Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Водоустойчив ли е Samsung A7 2018 (IP68) ?
#1

Привет,

Насочил съм се към А7 2018 - на хартия напълно ме удовлетворява. Единственото което не можах да си изясня е дали притежава защита IP68 - тоест дали е водоустойчив. Изчетох и изгледах доста ревюта и за съжаление информацията е противоречива. В интерес на истината самите Samsung не споменават за такава защита.

Каква е вашата информация?
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-10-12, 13:01:03)sclera_bg написа:  Привет,

Насочил съм се към А7 2018 - на хартия напълно ме удовлетворява. Единственото което не можах да си изясня е дали притежава защита IP68 - тоест дали е водоустойчив. Изчетох и изгледах доста ревюта и за съжаление информацията е противоречива. В интерес на истината самите Samsung не споменават за такава защита.

Каква е вашата информация?

Това е от сайта на Samsung никъде не пише, че е водоустойчив 

https://www.samsung.com/bg/smartphones/g...50FZBUBGL/

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#3

Преди малко отнесох един синичък Wink , ама няма да го мокря много-много.... Cool
Цитирай
#4

(2018-10-13, 12:34:27)sclera_bg написа:  Преди малко отнесох един синичък Wink , ама няма да го мокря много-много.... Cool

Би ли споделил мнение как е телефона?
Цитирай
#5

Сподели как се държи.И аз го заглеждам тия дни в нета .
Цитирай
#6

Честно казано е за сина ми - досега ползваше LG V10 - и от вчера е със самсунга. Като цяло е доволен, малко му е прекалено гладък и плъзгав (а все още няма никакви аксесоари за апаратчето). Иначе хич не е малък - сравним е със LG-то, което преди две години ми се струваше огромно.... Като хардуер е добре (за изискванията му). Кефи се на OLED екрана, малко му липсва втория екран (на който могат да се извадят шорткъти на приложения). Като се има предвид че го платихме 450 лв. (в брой, с програма от Telenor) - мисля че не е толкова зле.
Цитирай
#7

(2018-10-14, 20:31:51)sclera_bg написа:  Честно казано е за сина ми - досега ползваше LG V10 - и от вчера е със самсунга. Като цяло е доволен, малко му е прекалено гладък и плъзгав (а все още няма никакви аксесоари за апаратчето). Иначе хич не е малък - сравним е със LG-то, което преди две години ми се струваше огромно.... Като хардуер е добре (за изискванията му). Кефи се на OLED екрана, малко му липсва втория екран (на който могат да се извадят шорткъти на приложения). Като се има предвид че го платихме 450 лв. (в брой, с програма от Telenor) - мисля че не е толкова зле.
Ок,а батерията как се държи??
Цитирай
#8

За батерията: за два дена разцъкване младежа е много доволен, но тепърва ще набира впечатления...

Да добавя - апарата има и VoLTE в мрежата на Telenor.
Цитирай
#9

Вчера и аз отнесох една А7-ка. След старата ми S6ца направо лети. Мн съм доволен за 24 часовите тестове за игри,разговори и разни щуротии .

Phone: Samsung  Galaxy А72  Color: Awesome Blue - Android 12
Цитирай
#10

А дали има разлика в консумацията на батерията с и без VoLTE?

Някои казват, че качеството на разговора било по-добро, дори и да няма от другата страна VoLTE. Вие какво мислите?
Цитирай
#11

Вече има  тема за телефона, пишете там.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#12

(2018-10-20, 15:03:21)hazART написа:  Вече има  тема за телефона, пишете там.

Къде е тази тема че не я виждам.Споделете как се държи батерията?
Цитирай
#13

Аз съм доволен от телефона от понеделник го имам  с доста ровичкане и гледане на клипове и слушане на музика,говорене с него 2 дена издържа което ме учуди за 3300мА. засега минус ми е че нямам протектор и калъф гледат да ми набутат от а6+ който е с милиметри разлика от а7 и не съм свикнал с този андроид и когато слушам музика и е изключен дисплея спира или влизам в меседжера тогава се свързва с мрежата или отключвам телефона и тогава получавам съобщение от gmail(според мен е от някоя настройка).

HTC Incredible S
Цитирай
#14

(2018-10-20, 15:03:21)hazART написа:  Вече има  тема за телефона, пишете там.

Коя е тема? Може ли линк към нея?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)