Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Благодаря на всички за съветите,точно така се оказа,контактите трябва да са в телефона,и снимката излиза на целия екран...

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте колеги,
Имам следния върпос.. към момента имам XIAOMI REDMI 5 PLUS.. но искам да го сменя . Имам два варианта mate 20 lite i и HONOR 8X(когато се появи в България). Моля за коректно мнение за MATE 20 LITE , като пл'сове и минуси ,защото цената му е малко над средния клас.
Цитирай
#28

https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...96529.html

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#29

Здравейте,
Моля някой ако знае листото горе в дясно до часовника от кое приложение е нотификация, че къде ли не рових и немога да го махна.[Изображение: bfd129d461f6d5190eb1e221084faf69.jpg]

Lenovo Yoga 8, Dell Streak 5
Цитирай
#30

Да не е активиран някой енергоспестяващи режим?

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • gogogec
Цитирай
#31

Това беше. Благодаря!

Lenovo Yoga 8, Dell Streak 5
Цитирай
#32

(2018-10-15, 13:45:36)iveshko написа:  Другата простотия,която установих,е че поляризацията на екрана е обърната на обратно,т.е. по широката част на екрана,а не по височина както би трябвало да бъде,ама като го купувах,не бях с тъмните очила в магазина за да установя това гениално китайско хрумванеSmile
Имаш предвид, че като е вертикално телефона се вижда, а като е хоризонтално - не?
Цитирай
#33

(2018-09-24, 09:44:50)disrespectful написа:  https://www.youtube.com/watch?v=nP4FBuvO0yI - това е добро сравнение между камерите им.

В това видео теста е на p20 lite vs mate10 lite. 
Точно между тези два модела(p20 lite vs mate20 lite) не намерих, но тук има спрямо други модели на Хуавей.
https://www.youtube.com/results?search_q...amera+test

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#34

(2018-11-01, 14:12:28)hgeorgiev написа:  Имаш предвид, че като е вертикално телефона се вижда, а като е хоризонтално - не?

Като е вертикално не се вижда,хоризонтално е ОК.

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#35

Здравейте от скоро и аз съм собственик на въпросния телефон. Едно нещо не ми дава мира... Не мога да намеря Pattern начин на отключване... Много е дразнещо всеки път да въвеждам шестцифрен пин. Не вярвам да е премахнато като опция, предполагам просто не го откривам. Дайте акъл де е свряно това чудо...
Цитирай
#36

Е,не го ли отключваш с пръстовия отпечатък,за какво ти е този шаблон?

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#37

Колеги и аз взех един мейт 20 лайт.Но докато събирах информаия и мнения тук ми направи впечетление,че темите за него са навсякаде из форума.Нека някой който  знае как да пусне една анкета да се преброим и да ни отворят раздел.Защото като гледам има поне 5/6 човека да не и повече които вече го имаме.А със сигурност ще станат и повече.
Цитирай
#38

+1 И аз се спрях на него след доста чудене. Засега е ок.
Цитирай
#39

Здравейте от няколко дни и аз имам въпросния модел. Незнам дали е нормално ама ми се струва че телефона сам променя яркостта на дисплея без да е включена опцията за автоматична яркост. Например след отваряне на дадено приложение яркостта е много висока и след няколко секунди намаля. Освен това сравнявайки го със стария ми п9 лайт яркоста ми се струва по ниска При стария ми апарат на  50,% яркост виждам като на 65 % на мейт 20лайт.Пробвах да изключа опцията умна резолюция но положението е все такова. Дали е нормално това ?
Цитирай
#40

Не съм забелязъл досега такова нещо,яркоста ми е на автоматичен режим.
Като изключим отвратителния звук при звънене и обърнатата поляризация на екрана,телефона е просто чудесен за парите си!Батерията е направо брутална,при включена навигация IGO изкарва цял ден.

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#41

От една седмица и аз съм с Mate 20 Lite . Първи впечатление от мен: 1 Много респектиращ живто на батерията докарвам фо 8 часа на екран.. а съм, доста активен цял ден на телефона. 2 Много пъргав и бърз процесор за ежедневно изплзване и задачи. 3 Камерата при наличине на достатъчно светлина прави респектиращи снимки но с изключен AI , защото иначе за мен са твърде цветни и има лека загуба на детайли( предполагам че задължително това ще бъде оправено при следващия ъпдейт) 4.Селфи камерата е  добра с доста опции и възможности за този клас. 5 Звука на тлефона е леко слаб но със слушалки всичко е  доста добре за този клас.6 много хубава връзка на телефона с интернет и на 4g и wifi. Kато цяло много добър телефон за парите си.  Красив голям екран много ного силна батерия Доволен съм много
Цитирай
#42

(2018-11-11, 21:54:54)iveshko написа:  Не съм забелязъл досега такова нещо,яркоста ми е на автоматичен режим.
Като изключим отвратителния звук при звънене и обърнатата поляризация на екрана,телефона е просто чудесен за парите си!Батерията е направо брутална,при включена навигация IGO  изкарва цял ден.

Проблема за който говоря го няма в автоматичен режим. Има ли начин обаче в авторежим да се зададе минимална яркост под която да не пада, че почти всеки път при по тъмно ми я сваля почти до минимума и много ме дразни трябва постоянно да го нагласям ръчно
Цитирай
#43

Здравейте, телефонът е супер за тези които се интересуват от модела. Има и нов ъп през hisuite
Цитирай
#44

(2018-11-03, 23:00:21)iveshko написа:  Като е вертикално не се вижда,хоризонтално е ОК.
Имам един сменен екран на 5S (iPhone) Той е така. Направо ми къса нервите. Свалям очилата лятото да видя кой звъни. Ама айде той е с някакъв дисплей марка aladin.
Хубавея нямам идея защо са го направили така.
Цитирай
#45

(2018-11-15, 17:35:01)ibrahim79 написа:  Здравейте, телефонът е супер за тези които се интересуват от модела. Има и нов ъп през hisuite

За какъв ъпдейт става въпрос.. Какво ново каква е версията на ъпдейтаи официална ли в
Цитирай
#46

(2018-11-15, 22:52:09)Slonio81 написа:  За какъв ъпдейт става въпрос.. Какво ново каква е версията на ъпдейтаи официална ли в

Официална е, поправя някои бъгове., Завършва с 130 версията
Цитирай
#47

(2018-11-16, 00:24:07)ibrahim79 написа:  Официална е, поправя някои бъгове., Завършва с 130 версията

Ще я чакам официално по въздух.. моя телефоне купуван през А1.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Slonio81 за това мнение:
  • fASeR
Цитирай
#48

(2018-11-16, 10:45:30)Slonio81 написа:  Ще я чакам официално по въздух.. моя телефоне купуван през А1.

Hisuite е официална програма на Huawei, инсталираш си го на компютъра, слагаш usb, то и кликваш актуализация. Само толкова ?. Не е флашване
Цитирай
#49

(2018-11-16, 11:08:04)ibrahim79 написа:  Hisuite е официална програма на Huawei, инсталираш си го на компютъра, слагаш usb, то и кликваш актуализация. Само толкова ?. Не е флашване

Благодаря знаяSmile Но предпочитам а и ми е по-лесно да си я сваля по въздухSmile Ще споделиш впечатления има ли промени с този ъпдейт
Цитирай
#50

Ето кое поправя:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)