Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

        FM има.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
[-] 2 потребители изказват благодарност на buci59 за това мнение:
  • paffkata, thebirdie
Цитирай
Аксесоари
#52

(2018-11-12, 17:33:27)buci59 написа:  FM има.
Интересна работа, странни рипове са тези от Хонор...
Цитирай
#53

Ама вие сериозно ли очаквате да са запознати чак толкова добре с устройството ?
Едно към едно са като консултантите на мобилните оператори поне за тази марка с тези пари е нормално
Аз бях ги питал кога ще е наличен те ми отговориха че в Виваком можел да се купи а след седмица в Технополис е то се оказва обратното.

В ЕМАГ продаваха 128/6 версия с 80лв горница
Цитирай
#54

Ревю https://www.gsmarena.com/honor_8x-review-1853.php
Камерата прави страхотни снимки с нощен режим. За 200$ задмина вечерните мътни боички на Ми 8 Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • skiman
Цитирай
#55

Определено впечатлява телефона за тези пари са се постарали е липсва едно хубаво лед известие и тайп-ц но ще се преживее.
Някъде четох ,че в началото на 2019 ще получи и новия андроид
Цитирай
#56

Като бивш собственик на няколко хонора мога да ти гарантирам ,че точно от към софтуерна поддръжка ще пати това иначе хубаво устройство.Но до някъде като се замисля това може и да му е в плюс.Защото повечето андроид устройства със всеки следващ ъбдейт вместо да се подобряват нещата те стават по лоши.
Цитирай
#57

То от това си патят всички андроид устройства с един ъпдейт едно оправят друго развалят и в крайна сметка след 1г телефона няма нищо общо с първите няколко месеца
За тези пари ако всичко работи по приемлив начин дори не ми трябват ъпдейти
[-] 1 потребител изказва благодарност на xtremeee за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#58

Имам хонор 8, който излезе с андроид 6. Сега е със 8 и всеки месец е получавал за тия 2 г ъпдейти.
Цитирай
#59

Тъй като Honor 8x а и при други модели липсва видео стабилизация вижте тук интересен начин как да се коригира видеозаснемането и да се стабилизира.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#60

(2018-11-12, 17:33:27)buci59 написа:  FM има
Здравейте! От къде е закупен телефона? От Виваком или от Теленор? 
Знам, че Виваком предлагат европейската версия с FM радио и NFC. 
Honor 8x, който Вие ползвате, има ли NFC?
Дали е възможно да публикувате снимка на екрана, който показва модела на телефона?
Благодаря! 
Smile
Цитирай
#61

(2018-11-17, 04:48:01)thebirdie написа:  Здравейте! От къде е закупен телефона? От Виваком или от Теленор? 
Знам, че Виваком предлагат европейската версия с FM радио и NFC. 
Honor 8x, който Вие ползвате, има ли NFC?
Дали е възможно да публикувате снимка на екрана, който показва модела на телефона?
Благодаря! 
Smile

Закупен е от Теленор.Има и NFC но за сега не го ползвам.Абе,телефона за цената/379лв/си е трепач.По параметри е абсолютно същият като Mate 20lite с изключение на предната камера,но на половин цена.
Имам обаче един проблем с  Viber и не мога да го реша,та ако някой може да помага а той е,че съобщения не получавам до момента на отключване на екрана,т.е получавам съобщението,но виждам,че имам такова в момента на отключване на телефона.Приложението ми е защитено и работи във фонов режим,всички отметки по известията са отметнати.
Деинсталирах приложението и отново го инсталирах,както и рестартирах тлф,но все е така.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#62

Аз имам същия проблем на вайбър и да ви кажа мисля, че е от скапаното им приложение, а не от тела.
Цитирай
#63

(2018-11-17, 16:54:46)kate_shemeta написа:  Аз имам същия проблем на вайбър и да ви кажа мисля, че е от скапаното им приложение, а не от тела.

Проблема е от Вайбър не е само при този телефон.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#64

Е някакви недостатъци нещо калпаво направено или проблеми този телефон няма ли ?
Споделяйте мнения
Цитирай
#65

Като недостатък е това,че звука е малко по-слаб в срвнение с предния ми тлф. р8 lite.Друго.което ме дразни/или аз не зная как да направя/е,че силата на звънене и на съобщенията се регулират от едно и също място,т.е като си намаля зука за звънене,направо не чувам сигнала за съобщения или Viber.Другото е супер.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#66

Някакви отзиви за батерията някой би ли споделил (SOT) ?!
Цитирай
#67

Как би оценил дисплея ,звука на слушалки и забелязваш ли бъгове в софтуера че не остана много най вероятно на черния петък (в Петък го вземам)
Цитирай
#68

(2018-11-18, 21:49:44)xtremeee написа:  Как би оценил дисплея ,звука на слушалки и забелязваш ли бъгове в софтуера че не остана много най вероятно на черния петък (в  Петък го вземам)

Откъде би си го купил?
Цитирай
#69

(2018-11-18, 21:49:44)xtremeee написа:  Как би оценил дисплея ,звука на слушалки и забелязваш ли бъгове в софтуера че не остана много най вероятно на черния петък (в  Петък го вземам)
Взимаѝ го, не се колебаѝ, за сега всичко по телефона е супер с изключение на горните ми забележки.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#70

(2018-11-18, 21:49:44)xtremeee написа:  Как би оценил дисплея ,звука на слушалки и забелязваш ли бъгове в софтуера че не остана много най вероятно на черния петък (в  Петък го вземам)
Отговов за pafkata
От Технополис ще го взема ,но понеже промоцията му изтича 1 ден преди черния петък и ще му върнат цената на около 600лв и после 10% отстъпка ще има но само за покупки в магазина затова още утре ще видя да го взема.
Ако имаш парите и обичаш да рискуваш може да пробваш Aliexpress но там може да има митница и проблеми с гаранцията
Цитирай
#71

За някои продукти в Т.П. промоцията ще бъде удължена и след 22.11 и в Петък ще има допълнителна отстъпка върху промоционалната цена. Трябва да се попита на място в магазина някой познат или по информиран консултант.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#72

Знам че не точно по темата ,но аз си купих телефона от китайски сайт.Всичко е перфектно но само не мога да му сменям лаунчера, просто нямам тази опция.Може ли някой да ми обясни дали го има или аз не го намирам.Влизах правих каквото трябва но я няма тази опция.Благодаря .
Цитирай
#73

(2018-11-20, 09:27:53)ronnie72 написа:  За някои продукти в Т.П. промоцията ще бъде удължена и след 22.11 и в Петък ще има допълнителна отстъпка върху промоционалната цена. Трябва да се попита на място в магазина някой познат или по информиран консултант.
Според мен нещата ще се развият по следния начин.На 23,11 ще е на нормална цена 600лв с 10% отстъпка което ще рече 540лв,А от 24,11 или ще остане на стандарна цена 560 лв ,или на промоция пак от 600 на 560лв. но това ще го определи търсенето му на пазара.
Цитирай
#74

Във Vivacom е 4/64GB версията Sad
Цитирай
#75

то това е и официалната версия за България 4/64
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)