Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

флаш на xiaomi.eu
#1

Здравейте,може ли някой запознат да напише стъпките една по една за флашването на xiaomi.eu. Моят телефон е китайска версия с глобален ром,оключен.
Цитирай
Аксесоари
#2

ЦЪК

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#3

Здравейте, ползвам темата на колегата дано не се разсърди. Имам Xiaomi redmi note 5 международната версия М1803Е7SG купен юни от Китай, дойде с глобален стабилен ром и заключен буутлоудър, след около месец му сложих девелоперската версия, която се обновява веднъж седмично, в момента е 8.10.18, без да отключвам през трите точки, още тогава имах разрешение за отключване та мисля, че отключването няма да е проблем. Телефона работи чудесно, на район Индия съм заради темите, така и не успях да подкарам сменящите се тапети. Питането ми е следното: Мисля да му сложа xiaomi.eu, моля хора, които я ползват да кажат с какво е по-добра, работи ли смяната на тапетите през определено време, там налага ли се да се сменя района, идват ли ОТА актуализации, как се държи батерията (сега правя без проблем 8 часа СОТ,като го ползвам около 48 часа до зареждане, зареждам го като покаже, че е слаба батерията на 20 %). Благодаря, ако питането не е на правилното място, моля администратора да го премести. Smile
Цитирай
#4

(2018-10-25, 08:05:20)emil11 написа:  Питането ми е следното: Мисля да му сложа xiaomi.eu, моля хора, които я ползват да кажат с какво е по-добра, работи ли смяната на тапетите през определено време, там налага ли се да се сменя района, идват ли ОТА актуализации, как се държи батерията

Аз съм същият телефон - глобална версия. В момента съм с xiaomi.eu 10.0.1.0
До колкото си спомням в началото ме попита за региона, зададох България. Работи си лицевото разпознаване, има теми, но аз не ползвам сменящи се тапети. До сега не ми е показвало за актуализация. Батерията се държи по същият начин, както на 10.0.1.0 глобална стабилна, с която бях преди това. Работи бързо, не съм имал бъгове.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vanko001 за това мнение:
  • emil11
Цитирай
#5

(2018-10-26, 08:02:40)vanko001 написа:  Аз съм същият телефон - глобална версия. В момента съм с xiaomi.eu 10.0.1.0
До колкото си спомням в началото ме попита за региона, зададох България. Работи си лицевото разпознаване, има теми, но аз не ползвам сменящи се тапети. До сега не ми е показвало за актуализация. Батерията се държи по същият начин, както на 10.0.1.0 глобална стабилна, с която бях преди това. Работи бързо, не съм имал бъгове.

Благодаря. От сайта на xiaomi.eu ли я свали. Имаше ли ядове при инсталацията.
Цитирай
#6

Рома го изтеглих от тук https://sourceforge.net/projects/xiaomi-...p/download
като бях изтрил от рома, още по рано ( когато бях с ARB3 ) firmware-update & META-INF папките и сложих модифицираната за eu. ром папка META-INF (това го бях направил заради ARB3, но и след като качих на 4 пак инсталирах същият ром с изтритите папки)
Ползвах автоинсталатора на ТВРП, предоставен от @sokkoban, ( този е за ARB3, за тези с 4 е споделен в края на темата, ако не се заблуждавам ) https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94120
не съм имал проблеми, нито при инсталирането, нито след това.
След това ползвах темата на @suffer https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94161
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)