Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Tab s4 - keyboard cover (bulgarian phonetic)
#1

Здравейте,

Срещам невъзможност да въведа Българска фонетична на физическата клавиатура на таблета. 
Някой има ли решение. 

Благодаря предварително!
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlazePain за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз имах такъв проблем с един sm560, сложи си клавиатурата на гугъл - gboard.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
#3

Ето решението:
https://drive.google.com/uc?authuser=0&i...t=download
Ако нещо не е ясно - прочетете:
http://hardwarebg.com/forum/showthread.p...0%B8%D0%B4
[-] 5 потребители изказват благодарност на tsvetan24 за това мнение:
  • Be6i4, BlazePain, kstavrev, PharahFFS, radotr
Цитирай
#4

Благодаря! Получи се.

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#5

Аз имам друг проблем и не знам как да направя така, че да може да си я използвам. Моля ако някой знае да ми сподели:

Искам да пиша с физическата клавиатура. Тя работи за Гугъл приложението или в Gmail, приложението на Вайбър. Но като се опитам да пиша в приложението на Mesenger на Faceбоок ми изписва един символ и изчезва и не реагира. Възможно ли е да съм пипнал някъде настройка и за това да прави така. Тоест появява си се виртуалната клавиатура, ако искам да пиша с нея става, но с физическата независимо от езика не ми дава.

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#6

Пробвай дали прави този бъг и в DeX режима, аз основно ползвам хардуерната клавиатура на таблета в декс, иначе не ми се е случвал подобен бъг.
Също така тези дни има ъпдейт на фирмуера на клавиатурата, може да оправя нещата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай
#7

В DEX режима си работи без да се скрива, само в таблет режим, като е свързан с физическата клавиатура

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#8

(2018-09-24, 06:11:35)tsvetan24 написа:  Ето решението:
https://drive.google.com/uc?authuser=0&i...t=download
Ако нещо не е ясно - прочетете:
http://hardwarebg.com/forum/showthread.p...0%B8%D0%B4

Жив и здвав да си!!! Реши ми грандиозен проблем - как да не влача лаптопи, когато не съм в офиса и да си върша работата, без да се приучавам да работя на БДС.
[-] 2 потребители изказват благодарност на radotr за това мнение:
  • kstavrev, tsvetan24
Цитирай
#9

(2020-04-27, 10:16:06)radotr написа:  Жив и здвав да си!!! Реши ми грандиозен проблем - как да не влача лаптопи, когато не съм в офиса и да си върша работата, без да се приучавам да работя на БДС.

И аз ти пожелавам да си жив и здрав - 5 години по-късно това решение ме спаси и мен
[-] 2 потребители изказват благодарност на buksy за това мнение:
  • kstavrev, tsvetan24
Цитирай
#10

Здравейте, попаднах на тази тема и пробвах решението, което виждам, че е помогнало на много хора до момента, но получавам грешката, че "app isn't compatible with your phone". Някакви идеи? Да не би .apk-то да не е съвместимо с Android 14? Ползвам Galaxy Tab A9+ с последния към момента ъпдейт до Andrdoid 14/One UI 6.0.


Прикачени файлове
.jpg tempFileForShare_20240405-090328.jpg Размер: 44.61 KB  Сваляния: 42

Samsung Galaxy S II
4.0.3 ICS
Цитирай
#11

Ще потърся да ти го изпратя като приложение. На моят таблет проработи. Дай мейл

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#12

За следващия човек, който като мен ще попадне на тази тема и в случай че Bulgarian Phonetic Layout - Ext. Keyboards не работи – към днешна дата External Keyboard Helper Pro (в Google Play от developer Apedroid) работи перфектно на Galaxy Tab A9+ (Android 14). Върши точно каквото очаквах и търсех Smile

Samsung Galaxy S II
4.0.3 ICS
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kalev за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)