Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

Не ми отваря такова меню, нито се получава с кликането няколко пъти.
Цитирай
Аксесоари
#77

(2018-12-01, 04:17:35)Vladimirivanov1633 написа:  Не ми отваря такова меню, нито се получава с кликането няколко пъти.

Моя грешка... Система - За телефона и натискаш последователно Номер на версията 7-8 пъти. Може да ти поиска и пин.

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#78

Здравейте , как да изключа функцията постоянно да ми прави копия в облак и иконите в фаилове са страно различни.Тази функция я включих още в началните му настройки, имаше подканящо меню което излизаше непрекъснато.Може би не се изразявам правилно.
Цитирай
#79

Вече стана, обаче 2 те скали си бяха на 0.5х, като 3 тата беше на 1.0х

На скалата на аниматора, направох я изключих, сега изобщо не се бави при отваряне на приложения, а директно отваря с един клик ЕВАЛА, много благодаря за това скрито меню, продължавам да дълбая в него, има доста интересни неща Smile
Цитирай
#80

Не знам дали е софтуерен проблем или някоя настройка която пропускам, затова ще питам тук а не в" Софтуерни проблеми".
Днес забелязах, че при влизане в приложение, Google Play, Chrome browser, Tapatalk и др., телефона редуцира яркостта автоматично. Примерно ако си го държа на 50%, влизайки в приложение яркостта пада на 40%. Автоматичният режим е изкл. Комфорт на очите също. Връщайки се на начален екран, отново минава на зададената от мен яркост.
Рових из настройки но не намерих начин да го оправя.

Edit: Оправих го. Система-Нулиране-Нулиране на всички настройки.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#81

Някой включил ли си е Фейс ънлока и дали изисква допълнително пин или фигура? Отделно работи ли адекватно.... Smile
Цитирай
#82

Аз съм го включил и работи изненадващо добре и бързо. Дразни ме само че като натисна бутона за включване, за да видя часа, телефона ми засича лицето и се отключва. Има настройка да не отключва дисплея веднага, но пък ме дразни ако не го прави в деуги ситуации. Пин не ми е искало досега, настройл съм си и пръстовия отпечатък. Начини за отключване да искаш...

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Mi 11 Lite 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на stiebel за това мнение:
  • Abstract
Цитирай
#83

Някой знае ли, дали телефончето има фабрична опция за запис на разговори, понеже аз не откривам такава. Другото което забелязвам е, че при отключването на списание - сниките не се запазват автоматично в галерията, а освен ако си ги добавиш в любими и то само до 40 броя снимки.

Има и нещо което, много ме дразни и е това, че звука при звънене на повикване се увеличава до край, когато тела е в джоба ми. Рових в настройките на диалера и в целия телефон, но няма такава опция, да го премахна това нещо. В предишния ми телефон Honor 7 lite, имаше такава опция, но в този няма, изглежда.

Samsung C100 -> Sony Ericsson K750 -> Sony Ericsson K850i -> Samsung Omnia I8000 2 -> Lg Optimus 3D -> Huawei Ascend G700 -> Huawei Honor 7 Lite -> Huawei Mate 20 Lite  Smile
Цитирай
#84

Здр може ли да ми поясните какво е обърнатата поляризация в Mate 20 lite ,Първо се спрях на НоNor 8x ,но след като гледах сравнения на снимки между двата модела май везните клонят към Mate 20 lite.Аз съм със Honor 7x И съм мн доволен но четох тука из форума че Mate Има повече екстри в камерата от хонора.само дет не разбрак каква е тази обърната поляризация на мейта
Цитирай
#85

Здравейте, как мога да премахна крачките от заключения екран? Не успях да намеря такава опция Smile
Цитирай
#86

При мейт 10 про е в Настройки-сигурност и поверителност-заключване на екран и пароли. Сигурно и при теб е там

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • bulsseye
Цитирай
#87

(2018-12-14, 11:12:52)nanobanano написа:  При мейт 10 про е в Настройки-сигурност и поверителност-заключване на екран и пароли. Сигурно и при теб е там
Там е, да. Настройки-Сигурност и поверителност-Заключване на екран и пароли-Показване на броя на стъпките...

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#88

Здравейте.Тъй като в тази група сте по-вече от нашата/Honor 8x/ а и моделите са еднакви да задам въпроса и тук-Възможно ли е фонът на дисплея при настройки, който е бял с черни букви, да стане черен с бели букви?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#89

(2018-12-19, 13:21:01)buci59 написа:  Здравейте.Тъй като в тази група сте по-вече от нашата/Honor 8x/ а и моделите са еднакви да задам въпроса и тук-Възможно ли е фонът на дисплея при настройки, който е бял с черни букви, да стане черен с бели букви?
С тема само. Евентуално със следваща EMUI версия ще може и през настройките без допълнителни теми да се инсталират. Ето един линк за тъмна тема.
https://r.tapatalk.com/shareLink?url=htt...are_type=t

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на forbidden8 за това мнение:
  • buci59
Цитирай
#90

Здравейте , как да изкарам икона за заключване на телефона , смисъл директна икона ,имах на стария телефон , би трябвало и тук да е има ..?

Huawei mate 20 lite /Honor play .......
Цитирай
#91

(2018-12-20, 11:20:21)brwstoqnov написа:  Здравейте , как да изкарам икона за заключване на телефона , смисъл директна икона ,имах на стария телефон , би трябвало и тук е има ..?
Има. От уиджетите.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на forbidden8 за това мнение:
  • brwstoqnov
Цитирай
#92

(2018-12-20, 11:54:10)forbidden8 написа:  Има. От уиджетите.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Вярно , на p8 lite , е бях изкарал от там , Благодаря ти!

Huawei mate 20 lite /Honor play .......
Цитирай
#93

Здравейте,искам да знам телефона как се държи с двете сим карти,постоянно ли са активни,може ли да се направи с два вайбъра,,,,имам самсунг J 7 2017 и при него са много удобни тези неща
Цитирай
#94

(2019-02-01, 14:49:28)вес написа:  Здравейте,искам да знам телефона как се държи с двете сим карти,постоянно ли са активни,може ли да се направи с два вайбъра,,,,имам самсунг J 7 2017 и при него са много удобни тези неща

За две сим карти не знам, но има опция за два акаунта, в приложения и известия - Приложение близнак, но само за фейсбук и месинджър.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Stan.t. за това мнение:
  • вес
Цитирай
#95

Здравейте днес си счупих дисплея в долният и горният ъгъл. Ужас. Дали въобще да го нося в Теленор или да си купя нов дисплей и да го сменям.
Цитирай
#96

В оторизиран сервиз най-добре.

 
Цитирай
#97

Здравейте, имам малък, но дразнещ проблем. Защо, въпреки, че отключвам устройството си с пръстов отпечатък, когато е в джоба ми неволно задържам бутона за захранването продължително и той се рестартира, а дори и един ден бях влезнал в сервизното меню по грешка ? Опцията за деактивирано докосване, съм я включил. Може ли да се премахне тази функция за 10 секундното задържане на бутона за захранване за рестартиране ?

Samsung C100 -> Sony Ericsson K750 -> Sony Ericsson K850i -> Samsung Omnia I8000 2 -> Lg Optimus 3D -> Huawei Ascend G700 -> Huawei Honor 7 Lite -> Huawei Mate 20 Lite  Smile
Цитирай
#98

От 2 седмици и аз съм  горд собственик на huawei mate 20 lite след като малко удавих mate 10 lite  , та проблема ми е , че нямам тези настройки относно избора на мелодия за sms-Настройки>Звук>Известия>Музика/в мястото за съхранение/ .Като цяло модела ли ги няма защото mate 10 lite ги имаше или просто моя ги няма и другото е , че не мога да споделям музика чрез блутут а само снимки някой друг с такъв проблем.Благодаря предварително за отговорите
Цитирай
#99

(2019-03-12, 17:50:28)Pe6o_Tikvata написа:  От 2 седмици и аз съм  горд собственик на huawei mate 20 lite след като малко удавих mate 10 lite  , та проблема ми е , че нямам тези настройки относно избора на мелодия за sms-Настройки>Звук>Известия>Музика/в мястото за съхранение/ .Като цяло модела ли ги няма защото mate 10 lite ги имаше или просто моя ги няма и другото е , че не мога да споделям музика чрез блутут а само снимки някой друг с такъв проблем.Благодаря предварително за отговорите
Има и избор на собствена мелодия и може да праща всичко през блутут. Не знам защо при теб не става. За смс мелодиите е от същото меню където са стандартните.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Колеги утре сменям старата ми машина Samsung j7 2017 със Mate 20 lite .Според вас дали,си струва смяната.Интересува ме предимно Батерията,Камерите и бързината на телефона дали са по добри от моя старец J7 2017
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)