Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Теглене на мобилен нет във фонов режим
#1

Здравейте и благодаря за отговорите предварително :Smile Днес изпаднах в следната ситуация :
[Изображение: image-D3DA_5BABC2A8.jpg]

Как да разбера за какво точно са отишли тези близо 10 гига нет за по-малко от 7-8 часа? Виждам, че е бил във фонов режим на браузера но не знам как да проверя какво е работило за да дръпне толкова много нет?
Цитирай
Аксесоари
#2

Те са за някакво отрицателно време... няма 7-8 часа. Чертата си е направо отвесна.
Сигурен ли си , че не е някакъв бъг ? Провери ли от доставчика на услугата дали наистина са изхабени тези данни ?
Цитирай
#3

Да, наистина са изразходвани.Нагласил съм апарата да ми сигнализира след определни гигабайти, че ги надвишавам за да си правя сметката за месеца.До момента не ми се е случвало такова нещо и не съм наясно как точно да проверя какво ги е дръпнало.Виждам единствено, че е станало във фонов режим през браузера на апарата.

Има нещо бъгаво в цялата работа.Минах на Wi-FI, нещо което не съм правил от месеци.Браузера на апарата е изчистен от страници, няма нищо.Преди да снимам беше на 307мб а сега ето колко е:
[Изображение: image-1937_5BABCE5E.jpg]
При всеки рефреш след има няма 5 мин се качват използваните мегабайти.Може ли да се види какво точи нета или да го деинсталирам и спирам от където мога?

Ето следващата след няма и 5 мин
[Изображение: image-EDE3_5BABCFE9.jpg]

Благодаря на колегата, проблема е открит.В хронологията на браузъра бяха забили 6 файла ( mp4 ), които "уж" искат да се изтеглят но процентите им варират постоянно 0-1%,0-1%.Нямам идея кога и по какъв начин са тръгнали да се теглят и какво съм натиснал за да стартират но дърпаха яко нет Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)