Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми свързани с телефона
#1

Здравейте!
Имам телефона от 1 година.Все още е гаранционен.Телефона беше включен,имаше заряд на 40 %.Пуснах го на неговото си оригинално зарядно да се зарежда,след което огасна.От тогава насам не мога да го включа.
Правих доста опити,но без резултат.Моля за помощ!
Благодаря ви в аванс!

Samsung Galaxy A8 (2018) , Android 8.0 - Oreo
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако закачен на компютър, ODIN не го разпознава, направо го носи в сервиза.

| Phone: Xiaomi Mi MIX 2S | ROM: MIUI Global 10.3.5.0 Stable | kernel: Stock 4.9.112 | Status: Stock | Recovery: Stock |
[-] 1 потребител изказва благодарност на muggs за това мнение:
  • atanas_s
Цитирай
#3

Някой имал ли е подобен проблем:
Появи се сравнително малко бледо тъмно петно на дисплея горе в дясно точно до power бутона. След няколко часа (на сутринта) петното стана по-голямо и тъмно. Веднага го занесох в гаранционния сервиз и ще чакам резултат.
Не знам от какво се появи, дали е проблем породен от телефона или е в следствие на натиск, притискане, някой има ли идея?
То ще си покаже от отговора на сервиза де, но докато чакам... Smile
Цитирай
#4

Аз мога да се оплача от липса на вибрация. Тествах през сервизното меню и вибрацията работи само като ударя телефона с ръка Sad Гледах как сменят моторчетата (разлепят целия телефон) и не ми се иска да го оставям в сервиз Sad
[-] 1 потребител изказва благодарност на jorimafia за това мнение:
  • jojibaby1
Цитирай
#5

Колега ако ги чаткаш почвай. Но ако си на принципа "ако стане стане,ако не е.ал съм го". Наай добре е сервиза или някой познат сервиз. Успех
Цитирай
#6

Колеги не искам да спамим.Обаче тоя проблем със звуковия сигнал пак се появи и избеснявам.Проблем е че при получаване на съобщения от вайбър,месинжър или каквото и да е се чува първо сигнал пип все едно увеличавате или намалявате звука и после се чува оригиналния звук на приложението.Много ме дразни това нещо.При рестарт се оправя но след няколко дни пак се получава
Значи сега като се разрових в настройките на звуците и като ги преглеждам и като дам назад с бутона за връщане в менюто пак се чува този звук все едно намалявам или увеличавам звука много странно и дразнещо
Направих видео но тука неми дава да го кача.Нека който може да ми помогне да пише на лично и да му го пратя да види


https://www.youtube.com/watch?v=JJ-zRjcJ...ture=share
Цитирай
#7

Пробва ли това>? HOW TO FIX SAMSUNG Galaxy S7 Constant Notification Sound Bug !
Цитирай
#8

(2018-10-14, 00:16:19)jorimafia написа:  Пробва ли това>? HOW TO FIX SAMSUNG Galaxy S7 Constant Notification Sound Bug !

Не колега не съм го пробвал до сега като флезнах там то си беше изкл.Не мога да разбера от какво го прави сега го няма но много гадно като го направи.Не бих смятал че телефон ще ми го вземат в сервиза за този проблем защото не го прави всеки път.Но супер гадно и отвратително.А и тази функция няма нищо общо с моя проблем.
Цитирай
#9

А със хард ресет? Такива бъгове се оправят със хард ресет

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#10

(2018-10-14, 13:22:11)nanobanano написа:  А със хард ресет? Такива бъгове се оправят със хард ресет

Колега изв за скапания въпрос .Какво ще рече хард ресет? Просто не съм на ти много с тези неща.Като цяло съм адски доволен от телефон но този проблем като го направи и избеснявам
Цитирай
#11

Това е да изтрие всичко що е правено по телефона и софтуера става все едно сега го вадиш от кутията. Трабва да си запазиш снимки и други данни ако ти трябват и след това да си инсталираш наново приложенията.Не пречи на гаранцията

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#12

Дано не бъркам раздела, но търся съвет. Счупен екран на J7 2017. Имам предложение за официален сервиз - 220лв. с 3 или 6 месеца гаранция след това.
Тъй като телефона ще се ползва не повече от една година, на собственика не му се дават тези пари за ремонт.
От два сервиза обявиха цени около 100лв. за подмяна с китайски дисплея, но гаранцията била до напускане на телефона от магазина.
Наплашиха ме, че едва ли не може да спре след час, седмица, месец и до там.
Някой сменял ли е дисплей с не оригинален (китаец някакъв) и въобще какъв съвет, насока ще ми дадете ?

Благодаря !

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#13

Не зная колко време ще работи дисплея, но няма да работи с андройд 8

| Phone: Xiaomi Mi MIX 2S | ROM: MIUI Global 10.3.5.0 Stable | kernel: Stock 4.9.112 | Status: Stock | Recovery: Stock |
Цитирай
#14

(2018-10-17, 11:18:51)muggs написа:  Не зная колко време ще работи дисплея, но няма да работи с андройд 8

Това сигурно ли е, защо?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#15

Драйвъра за тъч-а в 8 не управлява китайски дисплей. Доста Руснаци изреваха след ъпдейт.

| Phone: Xiaomi Mi MIX 2S | ROM: MIUI Global 10.3.5.0 Stable | kernel: Stock 4.9.112 | Status: Stock | Recovery: Stock |
Цитирай
#16

220лв викаш... дай още 100 и си вземи нов.
А тоя го шитни за части, ако можеш.
Не се набутвай толкова пари само за екран.
То за 220лв можеш да си вземеш някое Шаоми.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#17

Трябва ли,като поставиш изключен телефона в оригиналната кутия и затвориш капака да се включва сам?Свързано ли е с някаква настройка?
Цитирай
#18

Ако има активна аларма с опция за включване на телефона, то той винаги ще се включва.

| Phone: Xiaomi Mi MIX 2S | ROM: MIUI Global 10.3.5.0 Stable | kernel: Stock 4.9.112 | Status: Stock | Recovery: Stock |
Цитирай
#19

Телефона е след заводски настройки.Няма нищо пипано по настройките.
Цитирай
#20

Да се похваля - изпуснах телефона от около 1,20.. падна по гръб (с 360 протектор) и това е резултата. 
.jpg IMAG0003.jpg Размер: 60.91 KB  Сваляния: 126
.jpg IMAG0004.jpg Размер: 40.23 KB  Сваляния: 129
.jpg IMAG0031.jpg Размер: 35.8 KB  Сваляния: 130
.jpg IMAG0040.jpg Размер: 46.94 KB  Сваляния: 130


Стъклото и телефона са наред, но дисплея е на парченца... Явно след последната смяна е имало някакво напражение в самия телефон или и аз не занм но това е резултата - 3 ти дисплей за 2 години - време е да сменя поизводителя..
ПП. - някой слагал ли е от дисплейте продавани в алито? за 50 лв амолед дисплей с адаптивна подсветка.. Ако имате наблюдения ще се радвам да споделите.
Цитирай
#21
Photo 

(2019-11-01, 00:45:40)jorimafia написа:  Да се похваля - изпуснах телефона от около 1,20.. падна по гръб (с 360 протектор) и това е резултата. 


Стъклото и телефона са наред, но дисплея е на парченца... Явно след последната смяна е имало някакво напражение в самия телефон или и аз не занм но това е резултата - 3 ти дисплей за 2 години - време е да сменя поизводителя..
ПП. - някой слагал ли е от дисплейте продавани в алито? за 50 лв амолед дисплей с адаптивна подсветка.. Ако имате наблюдения ще се радвам да споделите.

Моя стана същия, след изпукане по гръб от не повече от 20см., а по екран е падал над 20 пъти от 2017-та до септември тази година.
Има ли развитие при теб, оправи ли му екрана?

   
Цитирай
#22

(2019-12-19, 14:58:05)Jabcho написа:  Моя стана същия, след изпукане по гръб от не повече от 20см., а по екран е падал над 20 пъти от 2017-та до септември тази година.
Има ли развитие при теб, оправи ли му екрана?

Не, телефона стои в кутията си под леглото Big Grin Visslar  След като попитах тук - там и ми обявиха цени за смяна и части между 190-250 лв си казах че няма да го бъде и като на шега гледайки обяви из нета за телехони втора ръка взех една S4-ка (g=GT-I9515) (преди J7 имах 2 S4-ки) и кейс с 7500mah батерия на Zerolemon (на супер оферта като цени), сложих дъното от старата ми S4 9505 и му инсталирах LineageOS16.0 и съм супер доволен. Батерията издържа г/д 2 до 3 дни Big Grin Има 13 мп камера и същите 16гб място в телефона, да - малко по малък дисплей но пак амолед Smile Общо телфона и кейса с батерията ми излезнаха 100 лв Big Grin Загледал съм се в алиекспрес има уж оригинални амолед дисплей за по 40 - 60 лв и мисля догодина като ми се занимава да си поръчам един и да се опитам да го сменя (идват с глупостите нужни за свалянето на стария диспле и залепянето на новия)
Цитирай
#23

Здравейте,

Да ъпдеътна последния си коментар. След близо 4 години стоящ в кутийката си, телефона пак е сред живите   Cool Big Grin

   

За 35 лв толкова. Не успя да прилепне на 100% по ръбовете, но за целта за която ще го използвам е идеален Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на jorimafia за това мнение:
  • nanobanano
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)