Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте, готини хора.
Гледам, че вече се продава мейт 20 лайт, но не виждам нито една тема и мнение тук. Всички е за по-големия му брат. Smile
Има ли някой вече с телефончето да сподели впечатления?
За цената си гледам, че е трепач.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте!Предстои ми закупуване на нов тлф.Дилемата ми е Huawei p20 lite или Huawei Mate 20 lite?Моля за Вашето мнение и предварително благодаря.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
[-] 1 потребител изказва благодарност на buci59 за това мнение:
  • eljoni
Цитирай
#3

Хайде да ви отговоя и на двамата. Миналата седмица го взех за жената. Дотта доборо предложение за цената си е. Дисплея е много добър, зглобката също. Дизайн е субективен, на ме ми харесва. Подтържа бързо зареждане, но фабричния адаптер не е fastcharge. Две от нещата който куцаха на лайт моделите са оправени, става въпрос за камерата и за процесора. За колегата дето пита за p20 lait, снима доста по-добре/светлата оптика си казва думата /а а72 ядрата го правят доста по-пъргав. Ако имате други въпроси съм насреща.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#4

https://www.youtube.com/watch?v=nP4FBuvO0yI - това е добро сравнение между камерите им.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#5

https://youtu.be/foq2fxpEEco

Ето доста добро ревю на български.
Цитирай
#6

След преглеждане на ревютата на двата телефона и най-вече от този клип,стигнах до решението си и то е в полза на Mate 20 lite.Благодаря на колегите дали ми съвет.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#7

Някой който го притежава да сподели как е батерия силно ли звъни и други ,че ми е спешно Big Grin Трябва да си зимам телефон, а утре е последен срок Big Grin
Цитирай
#8

Батерията е много чдобре. Жена ми прави по 8 часа дисплей и около 2 разговори. Държи повече от хонор 10 и п10 плюс при еднакъв капацитет/и двата са ми минали през ръцете/. Звука също е на високо ниво. Като изключим стабилизациятя на видеото всичко друго е на ниво/то кой телефон на конпанията има добеа такава, аз не знам такъв/.

Ето няколко скрийнчета за двудневна употреба.


Прикачени файлове Миниатюри
               

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#9

От вчера съм вече и аз съм собственик на телефончето . Уникален е, като качеството на сглобка е много добре направен ,лично мене ме радва и ми харесва .За съжаление някой неща ги няма както в старият ми P10 Lite но не е болка за умиране Big Grin Малко големичък ми идва но се свиква не е страшно . Big Grin Общо взето всичко си му е 6 като дизаин характеристики качество .Е има си недостатъци .но кой телефон няма ? Big Grin Единственото нещо което не ми харесва е че LED индикатора е много мъничък дори от P10-та ми който въпреки малкия си размер свети добре и са вижда докато на Mate-a е вграден в слушалката и изобщо не се вижда най вече като е оставен на масата отстрани някак си недообмислена работа .... Е поне да се радваме че го има макар и такъв ,по-добре нещо от колкото нищо нали така Big Grin Другия гаф поне при мене де в моя град никъде нито кейсове нито протектори за екрана има и ми спъват използването на телефона Sad Казаха ми че щяло другата седмица да има и ще не ще ще си чакам и дано да има наистина ся за 2-3 дена нема проблем Big Grin ще го преживея Big Grin
Цитирай
#10

(2018-09-24, 09:44:50)disrespectful написа:  https://www.youtube.com/watch?v=nP4FBuvO0yI - това е добро сравнение между камерите им.

Това е сравнение м/у p20 lite и mate 10 lite,
а не с mate 20 lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • disrespectful
Цитирай
#11

До администратора:
Предлагам Huawei 20 mate20 lite да се изтегли в нов-собствен раздел,както останалите модели.Мисля,че е редно.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#12

(2018-09-30, 17:06:20)buci59 написа:  До администратора:
Предлагам Huawei 20 mate20 lite да се изтегли в нов-собствен раздел,както останалите модели.Мисля,че е редно.
Колега ти правилата прочел ли си ги? Трябва анкета, собственици, теми и прочие и прочие. И това ще стане, но си има изисквания за раздел.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#13

А за покофон как набързо направиха тема, без преброяване без питане? Или щото има модчета, които са си го купили и са фенчета на марката?
Цитирай
#14

Имаха си теми и анкета(даже две анкети с преброяване) и след това им направиха раздела,споко.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#15

Здравейте от два дни съм с този прекрасен телефон.Много е добър, батерията се държи супер играх игри, снимах, рових в Интернет и сега е на 27%.Камерата прави прекрасни снимки. Заслужава си.
Цитирай
#16
Big Grin 

Здравейте от вчера и аз съм с този телефон уникален е!

Samsung Galaxy S23 Ultra + Huawei Watch GT 2 Pro
Цитирай
#17

От операторите версията с 4 гб рам ли е?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#18

Здравейте пичуе . :Big Grin От скоро забелязвам че музиката за звънене вече 3ти път ми се сменя самостоятелно от телефона?? Някой друг да има този проблем ?
Цитирай
#19

Първото зареждане колко трябва да продължи. И има ли значение за всяко следващо. Благодаря.
Цитирай
#20

Здравейте,
От 2 дена ползвам телефона,за сега съм доволен....
Имам следния въпрос към знаещите....когато задам снимка за контакт в телефона,в телефонния указател се вижда,но когато набирам този контакт,или ме търсят от него,снимката не излиза по никакъв начин на екрана?
Това така ли е при този модел или аз бъркам нещо в настройките?....

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#21

Така е с всички Huawei.
Цитирай
#22

Не е така, трябва да излиза, аз съм с рут и даже съм си го направил да излиза на цял екран.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#23

Другата простотия,която установих,е че поляризацията на екрана е обърната на обратно,т.е. по широката част на екрана,а не по височина както би трябвало да бъде,ама като го купувах,не бях с тъмните очила в магазина за да установя това гениално китайско хрумванеSmile

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#24

(2018-10-15, 12:16:31)iveshko написа:  Здравейте,
От 2 дена ползвам телефона,за сега съм доволен....
Имам следния въпрос към знаещите....когато задам снимка за контакт в телефона,в телефонния указател се вижда,но когато набирам този контакт,или ме търсят от него,снимката не излиза по никакъв начин на екрана?
Това така ли е при този модел или аз бъркам нещо в настройките?....

Пробва ли да ги сложеш контактите в паметта телефона,и пробвай също така дали почват с +359,Преди време и аз имах такъв проблем, но не помня по кой от двата начина се реши.
Цитирай
#25

(2018-10-15, 12:16:31)iveshko написа:  Здравейте,
От 2 дена ползвам телефона,за сега съм доволен....
Имам следния въпрос към знаещите....когато задам снимка за контакт в телефона,в телефонния указател се вижда,но когато набирам този контакт,или ме търсят от него,снимката не излиза по никакъв начин на екрана?
Това така ли е при този модел или аз бъркам нещо в настройките?....

При мен контактите са записани в телефон и се вижда снимката

Samsung Galaxy S23 Ultra + Huawei Watch GT 2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)