Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI 10 GLOBAL STABLE - втора вълна
#26

Дано да има, но вече не знам кой месец влачат работите с MIUI 10 ,то не бе края на Ноември та после Октомври та Декември а сега и ....?
Някак си губят доверието!
Някак си е доста дразнещо!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-12-30, 11:26:44)Compare написа:  Дано да има, но вече не знам кой месец влачат работите с MIUI 10 ,то не бе края на Ноември та после Октомври та Декември а сега и ....?
Някак си губят доверието!
Някак си е доста дразнещо!

http://en.miui.com/download-328.html
Дългоочакваният ъпдейт от мен за Xiaomi Мi Max 2

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#28

И при мен дойде ОТА. Както и се очакваше е на базата на Android 7.1.1 макар, че имаше слухове да е базиран на 8-цата.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#29

Рядко вдигат едновременно и андроида, miui версията. Ако ще има 8 ще е с по-късен ъпдейт на MIUI 10
Цитирай
#30

Mi max 2 май не е получавал нито една голяма версия на Андроид? Не, че ми липсва нещо, ще го ползвам поне още 1 година, живот и здраве, а Андроид 7 ще бъде актуален.
Но ми прави впечатление, че откъм поддръжка на нови версии на Андроид, Xiaomi са доста скромни и срамежливи. Може би флагманите получават ъпдейти.

Имаше планове на Google за разделяне на UI и ядрото, за да се получават ъпдейти независимо от OEM фирмените интерфейси, които бявят новите версии. Не зная докъде стигнаха и дали Xiaomi се присъединиха.

Както и да е, нямам грижи с телефончето и е супер за моите нужди, а откъм цена/качество/батерия си е без конкуренция. Ще чакам да видя следващия модел какво ще предложи.

П.П. Между другото, ъдейтът е изненадващ, защото е момента е най-големия празник в Китай, който продължава до 5-ти февруари, включително. За момента нямам проблеми, визуалните промени ми допадат. Не съм го гледал в детайли.

Изпратено от моя MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#31

Изчаках да заредя батерията изцяло с новия MIUI 10, за да видя как се държи. Откакто съм взел телефона дори не е рутван, всеки ъпдейт е качван върху вече съществуващ. Нямам чисти инсталации.

Та бятерията се държи мноооого добре. Имах извесрни опасения, защото бях доволен от последния ъпдейт. Там батерията беше отлична. Сега е дори още по-добре!

Не намирам и бъгове за момента. Въобще, доволен съм! [Изображение: 3b21aeec86010b61c89e3907e84db696.jpg]

Изпратено от моя MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
[-] 2 потребители изказват благодарност на kayovas за това мнение:
  • dap, ronnie72
Цитирай
#32

И при мен е така. Батерията държи колкото преди и телефона "спи като бебе". Снощи го оставих на 84% и сутринта си беше отново на толкова. Мобилните данни никога не ги спирам. Хард ресет не съм правил след ъпдейта. Проблеми няма. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#33

На мен не ми харесва само падащата щоричка в менюто на телефона и че е някак си поорязан от към функции NFC няма , Dual Bluatooth няма, поне тея функции ги ползвам редовно и липсват .Като цена пак не бе скъп .Като общо взето си го бива телефона има добра батерия както и за нави е отличен .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#34

Предвид навлизащите мобилни плащания, NFC ще трябва да се появи в следващите модели. За момента не ми е зор, но не се знае накъде ще отидат нещата до 2-3 години.

Изпратено от моя MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#35

MIUI 10 базиран на Android Q - бета версия за Китай.
https://mobilebulgaria.com/news/eto-kak-...-ot-xiaomi

POCO F5 12/256 GB





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)