Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тапет при повиквания MIUI 10
#1

Здравейте,

Забелязах следния проблем, който не зная дали може да се оправи при набиране на контакт излиза много грозен тапет на повикване светло синьо, което не знам как да го оправя дали извършвам аз повикване или ми звъни телефона тапета е един и същ с изключение на контактите на които имам снимки като ми звънят ми излиза на цял екран снимката на лицето но снимките са ми малко размазани предполагам заради уголемения шрифт, ако някой как се променя фона на позвъняващия или размазаните снимки на контактите моля да сподели. Само да вметна в телефона са вградени две теми пробвах и двете резултата е един и същи.

Антон Тодоров
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай с друга тема при ме е черно. Колкото до размазаните снимки най вероятно са с малък размер и след разпъването им на цял екрам ги размазва



Изпратено от моят Redmi 5 Plus.

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#3

(2018-09-27, 16:24:16)hapi6 написа:  Опитай с друга тема при ме е черно. Колкото до размазаните снимки най вероятно са с малък размер и след разпъването им на цял екрам ги размазва



Изпратено от моят Redmi 5 Plus.

Този вариант не сработва, дори да се сложи тъмна тема си остава фона на повикването. Това си е от самия софтуер, така поне мисля тъй като не ми позволява да инсталирам каквато и да е тема били несъвместими и затова мисля, че е софтуерен проблем. Исках да сложа темата MIUI 9 и ми изписа, че не е съвместима, пробвах и с други същото, но като слагам двете налични теми в телефона фона на повикването си остава същия.

Антон Тодоров
Цитирай
#4

Да това с темите и аз се сблъсках с него че са несъвместими. Ще трябва да им пусна репорт за проблема. За другото ако можеш да направиш една снимка да видв точно какво имаш предвид



Изпратено от моят Redmi 5 Plus.

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#5

(2018-09-27, 19:11:45)hapi6 написа:  Да това с темите и аз се сблъсках с него че са несъвместими. Ще трябва да им пусна репорт за проблема. За другото ако можеш да направиш една снимка да видв точно какво имаш предвид



Изпратено от моят Redmi 5 Plus.

Ето това е при обаждане и много големи бутони за прекратяване на обаждането. Не зная как е при теб, но това е много грозен фон на обаждането и не зная може ли да се оправи.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Антон Тодоров
Цитирай
#6

Товамисля че не може да се проме и освен, ако на всички неперсонализирани не поставиш някакъв тапет. Това и при мен е така. Които са със снимка излиза малка снимка. Когато ме търсят снимката е на цял екран



Изпратено от моят Redmi 5 Plus.

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#7

(2018-09-27, 19:16:19)aanton987 написа:  Ето това е при обаждане и много големи бутони за прекратяване на обаждането. Не зная как е при теб, но това е много грозен фон на обаждането и не зная може ли да се оправи.

И при мен е същото положение.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#8

И при мен. Звъня ли, снимката е малка на почти бял фон. Търсят ли ме, всичко е точно. Голяма снимка на търсещия.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)