Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi 6
#1

Днес взех на дъщеря ми "Xiaomi Redmi 6".След като направих клип и реших да го пусна ми изписа,че иска някакво разрешение за "mi видео".Пробвах с на жена ми "Xiaomi Redmi 4" и там същото.Влизах в настройки ,разрешения и какво ли не ,но не успях да подкарам видео клиповете.Какви са тези тъпотии от тяхна страна
не знам Huh .Не стига,че снимаш с техния телефон,а не можеш да гледаш ,какво си снимал Bu .Xiaomi Redmi 6 Xiaomi Redmi 6iaXiaomi Redmi 6omi Redmi 6
Цитирай
Аксесоари
#2

http://en.miui.com/thread-2280374-1-1.html
https://www.youtube.com/watch?v=VJuf8NZeDYA
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • cosera
Цитирай
#3

Влизаш настройки,приложения,намираш Ми видео и в опциите даваш разрешение на всичко!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • cosera
Цитирай
#4

Вчера и ъпдейтнах до "miui 10" и никъде в менюто не намирам заводски настройки.Само с комбинация "Volume Up + Power button"  [b]ли стават нещата или има опция в менюто .[/b]
Цитирай
#5

Има. В settings-Additional settings-Backup and reset.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на meto1 за това мнение:
  • cosera
Цитирай
#6

Тези Xiaomi ме убиват.Вкарах си моя акаунт на Гугъл свалих няколко приложения и след това исках да изляза и да вкарам акаунта на дъщеря ми.И хоп греда,не мога да изтрия моя и да оставя само нейния.Дава ми опция кое приложение с кой акаунт да е активно.Как да си изтрия моя и да оставя само нейния.
Цитирай
#7

Ако са платени няма как да стане, защото на всяко пускане се проверяват, ако не са обвързани би трябвало да няма проблем да се изтрие акаунта
Цитирай
#8

Не няма платени.Един вайбър само,къде ли не се рових,не мога да изтрия единия акунт.И другото,което забеляза дъщеря ми е ,че със стария софт,когато включи зарядното и е показвало,колко време остава до края на зареждането,а сега го няма. Bu
Цитирай
#9

В настройки (забравих къде) порови се,всичко може да се трие.Аз съм включвал 5 акаунта,и после съм ги махал.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#10

(2018-10-17, 07:55:39)cosera написа:  Не няма платени.Един вайбър само,къде ли не се рових,не мога да изтрия единия акунт.И другото,което забеляза дъщеря ми е ,че със стария софт,когато включи зарядното и е показвало,колко време остава до края на зареждането,а сега го няма. Bu
За оставащото време на зареждане - махнаха го от lock screen. Показва го в Security app.
Цитирай
#11

Взехме от технополис преди две седмиди Redmi 6 - в момента е огънат... като ония самсунги ли бяха,мотороли ли == абе curved е. Та по ред на нещата:

1. Снощи писах със съпорт на Xiaomi ама само за Щатите бачкаше /след това и Тайванския се свързах/ - нямали как да помогнат понеже все още не го предлагали на UK/EU Europe пазара ... WTF ?! Как тогава го продават в Технополис ?!
2.  Писах и мейл на xiaomishop.bg - отговор никакъв иначе си го иамат на сайта въпросния модел и си го продават
П.С. Телефона нито е изпускан,нито е седял в джобове или т.н

CAT B15
Цитирай
#12

Щом е от технополис или там на място или Солитрон(те са дистрибутора за официалния внос)

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
[-] 1 потребител изказва благодарност на ss_23 за това мнение:
  • DaGa
Цитирай
#13

Физическият адрес на xiaomishop.bg e гр. София 1618, ул. Белмекен 2А , тел. +359876311049 или +359876311040. Но не са представители на Xiaomi, а на Ibuygou и не знам дали ще ти свършат работа в случая, но нищо не ти пречи и да опиташ на посочените телефони.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • DaGa
Цитирай
#14

Xiaomishop изобщо няма да го отразят, като изключим името и че предлагат техни продукти нямат нищо общо с xiaomi.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#15

(2018-10-18, 20:54:51)ss_23 написа:  Щом е от технополис или там на място или Солитрон(те са дистрибутора за официалния внос)


Щом са Солитрон по-добре при тях да си отида, техношита само ще ме мотат. И все пак се чудя как от съпорта на Xiaomi ми казват,че не го предлагат още модела в UK/EU and Europe / това са тяхни думи/ тук го продават няколко магазина !?

П.С. Писах сега мейл на Солитрон - да видим дали ще съдействат.

CAT B15
Цитирай
#16

За гаражните е ясно как за това се нарича сив внос. За технополис не знам или тия от съпорта на xiami нещо не се знаят по къде са. Иначе и аз мисля най- добре директно в Солитрон да отидеш.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#17

Телефон не се огъва от самосебеси.
Някой е седнал на него или е прегрял или нещо е станало за да е в това състояние, което силно ме съмнява да се покрива от гаранцията.
Официалния сервиз се води Булграм по принцип. Самите Солитрон не виждам какво могат да направят, те са вносител и дистрибутор
Цитирай
#18

Ама колеги все още ли някой мисли, че има официален вносител на марката!Аз самия имам онлайн магазин за телефони, но не съм официален.Най-близкия е в Истанбул.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

(2018-10-18, 21:09:08)ss_23 написа:    ...Иначе и аз мисля най- добре директно в Солитрон да отидеш.
Няма как да стане това, Солитрон нито е Сръчко или Булграм, а е дистрибутор на ИТ техника и софтуер и не работи с крайни клиенти.

 
Цитирай
#20

Да се възползвам от темата за да не отварям нова. Телефончето става все по достъпно, някой реален ползвател може ли да сподели впечатленията си. Основните ми опасения са относно процесора, който не е snapdragon и батерията от 3000Mah в комбинация с него... чипа е що горе съвременен и ефективен поне на хартия, но на практика не знам. Какво може да се очаква? Трябва ми за подарък за непретенциозен ползвател и реално единственото което ме притеснява е батерията...

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай
#21

По принцип не е добра идея да се взима телефон с Медиатек процесор, но май няма алтернатива за цената си
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • speedemon
Цитирай
#22

Няма смисъл от медиатек,ако ще се ръчка ром,ядра и т.н.иначе си е екстра
Цитирай
#23

Взех на жена ми такъв и няма проблеми. Главно го използва за разговори социалните мрежи. Аз съм приятно изненадан. Даже прави хубави снимки за цената си.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#24

изгледах представянето
Дават го като производителност и батерия на нивото на снапдрагон 450/625, така че може и да е читаво телефончето
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • speedemon
Цитирай
#25

(2018-12-19, 11:57:52)suffer написа:  изгледах представянето
Дават го като производителност и батерия на нивото на снапдрагон 450/625, така че може и да е читаво телефончето

Благодаря. И аз съм на това мнение след доста изчетено и изгледано, исках да вземем него, но за добро или лошо вече покупката на S2 3/32 е факт, въпреки, че бях с резерви към батерия и дисплей, на пръв поглед всичко е ок и ми харесва, не виждам огромна разлика за сега между него и моя note 5.

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)