Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на батерия
#1

Имам проблем с батерията - поду се избута капачето и понякога се зарежда до 100% по някога не може .... гасне на около 30% само като започна да правя нещо по него, но иначе си стои ако не го пипам. Така просто информативно искам да попитам дали може да се смени батерията или от онези който не се сменят.

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Може да се смени, аз преди малко дадох моя за смяна на батерия по същата причина. След 2-3 часа би трябвало да си го получа обратно със сменена батерия.

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай
#3

Къде си го дал сервиз или е в гаранция още ? И ако не е за какви пари говорим ?

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#4

Не е в гаранция. Аз съм от Ловеч и го дадох в местен сервиз. 55лв. батерия + работа. Иначе в София в Сръчко е 85лв. същата услуга.

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай
#5

Колега vlado2910. Имай предвид, че в Сръчко е истинска оригинална батерия от Самсунг с 6 месеца производствена гаранция. Смених моята наскоро и съм доволен от резултата. Приятели сменяха за около 50 лева с работата батериите, които бяха "оригинални" и резултата беше плачевен. Все едно не са я сменяли. Това са мои лични наблюдения и не ангажирам никой с тях.

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай
#6

Аз в събота смених батерия на S 6 в Сръчко. Казаха, че е оригинална, но гаранцията била 1 месец. По телефона ми казаха една цена като я поръчах, че нямаха налични, а като отидох в събота ми взеха по-малко пари.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#7

Колеги, аз наскоро смених на Nexus 5X и мога да потвърдя, че е оригинална, това е първата автентична батерия, която си купувам през годините, всичко останало е било за боклука. Купих я от Ситител София, 25 лв., и още 5 за доставка. Купих си и подходящите инструменти за самото разглобяване и самата смяна ми отне не повече от 15-20 мин.
О, и да, няма нищо счупено, всичко си работи перфектно. Комплектът с инструментчета и той струваше 5-6 лв.

https://m.olx.bg/ad/komplekt-i...6-6s-7-...7zOLx.html
https://youtu.be/gdOH4ITe3ws
[-] 2 потребители изказват благодарност на donscot за това мнение:
  • airbus, preparatos
Цитирай
#8

При мен в Благоевград дават 60 лева + 6 месеца гаранция ще пробвам как ще е, просто така за опита да видя лично какво ще излезе дано да не е много боклук батерията.

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#9

60 лв. само за батерията ли, или плюс сервизна услуга подмяна?
Цитирай
#10

Заедно с батерията се сменя и задния капак с нов.
45лв. оригинална батерия+30лв.оригинален капак +20лв.труд
Всичко под тази цена е съмнително.
Цитирай
#11

Ами аз си я смених за 55лева + 6 месеца гаранция къпака го залепиха пак не е нов. За сега е добре ще видим как ще е след няколко зареждания, но излиза лек проблем със сигнала - губи се изцяло това се появи след смяната.

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#12

При мен се оказа фалшива батерията и днес пак ще я сменят гаранционно. Дано тази да е читава....

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай
#13

На какъв процент изхабяване бихте сменили батерията? Моята е 18 % изхабена и се замислям за смяна. От скоро усещам разлика вече. Всеки съвет е добре дошъл. С плоското Галакси съм.
Цитирай
#14

>= 25%

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#15

Къде във Варна мога да дам телефона за смяна на заден капак? Спукано е стъклото на камерата и е влязъл прах.
И е издран, както се вижда... [Изображение: 77d9428bee0d1989b97a73d299e2ed73.jpg]

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

Виж си ЛС  Smile

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)