Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...96529.html

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай
Аксесоари
#27

Имам следния въпрос : Honor 8X има ли ФМ радио , или не ? (виждам ,че към момента се предлага само от Виваком)

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай
#28

Да , има .

Smile
Цитирай
#29

Здравейте. Имали лед нотификация?
Цитирай
#30

По спецификации има.


.jpg IMG_20181104_143512.jpg Размер: 46.93 KB  Сваляния: 89

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#31

Някой ,ако го вземе нека сподели качеството на дисплея ,камерата и най вече звука на говорителя ,че май по скоро го определят като лош
Цитирай
#32

И аз имам още един въпрос имали NFC понеже не виждам в спецификациите му ?

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай
#33

Question: Does Huawei Honor 8X support NFC?

Answer: Yes, NFC is supported on this device.

тука отговори на доста въпроси
https://refme.me/huawei-honor-8x-faqs-ir...-charging/
Цитирай
#34

(2018-10-28, 10:14:20)androidcho0 написа:  Имам следния въпрос : Honor 8X има ли ФМ радио , или не ? (виждам ,че към момента се предлага само от Виваком)

(2018-10-28, 12:21:41)georgieff21 написа:  Да , има .


В китайските сайтове радио липсва. Има някаква разлика във версиите ли?
Цитирай
#35

(2018-11-06, 11:29:51)airbus написа:  В китайските сайтове радио липсва. Има някаква разлика във версиите ли?

Ето какъв коментар намерих в gsmarena , защото аз също слушам доста радио и ми е нужна тази функция , та за това и аз търсих да намеря дали поддържа .

[Изображение: 9434468N.jpg]

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



[-] 2 потребители изказват благодарност на androidcho0 за това мнение:
  • airbus, Victormihov
Цитирай
#36

Здравейте.От днес съм с Honor 8X но защо не ми се активира лед известяването?Дали въобще има?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#37

(2018-11-08, 19:23:13)buci59 написа:  Здравейте.От днес съм с Honor 8X но защо не ми се активира лед известяването?Дали въобще има?

Моля, сподели отзиви за този модел на марката?
Цитирай
#38

https://hicomm.bg/revu-na-produkti/honor...revyu.html
Вече го предлагат и в теленор.
Цитирай
#39

(2018-11-10, 17:00:21)airbus написа:  Моля, сподели отзиви за този модел на марката?

Перфектен.Това е първото ми впечатление от отварянето на кутията до сега.Чудесен дизайн,в  ръката стои чудесно,независимо,че е 6.5 инчов,звука е ясен/може би малко по-слаб от предния ми тлф. Huawei p 8lite/снима чудесно.Нито веднъж не е лагвал,отваря на мига а пръстовият отпечатък е светкавичен.Като го взех,батерията му беше на 58% и докато му направя настройките,изтегля приложенията с които работя и го разгледам по-подробно измина доста време и до началото на заряда направи над 3 часа екран.Заряда на батерията е около 2часа.Имах само един проблем с Led нотификацията,но проблема е бил в мен,просто от недоглеждане не съм активирал функцията.Напълно оправда желанията ми,както и цената.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
[-] 1 потребител изказва благодарност на buci59 за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#40

(2018-11-11, 07:36:55)buci59 написа:  Перфектен.Това е първото ми впечатление от отварянето на кутията до сега.Чудесен дизайн,в  ръката стои чудесно,независимо,че е 6.5 инчов,звука е ясен/може би малко по-слаб от предния ми тлф. Huawei p 8lite/снима чудесно.Нито веднъж не е лагвал,отваря на мига а пръстовият отпечатък е светкавичен.Като го взех,батерията му беше на 58% и докато му направя настройките,изтегля приложенията с които работя и го разгледам по-подробно измина доста време и до началото на заряда направи над 3 часа екран.Заряда на батерията е около 2часа.Имах само един проблем с Led нотификацията,но проблема е бил в мен,просто от недоглеждане не съм активирал функцията.Напълно оправда желанията ми,както и цената.

А има ли фм радио в крайна сметка?
Цитирай
#41

(2018-11-11, 10:41:58)paffkata написа:  А има ли фм радио в крайна сметка?

Да,има FM радио.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#42

Ще взема и аз да се снабдя с една бройка в предвид мненията и това че звука не е кой знай колко зле ,но в момента в технотата не е наличен и само един въпрос вижда ли се лед известието или трябва пълна тъмнина ,че да се забележи ?
Цитирай
#43

Може би точно това е най-слабото място на тлф.-Led известията.Индикатора е много,много малък и блед.На дневна светлина е невъзможно да се забележи,всичко останало обаче е супер.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#44

На всички телефони на марката от този сезон са така. Лед светлината е миниятюрна и едвам се вижда. И на флагманите им Р20, Р20 про, Хонор 10...всички са така.
Цитирай
#45

(2018-11-11, 15:56:28)buci59 написа:  Да,има FM радио.

Може ли да качиш скриийн шот на апликацията, че току що звънях на Хонор България и ми отговориха че няма ФМ радио, включително и официално ми го съобщиха от HiHonor Bulgaria, прилагам принт скрийн.
И дали някой знае дали ще се предлага тук версията с 64 ГБ рам памет?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#46

Аз точно поради тази причина не взех хонор. Много е объркано покрай тях. Хем са на huawei  хем не ги продават те.
Цитирай
#47

Важно е какво получаваш за парите си може би само xiaomito е по добре но не ме кефи външно
Цитирай
#48

Хонора е готин но аз като исках да го видя на живо се оказа тогава че трябваше да отида във Виваком
 Уш на промоция във Технополис а още на втория ден се изчерпал.и не знаели кога ще го имат пак наличен. А не се продава нито от Техномаркет нито от Зора.
Цитирай
#49

(2018-11-12, 13:46:51)paffkata написа:  Може ли да качиш скриийн шот на апликацията, че току що звънях на Хонор България и ми отговориха че няма ФМ радио. 
И дали някой знае дали ще се предлага тук версията с 64 ГБ рам памет?

Да не би да има различие хардуерно и ромово от китайската и евро версия.
Цитирай
#50

Ето официалният отговор на Хонор България


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)