Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Теми за MIUI 10
#1

Добре де , защо всички теми са неприложими с miui 10 и до кога така?
Цитирай
Аксесоари
#2

Има теми за miui10 но са 4-6.Ще чакаме ентусиастите да ги правят Smile

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Ако им знаеш заглавията посни ги тука да ги пробваме и ние, че старите само до някъде променят.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#4

(2018-09-28, 15:52:05)skysoft написа:  Ако им знаеш заглавията посни ги тука да ги пробваме и ние, че старите само до някъде променят.
Ето ги, но на мен лично търсачката не ми работи. [Изображение: 3ccb2fadb3ec1ccaa8b786edda910eb8.jpg]

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на niki_26 за това мнение:
  • skysoft
Цитирай
#5

Тези теми също са такива които не съвместими с версията нищо че ди дават за такива. Пробвах няколко вече. А търсачката не работи незнам защо дава че няма връзка с интернет.



Изпратено от моят Redmi 5 Plus.

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#6

(2018-09-28, 16:13:36)hapi6 написа:  Тези теми също са такива които не съвместими с версията нищо че ди дават за такива. Пробвах няколко вече. А търсачката не работи незнам защо дава че няма връзка с интернет.



Изпратено от моят Redmi 5 Plus.
Пробвах ги повечето и нищо не ми изписва но на другите ми пише, че са несъвместими. Тази търсачка ще пускам доклад, че кръвното ми вдига вече ;d

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Възможно е и аз да се бъркам с някоя друга която имам. А честно казано не виждам толкова каква им е разликата че да нямат съвместимост. Най много ме дразни че не мога да се сменям статус бара, а този ми е много грозен



Изпратено от моят Redmi 5 Plus.

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#8

(2018-09-28, 16:42:52)hapi6 написа:  Възможно е и аз да се бъркам с някоя друга която имам. А честно казано не виждам толкова каква им е разликата че да нямат съвместимост. Най много ме дразни че не мога да се сменям статус бара, а този ми е много грозен



Изпратено от моят Redmi 5 Plus.
Даже бих казал, че старите са по-добри и всичко им работи. Тези уж за десятката са с много бъгове.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Съгласен съм за бъговете. И мен ме е яд, че не работят обичах да си правя комбинации от различни теми.
Между другото темите спряха да работят след като влезна Орео-то с последната 9ка



Изпратено от моят Redmi 5 Plus.

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#10

Някой да има представа при зареждане на телефона преди показваше колко време за зареждане остава, а сега не и освен това ако сложа някоя от тези теми ще се промени ли тапета при обаждане.

Антон Тодоров
Цитирай
#11

Тапета си остава същият който имаш независимо от темата, трябва ти да заложиш друг за да се промени.
Времето дали се показвазависи от темата. На едни показва време и проценти, на други само проценти, а на трети нищо


Изпратено от моят Redmi 5 Plus.

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#12

Супер че направихте отделна тема по въпроса.
Другата щяхме да я наводним.
Поздравления.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на skysoft за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай
#13

Вече има теми за Miui 10 които са съвместими и то не са малко. Също така вече има възможнот за промяна и на стусбара като се редактира темата с така с различен такъв. [Изображение: 518536caffaee2ecb6085c9c419d408d.jpg]



Изпратено от моят Redmi 5 Plus.

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#14

@hapi6 може ли да споделиш темата на снимката?Smile
Цитирай
#15

Горе е изписано името на темата. Влизаш в приложението скролваш надолу докато стигнеш до desing for miui10 и там ще я намериш. Миналия месец имаше само 10 сега са повече от 30 теми. Има избор вече. Важното е че махнах досадния фабричен статус бар[Изображение: cf46ba134b3c45d32a234feac09d3ab7.jpg][Изображение: 14e2773fe96235decb6c090eab17a944.jpg]



Изпратено от моят Redmi 5 Plus.

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
[-] 4 потребители изказват благодарност на hapi6 за това мнение:
  • gozdei, IoPetrov, ivoslavitrifonov1975, Miro2210
Цитирай
#16

Нещо не разбирам кое е това приложение в което скролваш и си избираш тема?

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#17

Фабричното приложение колега теми, където реално са всичките теми [Изображение: b2217f0d2e484b7788f3a2e9aff6341f.jpg]



Изпратено от моят Redmi 5 Plus.

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на hapi6 за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай
#18

"Теми" като съм на регион Индия, а на България нама.
Цитирай
#19

(2018-10-25, 07:36:01)julminchev написа:  "Теми" като съм на регион Индия, а на България нама.
Да приложението "Теми" не присъства ако е избран за регион държава от Европейския съюз (с случая България). Всяка друга държава изкарва апликацията "Теми", в някои от тях има и смяна на шрифта, а в други НЕ. 
Аз си като с изтегля няколко теми които ми харесат, после обратно връщам региона на България.
С "Теми" може да се редактира/комбинира отделните елементи на различните теми и да запише като потребителска такава.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на skysoft за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)