцията?

HTC Desire;Samsung Galaxy Note 4,Samsung Galaxy Note 9,Galaxy Tab S7+,Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

В условията на промоцията пишеше, че ще изплатят остатъчната стойност по сметка на клиента в срок от 1 месец. Закупих си телефона на 24 август, но досега нищо не е постъпило по сметката. Ще изчакам до вторник, след това ще се интересувам за инфо в магазина на оператора където го закупих.

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Цитирай
#3

И по моята сметка все още няма постъпила никаква сума.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#4

А има ли някой, който е получил нещо? Аз също не съм.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#5

А то не трябваше ли да попълвате отделни заявления за това? НЕ мога да си спомня добре.
Цитирай
#6

Да, трябваше. И аз съм попълнил, предполагам и всички други са.
Но имаше едно неясно условие- дали е въвеждан гугъл акаунт. Ако е, остатъчна стойност- 0лв. Не знам дали изтрит акаунт се брои. А и не знам фабрични настройки дали изтриват акаунта, т.е. след тях няма нищо в телефона, но някой спомена, че после не можело да се въведе различен акаунт от въвеждания преди това, Трябвало първо да се премахне акаунта и тогава фабрични настройки. Аз не съм трил предварително.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#7

Ами ако си махнал отметката на архивиране на моите данни няма смисъл да триеш акаунти.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#8

Аз също мислех да се възползвам, но! Първия път като проверих приблизителната стойност ми се получи една цифра, (около 400), след няколко дни, точно преди да заявя, цената беше вече около 300 и малко. Прецених че ще играе хурката, като почти всичко родно и го пуснах на свободния пазар.
Цитирай
#9

Днес видях, че ми е постъпила остатъчната стойност за Ноут 4, който беше супер запазен. Първоначално когато въвеждах имеи номер  в сайта им ми даваха 81,90 лв, били са коректни и са превели същата сума 81,90 лв. Така че Ноут 9 с приспадането ми стъпи под 980 лв Wink .

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Цитирай
#10

Оценките им са смехотворни според мен , ако става въпрос за не работещ апарат съм съгласен.

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#11

За нот3 запазен 400лв,добра сделка мисля аз с договор.На свободният пазар под 200лв.

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#12

За оценките сте прави, но колкото и да ми беше запазен апарата (работещ безупречно), в края на октомври ставаше на 4 години и нямаше как да взема 481,90 лв за него. Относно остатъчните стойности, реших да експериментирам и проверих колко ми дават за айфон 7+ и айфон Х. За айфон 7+, който бе на 19 месеца ми даваха 130,65 лв (апарата междувременно го продадох за 1000 лв след това), а за Х, 64 гб, на 9 месеца бе оценен на 507 лв, което бе брутално ниска стойност.

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Цитирай
#13

(2018-09-26, 09:17:21)gog написа:  проверих колко ми дават за айфон 7+ и айфон Х. За айфон 7+, който бе на 19 месеца ми даваха 130,65 лв (апарата междувременно го продадох за 1000 лв след това), а за Х, 64 гб, на 9 месеца бе оценен на 507 лв, което бе брутално ниска стойност.

Това имах предвид , ако не е смешка здраве да е ..

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#14

И по моята сметка вчера е постъпила сумата от 66.00 лв от Инфотел 2000 ООД за Galaxy Note 3. Така общата сума нараства на 466.00 лв което си е перфектво, като се има в предвид как вървят цените на Note 3 в ОЛХ.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#15
Smile 

(2018-09-26, 10:26:26)GT написа:  И по моята сметка вчера е постъпила сумата от 66.00 лв от Инфотел 2000 ООД за Galaxy Note 3. Така общата сума нараства на 466.00 лв което си е перфектво, като се има в предвид как вървят цените на Note 3 в ОЛХ.

Ударил си джакпота! Big Grin

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Цитирай
#16

Понеже не съм се интересувал от тези промоци - с каква такса е тази отстъпка ?
И за S9/S9+ имаше ли такива промоции?
Цитирай
#17

Да, и на 3-те оператора независимо от плана, за S9/S9+ в началото на годината и сега за Note9.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай
#18

(2018-09-26, 11:47:45)aladin написа:  Понеже не съм се интересувал от тези промоци - с каква такса е тази отстъпка ?
И за S9/S9+ имаше ли такива промоции?

Взех го с план на Теленор - такса 24,99 лв, апаратчето струваше 1459,99 лв. Отстъпка 400 лв за върнат Ноут, както и отстъпка от остатъчната стойност в размер на 81,90 лв. Това беше причината и да се вземе Ноут 9, в противен случай 1460 лв не бих дал, колкото и хубав апарат да е.

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Цитирай
#19

(2018-09-26, 14:34:56)gog написа:  Взех го с план на Теленор - такса 24,99 лв, апаратчето струваше 1459,99 лв. Отстъпка 400 лв за върнат Ноут, както и отстъпка от остатъчната стойност в размер на 81,90 лв. Това беше причината и да се вземе Ноут 9, в противен случай 1460 лв не бих дал, колкото и хубав апарат да е.

И аз го взех със същия план от Теленор.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#20

Месец прехвърли,нищо няма. Фабрични настройки съм върнал. Това за акаунта сефте го чувам. Така или иначе не се ли премахва акаунта(от устройството) при връщането на фабричните настройки?

HTC Desire;Samsung Galaxy Note 4,Samsung Galaxy Note 9,Galaxy Tab S7+,Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#21

Ако си изключил от настройките архивиране на моите данни се премахва, но ако отметката за архивиране е била включена и акаунта не е бил премахнат преди това, ще иска въвеждането на гугъл акаунта с който е бил синхронизиран телефона. Тази защита е въведена от Android 5.0 на сам с цел защита от евунтуална кражба на устройството тъй като неговото използване става почти безполезно.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#22

Днес получих превод на стойност 81,90лв от Инфотел 2000 във връзка с остатъчната стойност на моя Ноут 4, така общата сума, която получих за него стана 481,90лв, а крайната цена, която платих за Ноут 9 с преподписване на договора ми на такса от 24,90лв се получи 980лв.
Цитирай
#23

81.90 BGN от Инфотел тощу що получих за Note 4 Супер. Бях ги отписал. Тъкмо ми покриха стoността на Клар вю калъфа Smile

HTC Desire;Samsung Galaxy Note 4,Samsung Galaxy Note 9,Galaxy Tab S7+,Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#24

Да отбележа и аз 81.90 лв. Преведени от Инфотел на 09.10.2018 ..

Ex Htc Hero ->Ex Samsung Galaxy S ->Ex Motorola XT910-> Ex Samsung Ativ S -> Ex ZTE 5s -> Ex K910 Vibe Z -> Ex Samsung Note 4 -> Samsung Galaxy S7 ->Ex Samsung Note 9.. Samsung Note 10 +to be continued... waiting for Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)