Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Фулскрийн въпрос
#1

Здравейте,

Имам въпрос свързан с фулскрийн режима при гледане на Ютюб: 
Когато го пусна на лендскейп и после го разширя стига до ноча от горната страна, има ли начин да се разтегли до края? 


Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

Искаш ноча да ти отреже част от клипа ли?
Цитирай
#3

Здравей,

Да това ми е идеята, може би ще ви се стори странно или неестетично, според мен ще е доста хубаво да се изпълва изцяло дисплея.
Цитирай
#4

И аз искам да се показва и около ноча, но не става, разпъва го само надясно... трябва да видим дали няма нещо custom.
Цитирай
#5

Нормално е да не става. Видеата в ютюб са във формат 16:9. Чрез изрязване отгоре и отдолу ютюб го "разтяга" до 18:9. това е реално до ноча. С ноча става 18.5:9.
Цитирай
#6

Разпъваш с два пръста, както при снимка.

Pocophone f1
Цитирай
#7

Здравей @pavlin0, да така го правя но разтягането стига само до ноча и не иска да се разтегли повече.
@mindless iPhone x,xs, xs max реално са с дисплей 19.5:9 и може да си се разпъва на целия дисплей,SGS 9 е 18.5:9, който също позволява от край до край разпъване, което някак ми изглежда по симетрично тъй като в единия край сега е с прави ъгли и заоблени в другия.
Поразрових се из Гугъл но все още не съм намерил нещо релевантно. Ако някой случайно попадне на нещо по въпроса ще е супер.
Цитирай
#8

И при ми8 е така, не запълва и ноч-а. Имало е миуи9 версия на която е работело, но после го махат незнайно защо!
https://en.miui.com/thread-3161414-1-1.html

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#9

При положение че тоя гаден прорез реже от клипа не виждам смисъл изобщо да се ползва такъв режим. При мен на LG G7 също не разпъва клипа от край до край.

Sent from my LM-G710
[-] 2 потребители изказват благодарност на degman за това мнение:
  • anatol06, bodonance
Цитирай
#10

Здравейте, ъпдейт по темата: След ъпдейта на MIUI 10.1 | Stable 10.1.3.0 (PEJMIFI) вече YouTube се разтегля на целия екран!
[-] 1 потребител изказва благодарност на IceSwift за това мнение:
  • TyRsEn
Цитирай
#11

И като моча ти реже от клипа как е, по ли ти харесва?
Цитирай
#12

На мен повече ми харесва.
Цитирай
#13

@degman: Да.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)