Анкета: Използвате ли някаква защита за телефона си? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Не
19.50%
31
19.50%
Само стъклен/и протектор/и (за дисплея и гърба)
4.40%
7
4.40%
Само обикновен протектор
2.52%
4
2.52%
Стъклен протектор и гръб (кейс)
35.85%
57
35.85%
Обикновен протектор и гръб (кейс)
10.06%
16
10.06%
Калъф (тип портфейл)
3.77%
6
3.77%
Калъф + стъклен протектор
11.32%
18
11.32%
Калъф + обикновен протектор
1.89%
3
1.89%
Скин + протектор
0%
0
0%
Друго?
10.69%
17
10.69%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Използвате ли някаква защита за телефона си?
#26

Закалено стъкло отпред и силиконов гръб отзад

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай
Аксесоари
#27

Не ползвах преди P10 Lite кейсове и протектори но с този се наложи да сложа. Още първите впечатления от телефона ти е ясно колко е хлъзгаво това тънко стъкло - на някои повърхности маса само се хлъзга леко леко и пада. Добре, че има килим Big Grin
Плюс това стъклото цялото е fingeprint скенер Big Grin пръсти навсякъде. Просто няма как без гръб на този модел, изключено. Изтраех го така седмица и след едно фино надраскване викам "старите навици на новия телефон няма да станат". И сложих гръб. За година и половина съм сменил 5-6 гръбчета през месеци, като ми писне общо взето и си взема друг. Протектора го сменям на три месеца, нямал съм случай да чупя екран или протектор, но го сменям, понеже ме дразнят фините надрасквания под лампа или светлина - просто ги виждам и си дразнят. 10 лв. протектор на 3 месеца не е нещо фрапантно и то е повече изгъзица моя , отколкото нужда.
Самия протектор си е нужда де, тъй като екрана няма олиофобично или какво беше там покритие и се налага да търсиш протектор с такова (май всичките са така), иначе fingerprint и отпред Big Grin.

Та ползвам - гръб и протектор, в този модел по принуда искаш или не.
Цитирай
#28

хидрогел протектор и твърд гръб nillkin

XIAOMI A2
Цитирай
#29

Не ми харесва да ползвам стъклен протектор за дисплея и гръб,но по трудния начин разбрах,че "горила-глаз" предпазва от надраскване,но не и на шоково натоварване при "усукване" на дисплея(падане).Горилата се разпадна на сол,без дори следи от удара по фрейма или корпуса Smile От този момент,всеки мой апарат,при разопаковане,първото нещо е стъклен протектор за дисплея!И всеки път,когато се разтроши от мой гаф,се поздравявам за решението си!
Цитирай
#30

Не Ползвам го както майка му го е родила.

Отправлено с моего ONEPLUS A3003 через Tapatalk
Цитирай
#31

Преди не ползвах никакви протектори, но след като си изтървах един от телефоните, вече слагам стъкло и гръб. Но си избирам от 2.5D стъклата, дето покриват целия дисплей, по-стилно ми стоят. Не го изтървах от ръка, от задния ми джоб падна, но като цяло напоследък телефоните са доста хлъзгави. Естествено, тези калъфи и стъкла убиват чара на телефона, ама не ми се дават пак пари за дисплей...

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай
#32

Задължително - стъклен протектор и кейс.

 
Цитирай
#33

И аз задължително си купувам- стъклен протектор и гръб-кейс,тези тефтери не са ми удобни.
Цитирай
#34

На предишните ми телефони - винаги слагах стъклен протектор, но на сегашния ми Ноут 20 Ултра си карам с фабричния + кейс.

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#35

Калъф+протектор, задължително - не включвам нов телефон, ако не е "облечен", няма изключения.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)