Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Max 3] Miui 10, Global Stable
#51

За 3 дни го ползвах малко.73 ч. от зареждането,2 ч. СОТ,вkлючени мобилни и ВиФи,батерията е на 65 %.Софт mi-globe MiUI
8.11.8 .
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте,
Бихте ли ми казали, как да видя телефона в компютъра, който е с W10.
Благодаря предварително.
Цитирай
#53

Свързваш телефона с кабела, изчакваш няколко секунди докато се заредят трейберите(става бързо), после смъкваш шторичката и си избираш в случая прехвърляне на данни.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#54

Има нов ъпдейт от вчера 580мб. при мен изчезна Volte.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Xiaomi MiMax 2
Xiaomi MiMax 3
Xiaomi Redmi Note 9S
Poco F2 Pro
Цитирай
#55

чнг !
Някой нещо за новата актуализация - V10.2.1.OEDMIFK ?
Цитирай
#56

Аз съм с нея от 2 дена. Засега не виждам разлика в батерията. Тоест нормално си работи. Няколко визуални промени, процента на батерията е вече вътре в самата икона на батерията. Имах проблем при писането, шпацията (бутона за интервал ) работеше трудно, но не всеки път. Мисля че вече е по добре.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай
#57

Колеги,взех макс 3.С отключен бутлоудер е.Сега е с miui 10 global 8.8.3 beta.Като му дам провекка за ъпдейт ми излиза 9.1.3 от xiaomi.eu но не иска да го свали.Дадох му ребут в рековъри и е със стоковото а не къстъм.И малко се обърках.Как да процедирам-да инсталирам къстъм раковъри и ако ако пак не иска ръчно да го сложа или да пробвам по-късно.След като е отключен има ли риск слагането на такова рековъри.Как така е с eu rom и си е с неговото рековъри.Мерси на отзовалите се.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)