Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Не мога да сменя ТЕМА - по скоро да добавя?
#1

Апарата имам отскоро и е поредното Шами.. Като цякло доволен, само нямаше ап за теми - взех едно от Редми 5 плюс и го инсталирах..
Отварям и ми изписва че приложението не било за моя регион!!!
Баста, викам си аз и си свалям направо няколко .мзг файла.. тръгвам да ги инстална, ок, опитвам да приложа темата.. и тогава ми изписва че били от непознат източник..!?

нямам обяснение.. вие?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай друг регион,Русия или Индия за темите.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Външни теми на глобален ром могат да се инсталират само ако сте с девелопърски акаунт
Цитирай
#4

Е Мисля че не съм с дивелопър акаунт, не съм бил девелопар или поне да поясниш Какво означава старши колега ..?
tiesto_pld, на теб благодаря от сърце че виж какво дребна нещо ама да се сетиш навреме смених регион от България на Русия и ми излязоха темите.
Даже си намерих любимата от Раз защо е така. Не питам няма нужда нали България е пак някоя си дупка незнайна независимо къде се намираме И какво сме били...

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
[-] 1 потребител изказва благодарност на doxr за това мнение:
  • tiesto_pld
Цитирай
#5

(2018-09-25, 19:52:30)doxr написа:  Е Мисля че не съм с дивелопър акаунт, не съм бил девелопар или поне да поясниш Какво означава старши колега ..?
tiesto_pld, на теб благодаря от сърце че виж какво дребна нещо ама да се сетиш навреме смених регион от България на Русия и ми излязоха темите.
Даже си намерих любимата от Раз защо е така. Не питам няма нужда нали България е пак някоя си дупка незнайна независимо къде се намираме И какво сме били...
За Европа има рестрикции някви,уж щяха да ги оправят.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

(2018-09-25, 19:52:30)doxr написа:  Е Мисля че не съм с дивелопър акаунт, не съм бил девелопар или поне да поясниш Какво означава старши колега ..?
tiesto_pld, на теб благодаря от сърце че виж какво дребна нещо ама да се сетиш навреме смених регион от България на Русия и ми излязоха темите.
Даже си намерих любимата от Раз защо е така. Не питам няма нужда нали България е пак някоя си дупка незнайна независимо къде се намираме И какво сме били...
Девелопъра е човек, който прави теми. За да правиш теми и да  качват онлайн и да се  в приложението за теми се изисква акаунт за разработчик. Без такъв акаунт на глобален ром не може да се слага ръчно тема. Може само на xiaomi.eu rom
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)