Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI 10 Global Stable 10.0.1.0 вече е достъпна ОТА!

(2018-10-21, 13:46:18)k-2 написа:  Виж в настройките на ъпдейтъра кога да теглиш ъпдейт - има отметка и за мобилни данни, иначе по wi-fi

Инсталирай го ръчно тогава, не е сложно

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
Аксесоари

Пробвах и ръчно. Дава ми инсталирането невъзможно. Преди исках да актуализирам до 9.5.19.0 и пак не се получаваше.
След като върнах заводските настройки стана. Не ми се прави тази гимнастика всеки път.

Samsung galaxy J5
Цитирай

Не е от това, нещо друго е
Цитирай

Така е ,но пробвах какво ли не и не става.

Samsung galaxy J5
Цитирай

А пробва ли с Factory Data Reset? То и без това някой смяатат, че е по-добре като се прави такъв ъпдейт първо да се върне до фабрични настройки.
Цитирай

На първата актуализация върнах фабричните настройки и се получи. Ако трябва да го правя всеки път като има актуализация и на системните приложения....
Актуализациите не искат да се изтеглят. Първо стоят на пауза и после "изтеглянето невъзможно".
Може би има някакъв бъг при мен.

Samsung galaxy J5
Цитирай

Само за да уеднаквим терминологията - какво означава, че си се опитал да го инсталираш ръчно?
Цитирай

Изтеглих ъпдейта , сложих го в телефона , влязох на системна актуализация , вижда го , но не иска да го инсталира.

Samsung galaxy J5
Цитирай

Може ли точно съобщението, което връща?
И още нещо - каква е точно версията на телефона?
Цитирай

Версията е 9.5.19.0(OEIMIFA).

Samsung galaxy J5
Цитирай

Имам предвид версията на телефона? Глобалната версия на Redmi Note 5 AI ли е?
Цитирай

(2018-10-21, 18:36:50)mormybet написа:  Версията е 9.5.19.0(OEIMIFA).

това е версията на рома. На телефона се вижда в настройки-за телефона-име на модел-?
Цитирай

M1803E7SG
Redmi Note 5
Съобщението , което връща е "нещо се обърка".

Samsung galaxy J5
Цитирай

Казва ти, че something went wrong, ако не може да изтегли ъпдейта. Ако вече го е изтеглил, но не може да го инсталира по някаква причина, би върнало друга грешка, например can't verify update или coulgnt update MIUI. Изглежда като да имаш проблем при свалянето, който не е задължително да бъде резултат от проблем от твоята страна. Може да изчакаш да речем денонощие и да пробваш отново. Аз на твое място бих направил factory reset и бих пробвал да ъпдейтна.
Цитирай

Благодаря ти за отделеното време. Ще продължавам да пробвам.

Samsung galaxy J5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)