Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung J5 2017
#1

Здравейте,

Телефончето ми го ъпдейтнах миналата седмица и от тогава нещо не е като хората. Слушалките ми работят изклчително мудно като натисна да паузирам или пусна песен. А увеличаването и намаляването на звука изобщо не работи. Също така при разговор микрофона на същите отново не работи. И това е при всякакви слушалки. Някой да има някаква идея как да го оправя проблема?

Samsung Galaxy J5 (J530F) Black Android 8.1.0
Цитирай
Аксесоари
#2

Как го ъпдейтна до колкото знам Орио е пуснат само за Полша
Цитирай
#3

И моя вече над месец е вече с орео верся 8.1.0. Номер на компилацията J530FXXU3BRH8 . Не съм забелязал проблеми поне засега

Samsung Galaxy J5 
Цитирай
#4

То вече няма значение... изпуснах днес телефона и влезна въздух в дисплея та са му последни часове живот.
Купих си J7 2017 пък ще видим с него как са нещата

Samsung Galaxy J5 (J530F) Black Android 8.1.0
Цитирай
#5

При мен още не е пуснат Орео
Цитирай
#6

Миналата седмица се ъпгрейдна и при мен на Орео. От вчера забелязам, че звука ми изключва от нищото . А когато се оправи звучи тихо и след секунди намаля още. Има ли решение на проблема или ще чакаме от горе да пуснат някакъв фикс.?
Цитирай
#7

А хард ресет след ъпдейта правите ли? Хубаво е след голям ъпдейт да се прави за да не се появават подобни проблеми. Ако и след това ги имате значи са от самия ъпдейт.
Цитирай
#8

Върнах го към заводски настройки , но хард ресет не съм правила. Нямам и идея как да стигна до там. Днес отново ми спря звука и нямам идея как да го оправя . Sad
Цитирай
#9

То е едно и също. Носи го на сервиз - проблемът вероятно е хардуерен.
Цитирай
#10

Приятна изненада. Резервата получи 9ка. Браво на Самсунг.[Изображение: 3f10785bc851a6bc1ff4e789e644be03.jpg]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на forbidden8 за това мнение:
  • tsvetan24
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)