Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за LG G7 ThinQ

Месец след update-а към Pie, почвам да забелязвам някакви неща, които телефона не е проявявал до сега. Слайдера за яркостта на екрана спира да работи по някога, мърда се но не променя яркостта, след рестарт се оправя. Днес всъщност заби и се рестартира сам, не ми се беше случвало до сега. Когато слушам Spotify на мобилна дата, музиката спира, все едно няма мрежа, но всичко индикатори показват че има, много дразнещо.

Разбира се хубавите неща са, че батерията се държи доста добре, скенера на отпечатъци работи по надеждно, приложенията вървят адски бързо.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobi1024 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари

При мен това със слайдера го няма като проблем. Всъщност не откривам почти никакви разлики с ореото, с изключение на батерията - при мен се държи странно понякога и google play services точи неоправдано много батерия. Не винаги, понякога всичко е наред и правя по 6 - 6.30 часа екран, друг път се случва това с гугълските услуги и правя по 5 часа. Спрях автоматичното синхронизиране, да не би да е от него, но пак от време на време се случва, не че е болка за умиране. Може и от рома да е, флашнах един за канадския модел... Иначе телефончето хвърчи, супер бърз и надежден е.
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

От днес има ъпдейт до 20c за телефоните с продуктов код VDI. Добавя юлския пач. [Изображение: c5cb4fdaa2f06daa617f00c6c6815ed6.jpg]

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • oxuboxu, vargala81
Цитирай

Ъпдейт до 20d е наличен ОТА за повечето региони от днес. Новото е секюрити пач за Септември. [Изображение: 6831b848b5576cbf7ecaf426429e56a3.jpg]

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 3 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • oxuboxu, tynata2, vargala81
Цитирай

https://www.gottabemobile.com/will-my-ph...pdate/amp/      За сега сме в списъка за android 10 Smile
[-] 3 потребители изказват благодарност на ivelinp за това мнение:
  • ganchev, oxuboxu, tynata2
Цитирай

Колеги при мен след посления ъпдейт пръстовия отпечатък спря да хваща , на моменти след 2-3 натискания , а понякога изобщо не реагира тоест трябва да натисна Power бутана да го включа и изключа и тогава сработва. Супер дразнещо е , ако знаех да не бях го ъпдейтвал . Уверих се , че доста често вместо да помагат те прецакват нещата . Иначе всичко друго си работи добре

Huawei P30 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на tynata2 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Не ти е от ъпдейта проблема. Напълно възможно е сензора на пръстовия отпечатък да прави проблем. Влез в Settings - Extensions - Smart Doctor - Test hardware и натисни да направи тест на пръстовия отпечатък. Ако изпише, че е добре няма значи проблеми.

Sent from my LM-V350 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • oxuboxu, tynata2
Цитирай

Ганчев и при мен е така. Но много по рядко. Предполагам че е когато телефона заспи много добре. Защото светнеш ли дисплея и няма проблем. Това ми се получава само ако е бил оставен дълго време. И предполагам че е софтуерно, няма проблем при теста.

Sent from my LM-G710
[-] 2 потребители изказват благодарност на degman за това мнение:
  • oxuboxu, tynata2
Цитирай

Ами може. Не знам. Аз не го ползвам така или иначе. Пред нямаше проблеми, когато го ползвах. Може и да сте прави. Имаше в XDA коментари за проблем със сензора за пръстовия отпечатък и ако този тест не мине се оправяше единствено в сервиз със смяната му с нов.

Sent from my LM-V350 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Пробвали ли сте да изтриете всички пръстови отпечатъци и да ги добавите отново?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2019-11-16, 22:38:32)vargala81 написа:  Пробвали ли сте да изтриете всички пръстови отпечатъци и да ги добавите отново?

Не, мързи ме.

Big Grin

(2019-11-16, 18:20:59)ganchev написа:  Ами може. Не знам. Аз не го ползвам така или иначе. Пред нямаше проблеми, когато го ползвах. Може и да сте прави. Имаше в XDA коментари за проблем със сензора за пръстовия отпечатък и ако този тест не мине се оправяше единствено в сервиз със смяната му с нов.

Sent from my LM-V350 using Tapatalk

[Изображение: d0b129a15a2dbdde9bb1da600bc84077.jpg]

Ето. Въпросът е че работи. В 98% от времето. Примерно де, нещо такова....

Sent from my LM-G710
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Изтрийте вс. отпечатъци и ги добавете отново. На един пръст добавете по 2 отпечатъка, като гледате да обхванете възможно най-голяма площ от пръста. Аз така съм направил и отказ имам само когато работя с тухли (строител съм) и пръстовите отпечатъци се поизтрият. Но предимно работя с ръкавици и нямам проблем.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Някой да е с софтуерна версия 
G710N20j
Цитирай

От днес нова актуализация до 20е. Секюрити пач за Ноември. [Изображение: 4ba402bc85d2733629e9156b003a57ac.jpg]

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • oxuboxu, vargala81
Цитирай

Нова актуализация и за американската и канадската версии, ноемврийски пач за сигурността. Батерията си държи все така добре, 5.30 часа sot изцяло на 4G. [Изображение: a781b2c2573548b2d334c740d9b49f82.jpg][Изображение: 1a952e8412a8898bac9d8e26db46032c.jpg]

Изпратено от моят LM-G710 с помощта на Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на whitehart за това мнение:
  • ganchev, oxuboxu, vargala81
Цитирай

От днес нова актуализация. Този път е по-голяма, като обем и явно има нещо друго освен декемврийския пач. [Изображение: fd5a4286f7b17e28da6756074dec1f85.jpg]

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • degman, oxuboxu
Цитирай

Здравейте,собственик съм на телефона от няколко месеца,харесвма си го доста,но нямам ни един ъпдейт от както съм го купил.Телефона е от американски оператор!Как мога да го ъпдейтна с по-нова версия на андроида?На скриийншота се вижда на коя версия на софтуера съм!Благодаря


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на budakov89 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Има нова актуализация със секюрити пач за месец януари 2020г. с номер V20i
[-] 1 потребител изказва благодарност на xelibry за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

От днес има ъпдейт до Android 10 . Ако все още има някой с този телефон може да провери за ъпдейт .[Изображение: 37b26ca96e79ea9f5d7add0cffb2a4b2.jpg]

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • degman, vargala81
Цитирай

Това с "dual screen" 1080p имаше ли го преди ъпдейта с андроид 10?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Lg G7ThinQMate 10 pro, 
P20lite, Xiaomi Mi A1,Lg g3;Samsung S8;LG optimus G;LG G4;Xperia NEO ics;ASUS TF700T ICS-JB4.2.1; LGG2;Xperia Z1compact:Xperia Z3compact(Orange), Xperia z2, Huawei P9lite @posamkata
Цитирай

Много е добра десетката, доволен съм. А G7 си остава най добрият телефон за момента.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Strahil Atanasov за това мнение:
  • ganchev
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)