Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Tab S4 Active T365
#1

Здравейте, имам проблем с горепосочения модел таблет, Рестартира се постоянно. Правя му фактори ресет и за режда до първия прозорец на Андройд където иска да се избере език и след около 10 тина секунди се рестартира. 
Понякога след рестарт екрана му става чисто син или чисто червен, след това надписа Самсунг се появява, но е размазам и след 10-тина секунди се рестартира отново. 
Пробвах да го префлашна с Один, но програмата не открива таблета. Пробвах да го префлашна със СД цартам но като почне префлашването и се рестартира ... когато съм в рековери менюто рестна системата и на кеша си вървят без проблем - правя ги по няколко пъти без да се рестартира. Apply update from ADB си работи поне 30 мин без рестарт и без полза, защото компа не го вижда. има и някакъв Apply update from cache - не съм го пробвал защото преди това направих ресет на кеша Smile
Според мен рековери менюто си работи стабилно, само като искам да префлашна със СД карта се сбъгясва ... може ли да е от самия пакет за префлашване?
Може ли някой да помогне с опит и идеи?
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)