Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво да купя след S7E
#26

(2018-09-22, 09:21:44)ivkos написа:  буквално всички китайски марки куца, камо ли пък да имат някакъв съпорт отдел в БГ, където да се обадиш и да им се оплачеш. Мога да ти гарантирам, че от големите марки Андроид смартфони, Samsung имат най-адекватната цялостна поддръжка в БГ. Другата марка е Apple.
На хуавей също оторизирания сервиз е сръчко.Недей много да гарантираш.

Относно оплакването имат си сервизен център,а и специално приложение за телефона.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
Аксесоари
#27

Ако си му работи на колегата s7 edge най-добре да изчака ранна пролет за с10 .

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • ilisp
Цитирай
#28

(2018-09-22, 16:34:26)nanobanano написа:  На хуавей също оторизирания сервиз е сръчко.Недей много да гарантираш.
Относно оплакването имат си сервизен център,а и специално приложение за телефона.

Стоя зад думите си, че Samsung имат най-адекватната цялостна поддръжка, а не гарантирам нищо конкретно за отделните сервизи (освен Сръчко, с които съм имал досег). Под цялостна поддръжка имам предвид съвкупността от множество фактори, които включват, но не се изчерпват с:
* брой на оторизираните сервизни центрове в България
* бързо и качествено сервизно обслужване (зависи от изискванията на производителя за сертификация за "оторизираност" на сервизите)
* представителство в България
* чат/имейл/телефонен къстъмър съпорт на български език
* възможност за директен контакт с представителството, а не с разни посредници и риселъри като Техно-магазините, вносители и др.
* комуникация между техническите/инженерните отдели на производителя/представителя и българските оператори с цел гарантиране на добра работа между устройствата и мрежите на операторите

Между другото е похвално, че Huawei имат представителство в България, с което дори съм разговарял по въпроси, свързани с часовника ми. Обаче имат още доста хляб да изядат докато стигнат Samsung и Apple.

P.S. Сръчко може и да поправят Huawei, но защо не ги виждам в списъка с оторизирани сервизи на Huawei, който между другото се състои от точно 1 сервиз? Visslar

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#29

Бих препоръчал ноут9 сега,отколкото S10 след половин година.

Относно сръчко,на протокола за предаден телефон пише оторизиран сервиз сръчко.И щом ще гледаме сайтове отвори на сръчко сайта и виж къде седи името на Хуавей и къде на Самсунг
https://www.sservice.bg/remonti
Всичко,което си написал за самсунг по-горе важи и за huawei + опция от врата до врата,демек пращаш с куриер и ти го връщат даже и да е купен от оператор.Хуавей се развива,не е като преди 5 години.
Един е сервизния център в който бях и аз и там дадох телефона въпреки,че е от технополис.А относно сервизите по страната,нали не мислиш,че оторизирания им сервиз в Пловдив се занимава с телефоните на самсунг?По-скоро за печките и телевизорите.Казвам го защото съм им носил беко телевизор на място и ми звъннаха след 3 дни да си го взема,че им пречил.Оправиха го набързо,защото е голям и заема място.А какво мяса сервиза вътре няма да ти казвам

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#30

А какво ново се очаква в s10? Попрочетох това-онова, но нищо не ме грабна кой знае колко.

И още нещо- телефонът ми си работи доста добре, притеснява ме само батерията, но тя винаги е издържала максимум 24 часа. Стъклото на камерата се пукна и се отчупи парченце след като дъщеря ми го изтърва за пореден път, не е точно пред обектива, така че не пречи на снимките. Събра малко прах там обаче...
Та колебанията ми се сведоха между Ноут9 и Хуавея


Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#31

LG G7 и Xiaomi Mi 8 са двата телефона с които бих сменил S7 Edge. Имат предимства и недостатъци, като цяло съпоставими с цената на която може да ги получиш. Стига с тия самсунг за една торба пари. Тествай нещо различно. Не хуaйвей. Те не стават за нищо меко казано. Само маркетинг имат, тоест лъжи като апле. Лично мнение като не ангажирам никой с него. Който е несъгласен има право да си замълчи Big Grin

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#32

М@мка му, вкарваш ме в нов филм?
За Хуаяея- взех преди месец на бившата ми жена P20 lite, доста добре се държи, та си мислех, чв вероятно Про-то ще е доста по-добро. ЛГ май нещо се прецакаха в последно време? За MI8 нямам никакви впечатления...

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#33

В нов филм ли? Поразгледай какво има G7, виж и mi 8. Света не свършва със самсунг апле и хуавей. Цената на G7 е 900 лева от България, ми 8 е 698 лева за 128 гига версията от алиекспрес.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#34

Нов филм, защото се опитвам да огранича избора си ще ги разгледам, но пък не мисля, че светът се ограничава... аз се опитвам да го огранича

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#35

(2018-09-21, 22:29:23)aladin написа:  Какви са му предимствата пред Edge-то ?

X2 zoom

(2018-09-22, 09:21:44)ivkos написа:  Сигурен ли си, че китайчето ще го ъпдейтват по-бързо от флагманите на Самсунг? MIUI е доста по-намазан от Samsung Experience. Също за каква въобще поддръжка говорим, като първо гаранционното обслужване на буквално всички китайски марки куца, камо ли пък да имат някакъв съпорт отдел в БГ, където да се обадиш и да им се оплачеш. Мога да ти гарантирам, че от големите марки Андроид смартфони, Samsung имат най-адекватната цялостна поддръжка в БГ. Другата марка е Apple.

P.S. Като вземеш новия телефон от друга марка, похвали се тук в кой форум ще пишеш вече, да дойдем да те четем там. Big Grin

Oтдавна сам го взел. Самсунг много дефекти дават и не обновяват навреме.
[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • TPOXATA
Цитирай
#36

Хайде без повече такива да трия и поправям мнения Wink
Цитирай
#37

Какво изтървах?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#38

От два три дни съм вече с LG G7 Thinq. Мога да кажа по първи пресни впечатления че телефона май ще се окаже добър заместник на S7 Edge. Предимствата му са по добро аудио и на говорител въпреки че не е стерео, на слушалки е пределно ясно че е по добър заради Hi-Fi дака, ипс дисплей който предполагам е без ШИМ, което не може да се каже за амоледите, малко по бърз заради SoC. Недостатък може да се каже че е камерата, на видео с 4к няма стабилизация, снимките на тъмно също, по бавен авто фокус, предимство е широкоъгълния сензор. Ипса колкото и да е добър е друго цветовете на амолед, те просто кефят. Недостатъци други - сензорите бутони и гадния коч, моч или както се казва. Но бутоните са вече навсякъде така тъй че... Също наличието само на 4гб рам, има модел с 6 гига но и цената му е доста нагоре. Но това вече е според оптимизацията на софтуера. Реално батерията на G7 в момента държи много повече от на S7 Edge. Не може в никакъв случай да постигне резултатите на самсунга когато излезе, но за 3к си е доста добре. Като блоатваре(Big Grin) има доста, приближава се до самсунг, но да кажем че Самсунг имат повече особено на заден фон.

В заключение като цяло съм доволен от минаването към G7 поне за малкото време откакто го ползвам. А иначе имаше време когато ги бях отписал тотално заради глупостите които сътвориха с G4/5/6. G7 е бих казал телефон който е стъпка в правилната посока за LG.

Sent from my LM-G710
[-] 4 потребители изказват благодарност на degman за това мнение:
  • ganchev, rudizlz, Sv3TL10, vargala81
Цитирай
#39

А аз да объркам автора още малко.. Заглеждал ли си oneplus 6? Скоро ще излиза и 6Т.. Мога да говоря доста за телефона, взех такъв на жената, но (ако не си) най-добре да разровиш YouTube по темата. Някое друго ревю, аз много се кефя на flossy carter, например..
.. Личните ми впечатления от oneplus 6 накратко - като изработка не отстъпва на най-големите.. Хубав амолед екран. Много близък до чистия андроид, но сякаш точно нещата, които ти липсват при чистия като настройки и глезотийки, са добавени.. Доста добра камера, която се справя добре и на тъмно. Също има много добра стабилизация дори и при 4к.. Добра софтуерна поддържа, по статистика са едни от най-бързо ъпдейтващите и факт, пая пристигна онзи ден.. И сякаш наистина, както казват, е най-бързия и лишен от какъвто и да е лаг телефон на пазара.. И така.. Просто споделям, ако не си, може да обърнеш внимание Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • degman
Цитирай
#40

Да, не е задължително да е някой от трите "велики" марки. Да не забравяме и Xiaomi mi 8, също и покемон телефона които за цените си нямат аналог. Не са най - добрите, но в момента има поне 4-5 телефона от различни марки които си заслужават вниманието.

Sent from my LM-G710
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай
#41

На този етап реших да суспендирам покупката... май нямам нужда от нов телефон. Разумът надделя над порива... От друга страна пък моделите, които мога да купя са леко ограничени- да кажем Mi8, LG7и пр. ги няма при моя оператор в момента. Ще му мисля, когато реша, ще ви пиша какво съм избрал. Ако имате още предложени- супер

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на rudizlz за това мнение:
  • ivkos
Цитирай
#42

Браво, напълно рационално решение. Телефонът има още живот в него.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#43

Добро решение, реално ако не ти пречи да изчакаш да поправят батерията на мобилни данни телефона е напълно конкурентен и в момента бих казал.

Sent from my LG-D802
Цитирай
#44

Добро, но ме държа само няколко дни... Днес поръчах Note9, ще дойде или утре, или в понеделник . Не е много по-голям от S7e. Сега малко съжалявам, но вече е късно за съжаления Ще ви споделя впечатленията си скоро.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#45

Еми супер, няма какво да съжаляваш, предполагам че ще останеш доволен. Това е най доброто от Самсунг в момента.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#46

Съжалявам за това, че къпувам нещо, от което реално нямам нужда в момента. И сегашният ми телефон си върши работата добре. Нооо... това са си мои драми

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#47

S10 не беше ли по-добре?
Цитирай
#48

Не знам, все още няма такъв телефон на пазара

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#49

Денят Х явно ще е понеделник, милите хора от Спийди днес не си направиха труда да го занесат до магазина, в който исках да ми го доставят, въпреки че пратката е във Варна от 5 часа сутринта

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#50

Утре, би трябвало, да работят, поне до обяд.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)