Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся си колона!
#1

Здравейте, търся колонка, която да озвучава музиката, която пускам от телефона. В нета, видях няколко, но искам препоръка от хора, които са достигнали до нещо качествено.

Изпратено от моят Samsung Galaxy S8 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Ultimate Ears със сигурност в топ 3 в ценовия си клас!Водо и ударо устоичва,над 10 часа с едно зареждане,ако имаш повече от една можеш да ги пускаш едновременно, хубав звук...Струват си всичките модели "boom",разбира се ако ти се дават толкова пари!
[-] 1 потребител изказва благодарност на user32 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#3

Не си посочил ориентировъчна цена, която си готов да платиш. Аз ползвам JBL Charge 3 и мога да дам само полжителна оценка. Защита IPX7 - водо и прахо устойчива, 6000mAh батерия, която осигурява до 20 часа работа и може да се ползва като power bank, може да се провеждат разговори през нея, тежи 800гр. и може да се носи навсякъде, цената и е около 340лв. Препоръчвам да отидеш в някой магазин и да чуеш как звучат различните марки и модели, аз така направих, когато избирах.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tsvetan24 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#4

Ето това бачка чук за парите си. Не е много силно, но е качествено и батерията държи доста.

https://m.aliexpress.com/item/3271850305...form=msite
Цитирай
#5

Купувал съм няколко от ибеи и алито ...винаги се разочаровам. Ако ще се използва много бих заложил на някой JBL. Може и директно в ТМ/ТП на място може да си ги свържеш и тестваш.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#6

Имах JBL CHARGE 3. На втория месец се бъгна процесора. Съживихме я но постоянно скалата на батерията мига че се зарежда. Звук хубав за размера но за мен е ненадеждна.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)