Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво да купя след S7E
#1

Колеги, започнаха да ми се прокрадват идеи да сменям телефона... Колебая се между:
1. Samsung S9+
2. Samsung Note 9
3. Huawei p20 pro
4. Да чакам Samsung S10-нещо си...
Някакви съвети? Apple не е в списъка

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм с S7 и също мисля за смяна. Във всички случаи ще е телефон от същата марка, тъй като съм зависим от Samsung cloud. И аз съм за S9

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra > SM-S918B > 256GB > Phantom Black > Android 13

Samsung Galaxy S4 > GT-I9507 > 16GB > Black Mist > Android 4.4.2 TGY

Samsung Galaxy S20+ SM-G985F
Samsung Galaxy S9+ > SM-G965F

Samsung Galaxy S7 > SM-G930F
Samsung Galaxy S4 > GT-I9515VE
Цитирай
#3

О, аз не съм за S9 точно, просто искам съвет. За клауда им не знам, ползвам onedrive. Може би ще предпочета нещо тяхно заради часовника, но все пак съм отворен към идеи.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

(2018-09-21, 20:19:19)rudizlz написа:  О, аз не съм за S9 точно, просто искам съвет. За клауда им не знам, ползвам onedrive. Може би ще предпочета нещо тяхно заради часовника, но все пак съм отворен към идеи.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
За часовника, и аз имам gear и приложението го има за други марки. Доколкото знам Samsung gear има и аз app store

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra > SM-S918B > 256GB > Phantom Black > Android 13

Samsung Galaxy S4 > GT-I9507 > 16GB > Black Mist > Android 4.4.2 TGY

Samsung Galaxy S20+ SM-G985F
Samsung Galaxy S9+ > SM-G965F

Samsung Galaxy S7 > SM-G930F
Samsung Galaxy S4 > GT-I9515VE
Цитирай
#5

Забравих и за телввизорите... Там не знам как стои въпроса... Добре, а защо не Note9? Гледах сравнение между него , S9 и хуавея... Не мога да реша.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

В моя случай не ми се дават толкова пари за note 9. Телефона доста си го бива но мисля и че прекаляват с цените. А ако решиш да изчакваш да свалят цената то излиза нов модел вече..

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra > SM-S918B > 256GB > Phantom Black > Android 13

Samsung Galaxy S4 > GT-I9507 > 16GB > Black Mist > Android 4.4.2 TGY

Samsung Galaxy S20+ SM-G985F
Samsung Galaxy S9+ > SM-G965F

Samsung Galaxy S7 > SM-G930F
Samsung Galaxy S4 > GT-I9515VE
Цитирай
#7

(2018-09-21, 20:31:29)Kristiyan421 написа:  В моя случай не ми се дават толкова пари за note 9. Телефона доста си го бива но мисля и че прекаляват с цените. А ако решиш да изчакваш да свалят цената то излиза нов модел вече..

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Кой модел? 10? Кога ще излиза, не е ли в късна пролет?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Цените не падат бързо

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra > SM-S918B > 256GB > Phantom Black > Android 13

Samsung Galaxy S4 > GT-I9507 > 16GB > Black Mist > Android 4.4.2 TGY

Samsung Galaxy S20+ SM-G985F
Samsung Galaxy S9+ > SM-G965F

Samsung Galaxy S7 > SM-G930F
Samsung Galaxy S4 > GT-I9515VE
Цитирай
#9

Ами не се вълнувам много от цената, надявам се да не прозвучи грубо, просто май искам нов телефон

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

И аз така

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra > SM-S918B > 256GB > Phantom Black > Android 13

Samsung Galaxy S4 > GT-I9507 > 16GB > Black Mist > Android 4.4.2 TGY

Samsung Galaxy S20+ SM-G985F
Samsung Galaxy S9+ > SM-G965F

Samsung Galaxy S7 > SM-G930F
Samsung Galaxy S4 > GT-I9515VE
Цитирай
#11

Note9. Безкомпромисен шедьовър на корейската инженерна мисъл. Нива над S серията, но не е за всеки, затова първо отиди и го виж в някой магазин. Ако трябваше да сменя S7 edge сега, бих избрал именно Note9.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivkos за това мнение:
  • rudizlz
Цитирай
#12

(2018-09-21, 20:58:10)ivkos написа:  Note9. Безкомпромисен шедьовър на корейската инженерна мисъл. Нива над S серията, но не е за всеки, затова първо отиди и го виж в някой магазин. Ако трябваше да сменя S7 edge сега, бих избрал именно Note9.
А защо не за всеки?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

Не всеки харесва огромни ръбести телефони, които трябва да се държат с две ръце.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#14

Предният ми телефон беше Nokia 1520... прекрасна машинка, а и имам големи лапи Това ли му е минусът?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

Aко софтуерната ще е същата на С9 и 10, по-добре друга мярка.
Цитирай
#16

Друга като?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#17

(2018-09-21, 21:36:56)rudizlz написа:  Друга като?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

KoЙто каквото око му хване. От няколко седмици играя на Ми 8 . Направо е 6 цилиндров спрямо С7. :Smile
Цитирай
#18

Да минем на V8 директно

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

(2018-09-21, 21:40:13)airbus написа:  KoЙто каквото око му хване. От няколко седмици играя на Ми 8 . Направо е 6 цилиндров спрямо С7. :Smile

Какви са му предимствата пред Edge-то ?
Цитирай
#20

И аз започнах да се оглеждам за смяна на моят 7edge и поне към момента S9+ ми е може би фаворит. Колкото до Note 9, просто ми идва малкоооо големичък. Big Grin

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#21

(2018-09-21, 21:35:06)airbus написа:  Aко софтуерната ще е същата на С9 и 10, по-добре друга мярка.

(2018-09-21, 21:40:13)airbus написа:  От няколко седмици играя на Ми 8 . Направо е 6 цилиндров спрямо С7. :Smile

Сигурен ли си, че китайчето ще го ъпдейтват по-бързо от флагманите на Самсунг? MIUI е доста по-намазан от Samsung Experience. Също за каква въобще поддръжка говорим, като първо гаранционното обслужване на буквално всички китайски марки куца, камо ли пък да имат някакъв съпорт отдел в БГ, където да се обадиш и да им се оплачеш. Мога да ти гарантирам, че от големите марки Андроид смартфони, Samsung имат най-адекватната цялостна поддръжка в БГ. Другата марка е Apple.

P.S. Като вземеш новия телефон от друга марка, похвали се тук в кой форум ще пишеш вече, да дойдем да те четем там. Big Grin

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#22

На 9ти октомври представят и следващите пиксели , аз лично към тях съм се насочил след S7-цата.

LG G2 》Samsung Galaxy Note 4 》Samsung Galaxy S7
Цитирай
#23

@ivkos
Това за сервизите от личен опит ли го казваш или...? Явно не си се сблъсквал със сервизите на "Сръчко".
Цитирай
#24

Да, от личен опит го казвам. Давал съм общо 3 пъти на Сръчко телефона си:
* 1. път заради появило се сиво сияние на AOD
* 2. път защото новият дисплей след няколко месеца си намали чувствителността на едно място
* 3. път да ми сменят батерията преди да изтече гаранцията

И трите пъти получих качествено и бързо обслужване (дисплеите за 2-3 работни дни, батерията за 1 час) и добро отношение, като не съм имал никакви разправии или спорове с тях.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#25

Колегата си счупи много лошо (по негова вина) S7 Edge пролетта и си купи Galaxy Note 8 и е много доволен. Същата среда, по-добра батерия (според него), много добро поведение за навигация в колата. Ако Note 9 е скъпичък, може и 8.
По въпроса за гаранцията, мисля че на Сръчко и Самсунг е адекватна, вече всеки има различни впечатления от конкретна ситуация.

Airbus e ясен, дано спре да пише против Самсунг, но да каже в кой форум на Xiaomi ще се подвизава, за да се абонираме и ние. Нищо лично. Просто ще научим за всички възможни проблеми с Xiaomi.

Аз бях 2.5 години с Xiaomi Mi4, но с Windows Phone. Качествена сглобка, но дотук. Екрана скоро получи бяло петънце в центъра, леко жълтееше в единия ъгъл. И, разбира се - нямаха сервиз в България, купих го от Чехия и ония фалираха чехите.  Всичко е на късмет, партиди и бройка.
[-] 1 потребител изказва благодарност на enkov за това мнение:
  • aladin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)