Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

комплект в кутия на p20lite и заряд на батерията
#1

Здравейте, днес се сдобих с P20lite, но нямаше слушалки в кутията, а по видео ревютата имат...Съща няма книжка с упътване и незнам дали да го зареждам до 100% или 12 часа...

Според вас да го държа ли 12 часа на зарядно или до 100% и го изключвам и да ходя ли във Виваком да се разправям за слушалките?
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-09-24, 15:29:49)xakera33 написа:  Здравейте, днес се сдобих с P20lite, но нямаше слушалки в кутията, а по видео ревютата имат...Съща няма книжка с упътване и незнам дали да го зареждам до 100% или 12 часа...

Според вас да го държа ли 12 часа на зарядно или до 100% и го изключвам и да ходя ли във Виваком да се разправям за слушалките?
Здравей, моя е закупен от А1 и имах слушалки, но чесно казано не си заслужават.
Цитирай
#3

Моя го взех от Теленор и имаше слушалки, колкото до зареждането няма проблем изтощи си я и после зареждай.
И пиши какво е станало със слушалките!?
Цитирай
#4

Отидох при същата жена във виваком и пак ми спореше, че няма слушалки, но я накарах да отвори друг телефон и се оказа, че схм прав и ми ги даде... Някой бил взел от моя...
Цитирай
#5

А айде за слушалките както и да е, и без това не са нещо кой знае какво, ама да нямаш и упътване, тия мостра ли са ти дали, или отваряно и върнато?! Нещо ми се види нередно да го няма и упътването. Не се спряха със селските номера, че и спорят. Както и да е, важен е телефона, ама мамка му, пари броиш за ново бе...тия пари с труд се изкарват.

Все пак най-важното е телефона да е без проблем, слушалки хубави за около 10-15 лв. идеални, не са някакви аудиофилски, но определено не са лоши, имам страхотни впечатления от сегмента на hama до 20 лв. Даже са единствените, които са ми изкарали над половин година и още свирят, повечето на 2-3 месец спира да работи едната. Тия ги вземах в момента които ги имам на 10,90 лв. hama черни тапички, свирят идеално, басово, въобще не са зле, на 7 месеца са и не са отказали в нито един момент. Определено не е зле.
[-] 1 потребител изказва благодарност на alisali1234 за това мнение:
  • stugutka
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)