Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A7 2018 Лични впечатления и коментари

Здравейте. И аз да се похваля през приложението и аз го ъпдейтнах до ПАЙ.  Много съм впечатлен от това как се държи телефончето. Има доста благинки добавени. Телефона работи по-добре с пай. Нужно е обаче да се върнат фабрични. Преди това малко лагваше и паметта беше повече проценти заети. Батерията си държи както обикновенно, аз поне не намирам разлика. Имам чувството, че камерата работи по-добре. Несъм фотограф и немога да изкажа професионално мнение, но за телефон е ОК. Моето мнение за ъпдейта до ПАЙ е 100% положително. Ъпдейтвайте смело.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, все още преглеждам коментарите ви като цяло за телефона. Смятам да купувам такъв за подарък. Като излезе ми се стори много приятен по-визия и работа като съм го разцъквал в магазина но в олх бързо се напълни с него и цената му по магазините също падна. Какво ще кажете за него ?
Цитирай

Хайде и аз да се изфукам с ново А7, което разменихме за А8 и е супер за сега ???

Samsung galaxy A 70
Цитирай

Щастлив ще да е тоз на който си дал А8-то.
Цитирай

Здравейте! Преди три дни взех телефона за съпругата си. При режим на камерата "Супер бърз кадър" и "Забавен кадър" дисплея трепти, което се забелязва и на клипа (като преминаване на вълни светлина) . Все едно снимате монитор и телевизор с камера. При другите режими няма проблем. Това се забелязва само в помещения. На открито го няма това трептене.В началото когато го взех не обърнах внимание дали беше така. Вчера инсталирах някакъв ъпдейт, около 200-300мв. мисля че беше. Днес започнах да го разучавам малко по-подробно и установих това. При Вас как е камерата на тези режими? Дали е софтуерен или хардуерен проблем?

Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Нормално е да трепери картината при положение че се снима с 480 кадъра в секунда а всяко изкуствено осветление трепти 50 пъти в секунда. Забавен кадър се снима само на силна дневна светлина.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • plamenmr
Цитирай

Здравейте. Някой, който е минал на Пай вече може ли да сподели дали този проблем, за който е писано доста в предишните страници на темата за ужасното замазване на камерата в режим с малко светлина го има на Пай? Т.е. дали е пипната софтуерно камерата в новия андроид, така че да е намалено това замазване? Питам, защото засега не ми се минава още на Пай. Мерси.
Цитирай

Доколкото се начетох на мнения отговора е не, пая не прави нищо специално за камерата.
Отделно че един куп народ се оплаква от проблеми с 4G обхвата след ъпдейта и макар да има една друга тема в раздела където хората са доволни аз не бих рискувал.
Цитирай

Според мен няма никакъв смисъл да се стои на орео. Пая е перфектен бъгове няма камерата не е по-зле от тази при орео да не кажа че е о по-добре проблем с обхвата нямам.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Все още не съм правил ъпдейт , но от няколко дни ми се появи проблем с камерата - не зависимо от режима замазва от лявата страна . От какво може да е проблема ?

CAT B15
Цитирай

На мен ми се изключва алармата всеки ден

Samsung galaxy A 70
Цитирай

Сори, ама да не настройващ еднократна?...

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай

Здравейте,  имам А7 от година. Ползвам го почти само да снимки. Когато правя селфи обаче и всички са заедно е ок, но ако има някой напред, всички отзад са размазани.  Това проблем в моя телефон ли е или при модела е така?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)