Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупен дисплей?
#1

Здравейте,
Имам следния върпос. проблем:
Племенницата си изпусна телефона и дисплея замина, телефона си работи коректно, но стъклото трябва да се смени. Някой може ли да подскаже как вървят цените на това и да препоръча изпитан сервиз.


Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-09-22, 17:07:18)joni81 написа:  Здравейте,
Имам следния върпос. проблем:
Племенницата си изпусна телефона и дисплея замина, телефона си работи коректно, но стъклото трябва да се смени. Някой може ли да подскаже как вървят цените на това и да препоръча изпитан сервиз.
90лв и повечето телефонни сервизи ще ти го сменят.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • Гeoрги
Цитирай
#3

(2018-09-22, 17:21:05)tiesto_pld написа:  90лв и повечето телефонни сервизи ще ти го сменят.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Това е доста скъпо за този модел телефон. Най-евтино излиза да си го поръчате от Aliexpress, след което да го смените сам, този телефон е доста лесен за ремонт, вижте какво е необходимо и как се прави в Youtube. Ако не Ви се чака от там, потърсете дисплей в някой наш магазин или OLX, пак ще бъде значително по-евтино.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

(2018-09-22, 19:53:33)Гeoрги написа:  Това е доста скъпо за този модел телефон. Най-евтино излиза да си го поръчате от Aliexpress, след което да го смените сам, този телефон е доста лесен за ремонт, вижте какво е необходимо и как се прави в Youtube. Ако не Ви се чака от там, потърсете дисплей в някой наш магазин или OLX, пак ще бъде значително по-евтино.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Те там са де в Олх 90

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • Гeoрги
Цитирай
#5

(2018-09-22, 19:53:33)Гeoрги написа:  ... Най-евтино излиза да си го поръчате от Aliexpress, след което да го смените сам, този телефон е доста лесен за ремонт, вижте какво е необходимо и как се прави в Youtube. ...

Ако ми се случи и аз тъй ще подходя. От АлиЕкспрес нещо като това, за 20-тина долара( Само за пример) . А ако го има и от европейски склад да дойде за 2-3 дни е екстра.  Излиза, че ако наистина е  90 лв. (вярвам на tiesto ) 50- 60 са за труд и наличност.
Цитирай
#6

https://www.olx.bg/ad/displey-za-xiaomi-...7uJkv.html
В списъка по-долу note 5 94лв
Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)