Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за Нексус 5
#1

Здравейте,искам да попитам хората,които ползват такъв телефон и други компетентни. Въпросният телефон с 16 или 32 гб "използваем" ли е в днешно време за basic smartphone употреба - говоря за месинджър, фб ,рядко навигация и музика. Докарва ли поне 2 часа SoT(ясно,че зависи от батерията) ? Батерията сменя ли се и колко струва? Заслужава ли си този телефон втора употреба и каква е адекватната цена за него?
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз използвам този телефон вече 4 години, разбира се след смяна на дъното и батерията. Телефона си заслужава, но зависи от това колко време е ползван, защото дъната горят обикновено след втората или третата година от ползването. Батерията се сменя лесно и не е скъпа, има достатъчно клипове в Тубата за това! Всичко си работи нормално, разбира се чат пат се случва да започне на лагера или да забие, но не е болка за умиране! Друга слаба част е Пауър бутона, разваля се от честата употреба и трябва да се смени, защото започва да се рестартира когато си поиска! Фактически ползвам 2 такива телефона, тъй като и малката ми дъщеря има същия от около 2 години!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Цитирай
#3

Смея,да твърдя че е един от най-успешните телефони на Гугъл.Просто е стар модел вече,но все още малко неща няма да тръгнат гладко на него.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай
#4

Ок,благодаря за отговорите. А батерията колко струва и сменя ли се понеже предполагам освен дъното, тя ще трябва да се сменя.
Каква е адекватната цена за него според вас в приемливо състояние?
Цитирай
#5

Както казах и по-рано батерията се сменя много лесно и не е скъпа , точна цена не мога да дам ,трябва да се провери в нета, но не е нещо сериозно, под 20лв. може би! Засичал съм обяви в нета за цена от 130лв. за такъв телефон, но според мен са много, но всичко зависи от състоянието на апарата, така не мога да кажа, трябва да се види. Като цяло бих препоръчал да си вземеш един апарат на фирмата XIAOMI, за около 200лв. ще си намериш прекрасен телефон, чисто нов с гаранция от 2г., работещ прекрасно и с която ще ти кара поне 2 дни!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Цитирай
#6

Аз още съм с него
Оригинална батерия няма да намериш. Пробвах от Citytel и се оказа по-голямо менте от Алиекспрес-а.Ако го намериш за смешни пари (50-60лв) може,но инак не си заслужава СЕГА.

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай
#7

Благодаря на всички за отговорите. Ще ги имам предвид.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)