Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Moto One - Лични впечатления и коментари
#26

(2019-03-21, 20:50:11)niun01 написа:  Ако нямаш нещо ценно-(снимки, клипчета,музика) хард ресет. И си готов.

Ползвам облаците и на телефона не съхранявам файлове. Предполагам, че пишеш за изтриване на кеша в рековъри режим. Не мога да вляза. Стигам до избиране на рековъри моде и с вилуме+ + пауър не ме пуска в рековърито. Телефонът се стартира в нормален режим.

Всичко е в облаците. Опитах през рековъри менюто. След потвърждение на менюто, с волуме+ + паувър богините не влизам в него. Стартира нормално телефона. не

Moto G XT1032 GPe Android 5.1, Moto G 5 Android 8.1.1, Moto One Android Pie
Цитирай
Аксесоари
#27

Най-лесния начин е Hard reset (фаблично нулиране) Erase all data! В меню Reset options.
И другия начин : Когато излючиш тела Volume Down + Power След като влезеш в bootloader menu-то с Up или Down намираш Recovery
В Recovery влизаш по обратния начин първо Power + Volume Up и си в Recovery menu от там си намираш Wipe data/factory reset
П.П: Влизането в Recovery e малко капризно ,но става оптай пак. Със задържан бутон Power + Up за около 1,2 сек.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#28

За сега съм доста доволен като изключим проблемът, който съм описал в тази тема. https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=97359

Освен това си е бързичък, никакъв лаг, екрана е напълно задоволителен, както и камерата, свири си екстра, батерията ме държи 2 дена и половина. И най-важното сравнително компактен е! Това ми беше един от основните критерии Smile
Цитирай
#29

Някой знае ли защо като задържа горе на дисплея, малко под ноча, върху датата, деня и градусите и ми излезе Preferences с една магическа пръчица и нищо не става? В смисъл не ми излизат въпросните настройки/предпочитания. Това забелязах, че след ресет пак си е така...
Цитирай
#30

Вече година ползване започна да прави проблем бутона за включване и изключване.А именно,трудно заключва и отключва,екранна снимка и всички неща свързани с него.Купуван от технополис,връщах го по гаранция,от сервиза ми писаха,че му няма нищо,а то продължава да си е все така тегаво да работиш с тоя бутон.

Изпратено от моят Lenovo A5500-H с помощта на Tapatalk
Цитирай
#31

Нещо не мога да намеря откъде да му задам на тоя телефон да засича говора ми на БГ език в Chrome...
Цитирай
#32

Motorola One започва да получава Android 10: https://www.gizchina.com/2020/03/27/moto...10-update/

 
Цитирай
#33

Аз имам проблем при Bluetooth свързаността с Huawei Band 5. В момента в който свържа гривната WiFi скоростта пада под 1 Mbps, което на практика прави нета неизпозлаем, много тъпо. Опитах какво ли не, четох доста, само заводски не съм връщал, не мисля, че ще ми помогне... Даже без да е свързан към гривната, ако Bluetooth-a само е включен, скоростта пак е ужасна. Оказа се масов проблем при Motorola.
Цитирай
#34

Ползвам го от месец !
Бърз , не товари очите !
Батерията кара почти 10 часа екран !
Има си андроид 10 !


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)