Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Емаг и фалшиви промоции
#1

Гледах за калъф за моя нот 9 и хоп Емаг излезнаха с оферта,обаче цвета от кафяво не ми хареса и избрах друг цвят от менюто,обаче и цената се промени .Тея малигари за будали ни имат,поискаха ревю,еми дадох им го точно както е и сега виждам че не одобрено и затова че съм описал че се търгаши на дребно.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Аксесоари
#2

По принцип нищо не пречи да се прави промоция на определен цвят. Но това с отхвърленото ревю е тъпо.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
#3

(2018-10-01, 20:04:18)Lupita написа:  По принцип нищо не пречи да се прави промоция на определен цвят. Но това с отхвърленото ревю е тъпо.

Не трябваше да има и други цветове а само един за тази цена,разчитат някой са се хване на въдицата.

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
#4

(2018-10-01, 20:04:18)Lupita написа:   Но това с отхвърленото ревю е тъпо.

Като му чета  тая тема, не съм  баш съгласен...... Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на preparatos за това мнение:
  • hgeorgiev
#5

Е какъв е проблема точно, че не разбирам ? В ибей като си сменяш неща от падащото меню, се сменя цената. Примерно розов кейс ще е 1 паунд, черен ще е 2.
Не е като да са ти казали една цена а в еконта да са ти искали повече пари ...

Или да тръгнат да правят листинг за всеки цвят за всеки продукт ... натиснал си сменила се е цената пред очите ти няма въдица няма рибки тука.

GT540,Xperia Active, някакъв Archos, G2, N7,1+1, G4, S8+, Note9, TabS4
#6

Никакъв проблем няма, промоцията на определен цвят, размер ако е дреха, е съвсем редовен метод. Това че цената е надута е друго и също тяхно право. Аз пък моя кейс го взех точно от тях без промоция беше на най изгодна цена.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
#7

Те ако бяха читави нямаше да им налагат глоби от стотици хиляди левове, че и да правят схемата в която са сега. Обаче това е друг въпрос и като цяло и темата май не е в правилния раздел.
#8

Лично за мен, емаг е един от магазините с най-добрите цени в Бг. Много го уважавам. Само трябва да нацелите правилния момент...



Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
#9

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=60919
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladdark за това мнение:
  • PharahFFS
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)