Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за Huawei p20
#26

(2018-12-17, 13:57:49)marti написа:  Може да отгиваряш на обаждане и с жестове. Тоест когато ти звънне телефона го вдигаш и го поднасяш към ухото и говириш. Аз го ползвам много е удобно.

Знам колега, но лошото е, съм почти неподвижен от врата надолу и движа само малко лявата ръка. Затова разпитвам толкова подробно. Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

извинявам се, бях забравил вече за това, но както каза колегата над мен, има функция да вдига и затваря с вдигането на телефона към ухото и затваря като го оставиш с дисплея на долу

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#28

(2018-12-17, 13:57:49)marti написа:  Може да отгиваряш на обаждане и с жестове. Тоест когато ти звънне телефона го вдигаш и го поднасяш към ухото и говириш. Аз го ползвам много е удобно.

Знам колега тези опции но както написах един пост по-нагоре от твоя поради физическото ми състояние не мога да вдигам телефона телефонът стои на крака ми
Цитирай
#29

Защо колегата който е на виваком с Р20 и андроид 8 не може да активира volte изписва че версията е не съвместима а в сайта на виваком пише че функцията се поддържа за този телефон
Цитирай
#30

(2018-12-29, 19:06:15)esil2 написа:  Защо колегата който е на виваком с Р20 и андроид 8 не може да активира volte изписва че версията е не съвместима а в сайта на виваком пише че функцията се поддържа за този телефон
При мен стана когато бях на Андроид 8 след като инсталирах един малък ъпдейт или пач. 
Сега едва ли ще стане. При наличие на Андроид 9 едва ли ще даде само ъпдейт до последната 8-ца!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)