Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

9.6.5 стабилна
#1

При мен дойде
Цитирай
Аксесоари
#2

И при мен дойде. Уж имало подобрение на фокуса на камерата. Аз подобно нещо не виждам. Старият Lg g4c все още е около два пъти по-добър в това отношение.

ПО-ДОБРЕ КОРЕМ ОТ БИРА, ВМЕСТО ГЪРБИЦА ОТ работа          
Цитирай
#3

Пълен ташак са тия ъпдейти.нищо не подобравят.айде пак наново руут рековари.само за камерата го ъпдейнах.стана по зле. Гоогле камера я бях набарал с настройките
Цитирай
#4

И аз ъпдейтнах, никаква разлика. И аз се надявах да има леко подобрение с камерата (пишеше, че е подобрен фокуса), но уви.
Цитирай
#5

Мисля да пробвам с ресет.ама сега не ми се занимава

Обаче е по бърз тела
Цитирай
#6

Тоя път мисля да ви изчакам да кажете повечко мнения преди да ъпна

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#7

Ъпдейтвай смело.камера -дърво.батерия-добре.тела-бърз.чакаме 10.не че ще се оправи камерата

Само на едно място в кит.форум видях скриншота от ъпдейта да е 1.3 гигабайта .всичко друго е 202 мегабайта и при мен е 1.3.незнам какво става. няма 6 5 досега всеки ъпдейт е 1.3 .може да е по малко или голямо при мен си дъни на 1.3
Цитирай
#8

При мен е 202,нищо различно от предишните ъпдейти.Само дето се ънрутва и после пак наново,но не ми се занимава

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#9

И в 10- ката няма да е различно
Цитирай
#10

От 9,6,5,0 минах на бета 8,9,20 ей така от любопитство.Перфектна версия без бъгове-каква камера искате да има телефон за няма 200 лева.Каквото и да снимаш всичко се вижда и чете и е ясно.Батерията държи повече на бета версията- на стейбъла вечер се прибирам на 30%,на бетата на 40% при еднакво потребление.Завишени критерии към телефончето-търсете по-висок клас телефон.Този за парите си е повече от добър.
Цитирай
#11

retyrn Напълно съм съгласен със теб. Това е телефон а не фотоапарат.

 Xiaomi Redmi Note 3 Pro - ROM  Xiaomi.eu
 Xiaomi Redmi 4x
 Xiaomi Mi A2 Lite


http://nick-name.ru/nickname/id911368/




Цитирай
#12

Всички знаем с каква камера идва телефончето. Въпросът е, че за този ъпдейт пише че подобрява автофокуса, а всъщност няма нищо подобно.

ПО-ДОБРЕ КОРЕМ ОТ БИРА, ВМЕСТО ГЪРБИЦА ОТ работа          
Цитирай
#13

(2018-09-29, 10:31:58)dedo1975 написа:  Всички знаем с каква камера идва телефончето. Въпросът е, че за този ъпдейт пише че подобрява автофокуса, а всъщност няма нищо подобно.

Не вярвам някой да очаква да снима като фотоапарат, просто ъпдейта беше безсмислен...
Цитирай
#14

От камерата няма какво повече да се очаква, след като сензорът си е един и същ, колкото и да "ъпгрейдват" ром-а.
Иначе и при мен ъпдейта беше 1.3GB.
Цитирай
#15

Имам малко чуденки, че........

От няколко дни намирам телефона с включен WIFI - включва се сам!

Какво да пипна, че като цъкна на линк с GPS координати да ме пита с какво да ги отвори. Ползвам няколко програми за навигиране - винаги ми отваря линка с гугълската!???
Цитирай
#16

Натискаш бутона долу вляво. Силно се надявам да ти е recents.

Задържаш на google-ската програма и трябва да имаш някаква опция да видиш инфо за приложението.
Най-долу в това инфо трябва да имаш бутон clear defaults
това трябв да оправи нещата
Цитирай
#17

redmi 4x от първите с последния ъпдейт.

По първия въпрос това с бутона долу в ляво не го разбрах????

По втория въпрос ми пращат координати по вайбър. Ако задържа ми показва вайбърските опци за изтриване и т.н, ако натисна ми отваря гугъл карти - етук искам да има избор?
Цитирай
#18

като отвориш гугъл карти
натискаш долу в ляво сензорния бутон, който е с функци меню или recents
трябва да ти излезе някаква опция да влезеш в информация за приложението и най-долу има възможност за изчистване на настройката по подразбиране
Цитирай
#19

Тази опция я има в Приложения и опциите на приложението - "Почисти по подразбиране". Но, като натисна казва  - "Няма настройки по подразбиране."

По първия въпрос - http://en.miui.com/thread-4172551-1-1.html

Да спираме тук, че излизаме от темата!?


Решен втори въпрос!
Ъпдейтите на гугъл карти пречат! От гугъл плей деинсталираш карти ъпдейтите и се оправя - вече пита!
Цитирай
#20

Щом няма настройки по подразбиране вероятно е от вайбъра
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)