Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Unlock code NCK SIM
#1

Здравейте. Имам Р10 лайт от Водафон Румъния, който е заключен. Възможно ли е да се сдобия с код за отключване и ако ДА - как? Вариянта да го поискам от Водафон не е на дневен ред понеже се разделихме с тях (преминах към друг оператор) и ми искат 50 евро за "услугата".
Цитирай
Аксесоари
#2

Навремето когато вудафон подаряваха телефон всяка година с нов договор съм отключил доста телефона от тук > ЦЪК <.Като гледам още съществуват ,но ми се вижда скъпо 15€. Никога не съм имал проблеми с тях. В ebay също съм виждал доста обяви. Цените там почват от 1€!
Цитирай
#3

Все още подаряват и не само те. Пари за апарат не съм давал от години.

И ма мен ми се виждат много 15 евро. Ако не намеря нещо за 5-6 , малкия ще има една хубава електронна игра.
Цитирай
#4

Със програмата HCU Client може да го отключиш и ще ти струва само 3 кредита, т.е. 3 евро или казано по нашенски 6лв.
Има опция за плащане с пейпал, която е за предпочитане, но има и със СМС, обаче май тогава ще ти излезне по-скъпо заради таксите по смс-ите.
Програмата работи безотказно, тествал съм я. Отключих един P8 Lite, но реално процедурата е еднаква за всички Huawei телефони.
Ето упътване как става - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=93092
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)