Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за LG G7 ThinQ
#26

@Marto_intera , би ли проверил дали имаш активана вече опцията VoLTE? Би трябвало да се намира в Настройки - Повиквания. Прочетох в XDA, че новия ъпдейт я добавя на Индийските Г7.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
Аксесоари
#27

(2019-03-08, 11:20:05)ganchev написа:  @Marto_intera , би ли проверил дали имаш активана вече опцията VoLTE? Би трябвало да се намира в Настройки - Повиквания. Прочетох в XDA, че новия ъпдейт я добавя на Индийските Г7.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
Нз, Vivacom не го поддържат за LG, пък служебната с стара карта на Telenor.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto_intera за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#28

А иначе има ли го, като опция в телефона?

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#29

(2019-03-09, 20:50:52)ganchev написа:  А иначе има ли го, като опция в телефона?

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
Не го намирам

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto_intera за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#30

От днес има нов ъпдейт 10s. Нищо ново само февруарския пач.

[Изображение: 55a00d05c3086b257c5f4cb54097d04b.jpg]

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#31

Преди два дни получих още един пач с размер около 300мб
Някой запознат ли е дали ще получим скоро андроид 9?

ДНЕС БЕЗ ВОЛЯ НИЩО НЕ СЕ ПОСТИГА, ЗАЩОТО ЦЕЛИЯ СВЯТ Е ПОТЪНАЛ В ПОТ, КРЪВ И ЛИМФА
Цитирай
#32

Планът на LG за ъпдейт до Пай.


Прикачени файлове
.png lg_pie_update_schedule_2019.png Размер: 86.19 KB  Сваляния: 96
[-] 1 потребител изказва благодарност на galaxian за това мнение:
  • tynata2
Цитирай
#33

По първоначални данни трябваше да е до края на Q1. В Корея вече го имат, но така както чета последното инфо, може би ще го получим до края на Април. В треда в Reddit един беше писал, че в Pie при G7 има подобрения при батерията, но има и бъгчета. Ако оправят и стоковата камера, ще си стане перфектното телефонче.
Цитирай
#34

Какви бъгчета? Че ако има бъгчета ще е гадно при положение че толкова го забавиха.
Цитирай
#35

(2019-03-28, 00:09:40)degman написа:  Какви бъгчета? Че ако има бъгчета ще е гадно при положение че толкова го забавиха.

Дребни някакви. Те сигурно за това го бавят.
https://www.reddit.com/r/lgg7/comments/b3syxp/-/ej78pnh
Цитирай
#36

Надявам се скоро от ЛГ , да ни зарадват 

https://www.reddit.com/r/lgv20/comments/...dium=web2x


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30 Pro
Цитирай
#37

То от ЛГ пуснали ли са пай за някой телефон. Интересно ми е как поддържат актуалните си телефони че от 2017та нещо никакви ги няма.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#38

Единствено LG G7 One и LG G7 ThinQ за Корея има излязъл Пай. Иначе общо взето G7 си получа пачовете през месец и половина. Сега е с февруарския. Общо взето нещата са зле с големите ъпдейти. А бяха преди време първи при предоставянето на най-новата версия на Андроид на своите потребители.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#39

Явно са се събрали да пият ракия с тия дръвници от HTC. Май само ние си останахме да чакаме, а на другите вече и средняците започнаха да ги ъпдейтват.
Ще им пращеме мутри ми се струва хахаха
Цитирай
#40

Хубавото на LG е, че изкарват ъпдейти поне без сериозни бъгове. Дори мога да твърдя след толкова години ползване на техните телефони, че софтуера им е един от най - стабилните и работи без абсолютно никави проблеми.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • bobi1024, Dowper
Цитирай
#41

(2019-04-11, 06:52:44)ganchev написа:  Хубавото на LG е, че изкарват ъпдейти поне без сериозни бъгове. Дори мога да твърдя след толкова години ползване на техните телефони, че софтуера им е един от най - стабилните и работи без абсолютно никави проблеми.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

И аз на това се радвам и не разбирам, защо всички толкова изгарят да получат следващата версия на Android. Аз съм сигурен, че всеки OEM на Andorid телефони, може да пусне още на първия месец от официалното излизане, новата версия на Android за всичките му флагмани, само че ще е пълна с един тон бъгове и после ще почнат да го плуят за това.

Не виждам какво толкова революционно ново има в 9-та версия. Да има няколко подобрения, които очаквам, но не е толкова критично и без тях.
Според мен, това е някаква хипстърска истерия да имаш latest and greatest, пък че е пълен боклук няма значение.

От няколко години казвам, че искам скучен телефон, който да ми върши работа. Тоест, не искам да се напъвам да върша повече работа за самият телефон, отколкото той върши за мен.

В крайна сметка, мисля че има голяма вероятност, да получим Pie за Великден  Wink защото от LG пропуснаха Q1 заради някакви бъгове, които са се появили при корейската версия и искат всичко да е точно, преди да го пуснат глобално.

Като цяло, мисля че LG отнася доста хейт, който като изключим лошият им PR, е доста незаслужен от страна на качествата на устройствата им.

За G7 имаше доста хейт за живота на батерията, после се оказа, че не е точно така.

Ето сега за последният G8, при който вместо традиционна слушалка, звука се емитира от дисплея, гледам ревюта, как не било нищо особено, но ако го бяха пуснали от Apple, щеше да е най-великото нещо на света.

С една дума, да сме живи и здрави  Smile
[-] 3 потребители изказват благодарност на bobi1024 за това мнение:
  • Dowper, ganchev, tynata2
Цитирай
#42

Само ще ви кажа, че имам Poco F1, който е с ъпдейт до 9 от края на м.г/началото на тази год. Не съм сигурен. Едва миналата седмица успяха да фикснат всички бъгове в седмичния бета ъпдейт. При уж стабилния, който идва на 1-2 месеца още си чакат фикса за изчезващите нотификации. Миналата седмица го получиха и уж бяха фиксирани, но не са. 4 лв. дадох за програма, която държеше иконите на нотификациите под часовника в ноча. Седмица след това ги фикснаха  Sad
Ганчев и Дегман знаят колко съм мрънкал за тези бъгове, надух им главите 3-4 месеца Big Grin Със сигурност не съм мрънкал толкова, че ми бавят ъпдейта.

Пп. Вчера получих ъпдейт на приложението музика, днес на теми, пише, че са фиксирали бъгове. Значи все още има за фиксване.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#43

Аз ползвам Самсунг С9 и една г5ца както е видно от подписа. За самсунга официален пай за България получих към края на Януари бъгове нямаше никакви. Всеки месец получавам секюрити и някоя и друга оптимизация я за камера я за нещо друго. За Г5цата мога да кажа че преди да мина на нуга ъпдейти получавах на около два месеца. Нугата дойде доста бързо (средата на ноември 2016) и бях доста учуден. Но дотам след това ъпдейти за 2017та я съм получил три я не. 2018та два ъпдейта на нугата и средата на октомври дългоочаквания ъпдейт до орео. Последния ъпдейт беше след средата на декември и то с ноемврийския пач. За близо три години употреба съм получил десетина ъпдейта за сравнение самсунга ги получи за година. Това показва че все пак има някаква поддръжка на устройството. Аз лично се отказах от ЛГ като марка за телефони поне докато не си оправят поддръжката на устройствата.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#44

Принципно количеството ъпдейти не е гаранция за добра поддръжка, като изключим месечните или поне през два месеца секюрити пачове.
Какво от това ако ти пускат всеки месец някакви ъпдейти, но въпреки това все има нещо бъгаво в телефона. Един голям ъпдейт е достатъчен, но да е качествен, а после да си пускат редовно секюрити пачовете, и евентуално да подобрят я камера, звук, известия и т.н., но почертвам подобрят.
Аз се шегувам с дравниците от HTC, но телефона върви без грешка, като само не им одобрявам забавянето на пачовете за сигурност - LG поне това правят. Нямат вече тази слава от едно време и продажби, и май не се дават много много зор.
Цитирай
#45

Здравейте, още ли сте на февруарския патч?
Виждам няма нито Андоид 9, нито по нов патч?
Скоро си купих втора бройка от телефона, като междувременно пробвах Mate 20 pro, Galaxy s10+, Google Pixel 3...Smile
Няма раздвижване при софтуера обаче.
Цитирай
#46

Няма все още никакъв ъпдейт. И аз съм с февруарския, но за мен по-важното е как телефона работи. Мога да кажа, че с 10s телефона лети и всичко си е добре. Дори камерата според мен вече снима както трябва сръвнение с началото. За Пая може би края на месеца или началото на Юни ще имаме вече. Но това е само предположение.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#47

Относно стабилността - напълно се съгласявам. След като тествах толкова много телфони, LG G7 е моделът, който ми е правил най-малко проблеми и изглежда най-стабилен. Изключвайки iOS, всеки Андроид имаше проблеми - Huawei нотификациите си идваха когато искат, Самсунга е безумно сложен и шанса да пропуснеш някоя настройка е голям, Пиксел 3 батерията си правеше каквото иска...
При ЛГ менюто е лесно за настройка и всичко работи стабилно! Жалко, че губят толкова и пазарен дял и пари, което, без съмнение, ще се отрази на софтуерната поддръжка и бъдещите им телефони - както вече усещаме ъпдейтите стават по-бавни и по-бавни...
[-] 1 потребител изказва благодарност на a_mitev за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#48

Така е. Ъпдейтите отдавана вече не им е силната страна. Едно време бяха едни от първите осигуряващи бързи ъпдейти на Андроид. Г3 и Г4 получиха почти веднага след Нексус устройствата новите версии тогава. Но всичко после се промени след Г4 и неговите така познати дефекти с дъната.
Хубавото сега е, че вече тези дефекти са изчистени още от Г6 и следващите модели нагоре. А, най-хубавото е колкото и да не им се вярва на много хора софтуера на LG за мен е най-оптимизирания и безпроблемен, който лично аз съм ползвал. За това предпочитам бавно да ъпдейтват, но поне го правят както трябва-без бъгове и досадни дрейнове.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#49

То затова сигурно нямаме 9 все още. Но не е похвално щото някои вече андроид 10 ще тестват скоро. Ако не тестват вече де. Иначе да, откъм софтуер като бъгове са супер - нищо няма все още което да съм намерил да не работи както трябва. Ама на 2-3 месеца ъпдейт е прекалено малко. Гледам че и в XDA се дразнят яко на липсата на ъпдейти.

Sent from my LM-G710
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#50

(2019-05-14, 15:21:16)degman написа:  Ама на 2-3 месеца ъпдейт е прекалено малко.

Sent from my LM-G710

Стабилния на МиУи също е на около 2 месеца. Предимстеото при него е, че без отключване можеш да флашнеш официален дев ром и да получаваш бетите всяка седмица. Лошото е, че с тези ъпдейти оправят едни бъгове и добавят други за да ги оправят и тях със следващите ъпдейти Big Grin


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ganchev
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)