Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

(2018-11-16, 11:24:49)ibrahim79 написа:  Ето кое поправя:

Доста промени дано не го чакаме многоSmile определено телефона ще стане много силно предложение с тези поправки
Цитирай
Аксесоари
#52

Ако не ти се чака HisuiteSmile
Цитирай
#53

Опитах да направя актуализацията с Hi suite,при проверка за актуализация ми казва че съм с най-новата версия:SNE-LX 1 8.2.0.104(C432)(Официална)
Телефона е от Теленор.
Явно ще си чакам другия месец Андроид 9

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#54

(2018-11-16, 19:41:11)iveshko написа:  Опитах да направя актуализацията с Hi suite,при проверка за актуализация ми казва че съм с най-новата версия:SNE-LX 1 8.2.0.104(C432)(Официална)
Телефона е от Теленор.
Явно ще си чакам другия месец Андроид 9

Май временно са го премахнали, и през firmware finder не го дава в момента
Цитирай
#55

(2018-11-10, 08:57:02)ggeshev написа:  Здравейте от скоро и аз съм собственик на въпросния телефон. Едно нещо не ми дава мира... Не мога да намеря Pattern начин на отключване... Много е дразнещо всеки път да въвеждам шестцифрен пин. Не вярвам да е премахнато като опция, предполагам просто не го откривам. Дайте акъл де е свряно това чудо...

Открих как, ако някой като мен се лута да пише.
Цитирай
#56

(2018-11-16, 11:24:49)ibrahim79 написа:  Ето кое поправя:
При мен премигването и трептено в Месинджъра пак го има, а това беше основната причина да ъпдейтвам.

Lenovo Yoga 8, Dell Streak 5
Цитирай
#57

(2018-11-17, 14:26:55)gogogec написа:  При мен премигването и трептено в Месинджъра пак го има, а това беше основната причина да ъпдейтвам.

Аз не го използвам месиндъра и фейса кой знае колко, но ще го изпилят те,щом ги има проблемите. В момента ъпдейта е недостъпен, явно не се са справили добре...
Цитирай
#58

Колеги предлагам да си пускаме нови теми,за да ни отворят раздел от една страна а от друга да е по подредено.
Цитирай
#59

Гледам че е докладвано да си имаме раздел,но някои знаели защо не ни отварят. Нещо не сме изпълнили ли? Гледам че отговаряме на критериите.
Цитирай
#60

(2018-10-15, 12:45:28)skiman написа:  Така е с всички Huawei.

Не съм съгласен, аз нямам никакъв проблем със снимките към контактите. Въпрос на настройка е, в раздела за P9 lite колегите бяха обяснили но не четох подробно защото никога не съм имал този проблем. Мисля, че имаше нещо свързано с изписването на номерата....но да не говоря на изуст

(2018-11-17, 14:26:55)gogogec написа:  При мен премигването и трептено в Месинджъра пак го има, а това беше основната причина да ъпдейтвам.

И при мен го има.....даже ако трябва да съм честен се появи след ъпдейта....дразни ме защото ползвам месинджър по работа....но това да е проблема Smile

(2018-11-17, 09:30:35)ggeshev написа:  Открих как, ако някой като мен се лута да пише.

Ми напиши де, колега.....нали за това е форума......
Цитирай
#61

Вчера забелязах,че след като бях оставил телефона на масата, се появи часа и датата в дясно на екрана /монохромен изглед/ при изгасен екран, като при ползване на активен кейс. За съжаление тази функция "always on display" не се появи повече. Или нещо се бъгна телефона, или има начин да се актвирира функцията. Не откривам нищо подобно в менютата, и за мен остава мистерия, как се получи този ефект. Готино е и бих го ползвал постоянно.

Huawei Mate 20 lite 
Цитирай
#62

Здравейте, мейт 20 лайт наистина ли идва с адаптер, който не зарежда бързо?
Цитирай
#63

(2018-11-24, 16:20:13)Lionking написа:  ...адаптер, който не зарежда бързо?

Не. Зарядното е fast charger.
Цитирай
#64

Не че ме интересува много, но немога да намеря колко часа разговори са проведени с телефона и неможе да си сложиш мелодия за sms, различна от тази за уведомлението.

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#65

За часовете на разговор не съм се ровил,но относно избора на мелодия за sms-Настройки>Звук>Известия>Музика/в мястото за съхранение/

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#66

За часовете:настройка>система>за телефона>състояние>време на работа.....и там ще видиш часовете.

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#67

Здравейте Smile От една седмица със въпросния апарат  закупен от теленор . Да споделя моето мнение и ако някой може да даде отзив, някакъв жокер, да направя апарата малко по бързичък ?
Струва ми.се малко лагав , не отваря на момента като цъкна на дадено приложение,, клавиатурата ми забавя  не реагира на момента  . Няма никакви излишни приложения, дори и карта с памет не съм поставил, инсталирах и най новия пач октомврийския, нямам подобрение..
Цитирай
#68

Направи един уайп кеш партишън. Ако не се оправи едни фабрични.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#69

Уайп кеш партишън, имаш впредвид чистенето на кеша и истории.?
Цитирай
#70

(2018-11-26, 19:34:13)vladi1 написа:  Направи един уайп кеш партишън. Ако не се оправи едни фабрични.

Здравей колега, как да стане това и каква е идеята зад това действие.
Цитирай
#71

Гласовото набиране работи без проблем,и е много удобно ако шофирате например,и искате да се обадите на някойSmile
Ако,в началото не ви се получава,както се случи при мен,то в език на гласовите команди,задайте език"руски",и всичко е точноSmile
Разбира се,не трябва и да е много шумно около вас....намалете музиката в колата задължителноSmile

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#72

Някой знае ли какво означава това "око" горе в ляво до символа на блутута на екрана?
И как да го махна,ако не е нещо важно?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#73

Пуснал си функцията комфорт на очите. Дали е важно, ми зависи си от теб, ако не ти дразни очите вечер, го изключваш или обратното. [Изображение: 8c123bf9c0187ca7068bbf771d2deb84.jpg]

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#74

Благодаря много,явно съм го вкючил още първия ден,и съвсем забравих за него...

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#75

(2018-11-26, 17:34:50)Vladimirivanov1633 написа:  Здравейте Smile От една седмица със въпросния апарат  закупен от теленор . Да споделя моето мнение и ако някой може да даде отзив, някакъв жокер, да направя апарата малко по бързичък ?
Струва ми.се малко лагав , не отваря на момента като цъкна на дадено приложение,, клавиатурата ми забавя  не реагира на момента  . Няма никакви излишни приложения, дори и карта с памет не съм поставил, инсталирах и най новия пач октомврийския, нямам подобрение..

Система-За телефона- кликаш няколко пъти докато ти изпише "Вече сте разработчик". Веднъж назад и ще видиш "Опции за разработчици". Вътре има три реда. Скала на анимация-Прозорец, Скала на анимация-Преход и Скала за Animator. И трите ги правя на 0.5х и според мен така реагира малко по-бързо телефончето.

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)