Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спиране актуализацията на определени приложения
#1

Здравейте искам да спра актуализацията на определени приложения но да се ъпдейтват автоматично другите. Търсих настройки с които да спра ъпдейтите им но безуспешно.
Цитирай
Аксесоари
#2

По принцип в Google Play , има опция в Настройки , да се спре Автоматично актуализиране на приложения ... и така може да си актуализираш само тези който ти искаш Wink
Цитирай
#3

Сега заради едно приложение да спирам всичките ъпдейти не ме устройва.
Цитирай
#4

Митко - влез в Гугъл плей, избери настройките (чертичките - горе в ляво), влез в "моите приложения и игри", избери конкретното приложение, от трите точки горе в дясно  - спри автоъпдейтите.

[Изображение: 23749071.jpg] [Изображение: 23749070.jpg] [Изображение: 23749069.jpg]

[Изображение: 23749068.jpg] [Изображение: 23749067.jpg] [Изображение: 23749066.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 2 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • mitkoandroid, Герчев
Цитирай
#5

Е това е вече нещо друго ще го пробвам. Благодаря!!!!!!
Цитирай
#6

(2018-10-11, 16:53:41)divna написа:  Митко - влез в Гугъл плей, избери настройките (чертичките - горе в ляво), влез в "моите приложения и игри", избери конкретното приложение, от трите точки горе в дясно  - спри автоъпдейтите.

Дивна, НЕ мога да повярвам, как след само година, година и малко ( не ползвала андроид преди това ) сега даваш Съвет ( помощ ) за 99 % от поставените питания  Buga Cool

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • divna
Цитирай
#7

Ами, интересно ми е, настина Smile А така се уча и аз - чрез чуждите питания Smile

Иначе от 2011г. съм с Андроид  - S II имах от 2011г. до 2017г., но го ползвах повече за телефон и малко за браузване. Интересът ми се събуди с S8+ ...  ти знаеш какво ми беше нивото, като се регистрирах тук  Stolt Скокът беше огромен и усещането, че съм в космически кораб ... и не знам кое копче за какво е  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • OGIER
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)