Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за Update september 2018
#1

Здравейте.Интересува ме дали има влошаване/подобряване на работата на тел.
Цитирай
Аксесоари
#2

Много им се плашите на тези ъпдейти Smile
Винаги инсталирам веднага като излезе ъпдейт - до момента не съм забелязъл никакво влошаване на работата на телефона.
Цитирай
#3

Мда, точно така, появи ли се и аз веднага качвам.
Цитирай
#4

и аз го сложих за сега е добре.Благодаря за съветите!
Цитирай
#5

Имате ли проблеми с обхвата на телефона. От няколко месеца започна все по често да губи обхват. Днес дори прекъсваше по време на разговор от офиса. В настройките показва много ниски нива -110 - 120 dBm, което разбрах, че е много ниско.

Xiaomi Mi a1
Цитирай
#6

Изпускан ли е? Как се държи с друга сим карта?
Цитирай
#7

(2018-10-09, 13:44:05)head написа:  Имате ли проблеми с обхвата на телефона. От няколко месеца започна все по често да губи обхват. Днес дори прекъсваше по време на разговор от офиса. В настройките показва много ниски нива -110 - 120 dBm, което разбрах, че е много ниско.

И при мен е същото от доста време.
Докато говоря в офиса и редовно ми прекъсва и трябва да моля отсрещния да повтаря какво е казал.
Много е досадно.
Не е изпускан телефона никога.
Имам чувството, че след юлския ъпдейт стана това, но не съм сигурен.

И при мен показва много ниски нива -100 - 110 dBm 30-40 asu.

Ъпдейт - минах ръчно на 3G и сигналът се подобри до -80-90 dBm 15 asu.
Интернетът е по- слаб, но поне няма да прекъсва по време на разговор.
Не знам какво друго може да се направи.

Siemens C25>Nokia 3310>Nokia 6230i>Nokia 8310>Samsung E800>Sony Ericsson G700>Iphone 3G>Samsung Galaxy S4>Lumia 630>LG G4>Samsung Galaxy A5>Xiaomi Mi A1>Xiaomi Mi 8>Poco F2 PRO


Цитирай
#8

Телефона е изпускан 1 2 пъти, но в рамките на нормалното Big Grin. И аз имам съмнения, че това е от ъпдейтите. Като цяло след последния, който беше преди 2 3 седмици стана още по зле. Четох, че може да се пробва картата да се сложи в комбинирания слот, но разлика с обхвата аз не намерих. 

Ако може другите колеги да споделят какви цифри за обхват получават.

Поздрави

Xiaomi Mi a1
Цитирай
#9

Аз лично нямам проблеми с обхвата, възможно е да е било проблем с мобилния оператор
Цитирай
#10

При мен излезе и някакъв ъпдейт през октомври(преди десетина дни ако не се лъжа).И след него нещо се бъгна режима не безпокойте.Включвам го а тела си дрънчи и на входящи,и на смс,и на нотификации от приложения и игри даже(все едно въобще не съм го активирал).Проверих в настройките зададено си е както и преди-изключение само за будилници.Понякога се оправя след рестарт,но само до първото изключване на режима и при повторно включване пак ядец-дрънчи си тухлата за страх.Ако и при друг го има проблема и му е измислил решение споделяйте,че иначе е отврат.Сега трябва докато съм на лекции все да изключвам тела или пък като легна да спя и все ще се намери някой шашкънин да звънне.
Цитирай
#11

Ъпдейта е добър! И чак след него се оправи проблема със сензора за близост! Поздрави Smile

Heart Samsung Galaxy S23 ULTRA
Цитирай
#12

Днес вече имаше ъпдейт за ноември 2018, инсталирах го, но какви са новостите незнам.Ако някой знае да пише.
Цитирай
#13

Май са увеличили леко звука на мултимедията

ZTE Nubia Z7 Max
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)