Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2019-03-12, 21:01:15)MADFLAVA написа:  Колеги утре днес закупих мейт 20 лайт и аз.Туко що ми инсталирах моята любима игра Hill Climb racing 2 играта ми цепи и забива адски много и на звук и на игра .Стария ми телефон e Samsung j7 2017 сцепвах от игра точно на тази игра и не съм имал тия проблеми никога а 3 пъти по слаб на характеристики от Мейт 20 лайт тва е подигравка направо ужас адски разочарован съм 

Колеги утре днес закупих мейт 20 лайт и аз.Туко що ми инсталирах моята любима игра Hill Climb racing 2 играта ми цепи и забива адски много и на звук и на игра .Стария ми телефон e Samsung j7 2017 сцепвах от игра точно на тази игра и не съм имал тия проблеми никога а 3 пъти по слаб на характеристики от Мейт 20 лайт тва е подигравка направо ужас адски разочарован съм
Цитирай
Аксесоари

(2019-03-13, 20:40:50)MADFLAVA написа:  
Колеги утре днес закупих мейт 20 лайт и аз.Туко що ми инсталирах моята любима игра Hill Climb racing 2 играта ми цепи и забива адски много и на звук и на игра .Стария ми телефон e Samsung j7 2017 сцепвах от игра точно на тази игра и не съм имал тия проблеми никога а 3 пъти по слаб на характеристики от Мейт 20 лайт тва е подигравка направо ужас адски разочарован съм
Мхм инсталирах за проба. Няма забиване при мен. Още като го взех играх известно време PUBG и NFS и при тях нямаше лаг или забиванки. Не знам при твоя каква е причината.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

(2019-03-13, 20:50:05)forbidden8 написа:  Мхм инсталирах за проба. Няма забиване при мен. Още като го взех играх известно време PUBG и NFS и при тях нямаше лаг или забиванки. Не знам при твоя каква е причината.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Добре да го кажем че има много лаг а не забиване.Направо съм разочарован и най интересното е че и звукът ми бяга от играта прекъсва чат пат все едно товара адски много телефон
Цитирай

И аз я инсталирах играта ти пробно, върви плавно. Играя dominations стратегия, и при нея също не съм имал проблеми. Pubg също. Не знам защо имаш проблеми. От ръка ли купи телефона?
Цитирай

(2019-03-13, 20:40:50)MADFLAVA написа:  
Колеги утре днес закупих мейт 20 лайт и аз.Туко що ми инсталирах моята любима игра Hill Climb racing 2 играта ми цепи и забива адски много и на звук и на игра .Стария ми телефон e Samsung j7 2017 сцепвах от игра точно на тази игра и не съм имал тия проблеми никога а 3 пъти по слаб на характеристики от Мейт 20 лайт тва е подигравка направо ужас адски разочарован съм

И аз свалих играта и след като тествах не усетих никакъв лаг и никакъв проблем  с звука.  Според мен проблема е в самия телефон . Принципно а и на практиката такава игра няма как да затрудни този процесор макар да е среден клас.
Цитирай

И според мен проблема е в неговия телевизор. До сега никъде не съм усещал да лаги тоя телефон.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Предполагам и аз че телефона си има проблем.Свалих и друга игра Тривиадор една игра с въпроси и там ми лагва и звукът закъснява.Просто съм разочарован преди 10 минути си играх с камерата.На нощен режим прави доста сносни снимки вече .За мен камерите са доста добри днес снимах доста това е моето мнение.Утре ще му направя един хард ресет ако пак има същия проблем с тези слаби игри директно го разкарвам без да му мисля.Другия недостатък поне според мен е говорителчето адски слабо и адски гаден звук изкарва сравнение със стария ми телефон на него звука му е адски добър от говорителя.Батерията на истина е доста здрава при това доста.Телефона ми харесва но ако утре не,се оправи този проблем след ресет ще има продавание със сигурност.Това са моите първи впечатления от апарат.Поздрави и лека вечер на всички

(2019-03-13, 21:40:41)ibrahim79 написа:  И аз я инсталирах играта ти пробно, върви плавно. Играя dominations стратегия, и при нея също не съм имал проблеми. Pubg също. Не знам защо имаш проблеми. От ръка ли купи телефона?

Не.Чисто Нов запечатен от А1
Цитирай

(2019-03-14, 00:05:03)MADFLAVA написа:  Предполагам и аз че телефона си има проблем.Свалих и друга игра Тривиадор една игра с въпроси и там ми лагва и звукът закъснява.Просто съм разочарован преди 10 минути си играх с камерата.На нощен режим прави доста сносни снимки вече .За мен камерите са доста добри днес снимах доста това е моето мнение.Утре ще му направя един хард ресет ако пак има същия проблем с тези слаби игри директно го разкарвам без да му мисля.Другия недостатък поне според мен е говорителчето адски слабо и адски гаден звук изкарва сравнение със стария ми телефон на него звука му е адски добър от говорителя.Батерията на истина е доста здрава при това доста.Телефона ми харесва но ако утре не,се оправи този проблем след ресет ще има продавание със сигурност.Това са моите първи впечатления от апарат.Поздрави и лека вечер на всички


Не.Чисто Нов запечатен от А1

От всичко написано до сега проблема е в апарата ти а не принципно за модела. Аз също играя игри и нямам никакви проблеми, ползвам и програми за обработка на снимкии видео които товарят много но лаг нямам. Имай предвид, че Хуавейките дават дефекти.....не са безгрешни а що се отнася до колонката и звука, си е трагедия но ако не държиш да слушаш директно от телефона всичко си идва на мястото с един хубав плеър и едни JBLки за 19лв. Отделно имаш фабрично приложение за ускорение на игри....Един хард ресет и виж каква е ситуацията ако не стане ще ти го сменят, споко Wink Иначе за парите си, мисля че е едно от най сносните предложения Wink
Цитирай

Аз вече го продадох за същите пари за който го закупих.След хард ресет проблема си остана и ме изнерви.Пуснах го на обява и за 1 час се скъсаха да,ми звъннят.Лично аз се разочаровах много в момента ви пиша от стария кошник j7 2017 тая плочка не ми отказва 3 година вече без проблеми но това е за други теми.Както и да е.Благодаря за изказаните мнения на всички но аз лично не бих взел Huawei никога вече.На времето имаш P10 този телефон толкова много печеше при натоварване че,си беше страшен котлон направо.Не си,мислете че спама просто събирах мнения за апарата и го закупих и останах разочарован много.Успех на всички с машинките и благодаря за мненията на всички още веднъж.
Цитирай

Някой беше писал по-назад, но да попитам и аз - led индикаторът вижда ли се добре през деня, когато телефонът е на масата примерно?
Цитирай

Аз не го виждам. Слабичък е като светлина и е скрит под решетката на говорителя. Честно казано, не разчитай на него през деня. Аз свикнах и изобщо не го търся.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Обезсмисля се лед известието като цяло. Едва забележимо е и то при пълна тъмнина. Лошото е, че няма Ambient display или Always on display и трябва да светваш екрана винаги като получиш някакво съобщение. Може с някое приложение от Google play но едно, че са пълни с реклами и второ работят почти добре.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Здравейте колеги,
От няколко дни срещам следния проблем при използване на Yotube не мога да слагам филтри след като търся съдържание. Пример за дата или подреждане по време на качване. Имал ли е някой проблеми и ако да как ги е репил. Преинсталирах приложението актуализирано и и нямам идея защо.
Цитирай

(2019-03-18, 11:39:05)Slonio81 написа:  Здравейте колеги,
От няколко дни срещам следния проблем при използване на Yotube не мога да слагам филтри след като търся съдържание. Пример за дата или подреждане по време на качване. Имал ли е някой проблеми и ако да как ги е репил. Преинсталирах приложението актуализирано и и нямам идея защо.
Проблема май е в приложението. Пробвах през на жената Самсунга, пак е така.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

(2019-03-18, 11:41:37)forbidden8 написа:  Проблема май е в приложението. Пробвах през на жената Самсунга, пак е така.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Да явно е така. Аз проверих през служебното Lenovo и е същата работа. Извинявам се за притеснениетоSmile
Цитирай

Здравейте, хора.
Дойде време да си сменям текущата машинка - Huawei P9 Lite 2017 и като първи апарат на Huawei съм адски доволен.
Бях се насочил към Mate 20 Lite , но видях, че е излязъл Samsung A505FN/DS, който е на сходна цена, но ми се струва с по-добри характеристики.
Според Вас, кой би бил по-добрият вариант, а и сещате ли се за някой модел в този ценови диапазон и със сходни характеристики.
Държа на хубава камера най-вече и възможно най-малко ЛАГ.
Цитирай

(2019-04-26, 20:49:48)ddimitar94 написа:  ..Бях се насочил към  Mate 20 Lite , но видях, че е излязъл Samsung A505FN/DS, който е на сходна цена, но ми се струва с по-добри характеристики...
Кой телефон/таблет да избера?

 
Цитирай

Добро утро! От вчера съм горд собственик на въпросният телефон. Имам някой питания. Има ли вариант отметката за автоматична яркост да излиза горе в падащата лента на състоянието (както в п9 лайт например). Второто ми питане е за колко време се зарежда от 0-100%, а когато се зарежда и не е пуснат работи ли бързото зареждане. Стори ми се че от 3:30 до 5:30 е много дълго време на зареждане, но може и аз да бъркам. Благодаря предварително!

Lenovo S650 l LG L Bello l Huawei P9 lite l Huawei Mate 20 lite l
Цитирай

Нова кампания на Huawei предлага отстъпка за смяна на дисплей. На 26 юни се предлага до 50% отстъпка за извънгаранционна смяна на дисплей на модела Mate 20 lite. Промоцията важи при посещение на Центъра за обслужване на клиенти на Huawei в София на ул. "Леге" 6 или пък при ползване на услугата "От врата до врата", с която на тел. 080018818 може да се поръча куриер за сметка на компанията, а след това ремонтираното устройство ще бъде върнато обратно на избран адрес. Повече за промоцията - тук

 
Цитирай

Здравейте, някой знае ли кодовете за скритите менюта за този модел? Искам да проверя колко време е използван телефона. Пробвах с *#*#4636#*#* но явно не работи на Mate 20 lite.
Цитирай

*#*#2846579#*#* този код е за разни неща ..виж дали ще ти свърши работа ..
Цитирай

От днес до 14 септември е в ход нова сервизна кампания на Huawei, която ще позволи на потребителите на избрани модели смартфони да подменят повреден дисплей с отстъпка до 50% (включва и цената на труда): https://consumer.huawei.com/bg/support/s...placement/

 
Цитирай

Здравейте! Вчера след хард ресен ми изчезна фенерчето..чудя се нали е бъг някакъв или докато деинсталирах вградените игри и някакви други приложения, съм го деинсталирал и него по грешка? Защото на заключен екран си го има фенерчето.. При вас има ли го.. И има ли как да се качи тук някак да си го дръпна?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)