Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за Huawei p20
#1

Здравейте, искам да попитам копчето където е за пръстовия отпечатък на Huawei p20, с него може ли от настройките да се направи така, че да се вдига при входящо обаждане както при Samsung? Защото съм с увреждане на ръцете и не мога да плъзгам зелената слушалка по тъча.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей, не не може. Влез в Настройки - интелигентна помощ - контрол с движения - поднасяне и виж там какво ще ти е най-удобно Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#3

Благодаря ви много, но Аз все още не го притежавам, и затова питах предварително да знам дали ще мога да се справя с него. Ако не ви представлява трудност Бихте ли ми казали какви опции има в това меню, което казахте за да мога да видя какви опции има. Благодаря ви предварително
Цитирай
#4

Слагаш на ухото и говориш Smile[Изображение: 3734953b77085434a3b72bcc1172568a.jpg]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30 Pro - Aurora
[-] 1 потребител изказва благодарност на Диан за това мнение:
  • gutibo
Цитирай
#5

Благодаря! Явно ще търся друга марка, защото така няма даа мога.
Цитирай
#6

При мейта има такава опция.  Не е нужно да разпознае отпечатъка. Колегите с п20про може да проверят и да кажат, но вероятно го имат. Все пак в такъв случай е хубаво да пробваш реално дали ще ти е удобно. 
[Изображение: ZJBBO7S.jpg]

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • gutibo
Цитирай
#7

Има приемане на повиквания с глас в P 20 Pro
[Изображение: Screenshot_20181009_115729.jpg]

Samsung Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Бижу за това мнение:
  • gutibo
Цитирай
#8

nanobanano  и Бижу благодаря ви  много за помощта. Ако р20 има тази опция както при про версията ще е супер.
Цитирай
#9

Тези неща,които те интересуват са налични и в Р20.
[Изображение: 23728378.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на шерлок холмс за това мнение:
  • gutibo
Цитирай
#10

Снимай настройките в пръстовия отпечатък. Не гласовите команди

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • gutibo
Цитирай
#11

шерлок холмс , много благодаря
Цитирай
#12

В настройките за пръстов отпечатък на P20 Pro няма опция за приемане на обаждане с пръстов отпечатък
[Изображение: Screenshot_20181010-112455.jpg]

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#13

Мисля че на мейт 10 про има,но на него пръстовия отпечатък е отзад.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
#14

Да по-горе съм дал скрийн шот от мейт10про, но едва ли ще му е удобен сензора на гърба. Може би Мейт 10 не про версията ще свърши работа

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#15

Опааааа. И в Р20 го няма опцията от пръстовият отпечатък да служи за вдигане на позвъняване. Съжалявам инерционно съм отговорил. Останалите неща обаче ги има.
1.поднасяне към ухото вдига на позвъняващият
2.гласово също може да стане, но не и на български
[-] 1 потребител изказва благодарност на шерлок холмс за това мнение:
  • gutibo
Цитирай
#16

Благодаря на всички ви за изключителните важни отговори, които получих  явно ще трябва да и там някой познат който има p20 и да пробвам тази гласовата опция. Избрах точно този модел защото е по-тънък а за мен това е доста важно иначе видях който Колегата беше предложил по-горе Huawei Mate 10 но той е малко по-широк. По принцип търся бърз хубав телефон който да е долу-горе по-тънък тоест да не е толкова широк екрана. Досега бях със Samsung Galaxy S6 Edge и бях много доволен но последно време батерията му взема да пада много бързо а не ми се дават пари от AliExpress защото там Виждам че има такива батерии по 4000 ампера но не знам колко са толкова тоест наистина дали са 4000 ампера или само надписа. Извинявам се че не слагам препинателни знаци но Основно пиша с говоряща програма и не винаги тя слага знаци за което още веднъж се извинявам
Цитирай
#17

Моя съвет е да не разчиташ само на гласова команда, понеже е ясно, че околния шум пречи

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • gutibo
Цитирай
#18

(2018-10-10, 14:28:46)nanobanano написа:  Моя съвет е да не разчиташ само на гласова команда, понеже е ясно, че околния шум пречи

Да
Цитирай
#19

А случайно дали в настройките има опция за разменяне на зелената с червената слушалка, че така както е сега, не мога да плъзгам на дясно. Пробвах на един съсед п20 про, но не успявам. Sad
Или с някое приложение от google play, което да върши тази функция?

Здравейте Някой би ли пробвал това приложение на Huawei p20 Дали работи при него тоест когато някой звънне само при натискане на зелената слушалка без да плъзга да вдига защото пробвах на Samsung работи но искам да знам дали работи на Huawei p20 Благодаря предварително.     https://play.google.com/store/apps/detai...callscreen
Цитирай
#20

Програмката работи, не съм и ровил в настройките, но излизат фисирани бутони и не е нужно плъзгане.

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай
#21

(2018-12-17, 11:08:30)ipi78 написа:  Програмката работи, не съм и ровил в настройките, но излизат фисирани бутони и не е нужно плъзгане.

Много благодаря. Значи п20 ще взема.
Цитирай
#22

е заради едно плъзгане, да не си вземеш pro версията?

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#23

(2018-12-17, 11:45:21)Sokolchev написа:  е заради едно плъзгане, да не си вземеш pro версията?

Прочети всичко в темата, човекът е достатъчно любезен и много неща е обяснил.  Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Бижу за това мнение:
  • gutibo
Цитирай
#24

(2018-12-17, 11:45:21)Sokolchev написа:  е заради едно плъзгане, да не си вземеш pro версията?

Поради физическото ми състояние, не мога да боравя с по-големи телефони. А плъзгането по тъча ми е най-трудно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на gutibo за това мнение:
  • Sokolchev
Цитирай
#25

Може да отгиваряш на обаждане и с жестове. Тоест когато ти звънне телефона го вдигаш и го поднасяш към ухото и говириш. Аз го ползвам много е удобно.

HONOR Magic V2, Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Tab S8, Samsung Galaxy Tab A9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)