Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 3/3XL - Лични впечатления и коментари
#51

Ще постна снимките и тук, дайте искрено мнение. Какво мислите за ultra wide angle камерата на Pixel 3 XL ? Хаха


[Изображение: PANO-20200613-143627.jpg]


[Изображение: MVIMG-20200613-143617.jpg]

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
Аксесоари
#52

Дайте идея за безжично зарядно, че след колоездене в пороен дъжд, явно се е намокрила буксата на телефона и вече не зарежда.

Безжичното на Самсунг дали ще свърши работа? Ще има ли фаст чардж?

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#53

(2020-06-26, 23:15:36)johnterry7 написа:  Дайте идея за безжично зарядно, че след колоездене в пороен дъжд, явно се е намокрила буксата на телефона и вече не зарежда.

Безжичното на Самсунг дали ще свърши работа? Ще има ли фаст чардж?
Безжичното на Самсунг ще работи. Ще има бързо, колкото и да е относително щом се отнася за безжично зареждане. Иначе Pixel stand си е най-добре за Пикселчето.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай
#54

(2020-06-26, 23:15:36)johnterry7 написа:  Дайте идея за безжично зарядно, че след колоездене в пороен дъжд, явно се е намокрила буксата на телефона и вече не зарежда.

Безжичното на Самсунг дали ще свърши работа? Ще има ли фаст чардж?
Ще зарежда бавно 5W. Фаст чардж няма да работи. За Pixel 3XL виж зарядни в сайта на Belkin и 4smarts. Там беше упеменато , че нясоии от тях поддържат 3XL.
Цитирай
#55

(2020-06-27, 08:06:07)anatol06 написа:  Ще зарежда бавно 5W. Фаст чардж няма да работи. За Pixel 3XL виж зарядни в сайта на Belkin и 4smarts. Там беше упеменато , че нясоии от тях поддържат 3XL.
И аз си мислех така, но снощи четох в Андроид Централ, че поддържало Фаст Чардж, може би е била някаква платена статия, извинявам се за грешното инфо.  Sleepy

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikola.Kolew за това мнение:
  • anatol06
Цитирай
#56

Поръчах си на Самсунг, но за сега се оправи и зарежда. Да видим какво ще излезе по-натам.
Сигурно е имало влага в буксата, не знам. А уж се води с IP68 (воден) не знам си кво и т.н.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#57

(2020-06-27, 22:45:58)johnterry7 написа:  ...Сигурно е имало влага в буксата, не знам. А уж се води с IP68 (воден) не знам си кво и т.н.
Води се, че има защита IPx8 - потапяне във вода на дълбочина над 1 м. в рамките до 30 минути.

 
Цитирай
#58

Е, да, знам как се води.
Телефона ми беше в страничен мрежест джоб на раница, защото нямах джобове по шортите. Бях го сложил с буксата нагоре. Хвана ме проливен дъжд и около 20 минути карах така.

Значи 30минути под вода ще издържи, но 20 минути на дъжд и ще се прецака.. Хаха

За сега е добре обаче, както казах, започна да си зарежда нормално, но ме заболя стомаха първоначално... ще видим.
Вторник или сряда ще ми дойде зарядното на Самсунг и ще пиша тук как се справя със зареждането!

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#59

От днес VIVACOM обяви, че стартира предлагането на eSIM за своите клиенти. Телекомът започва с 13 устройства на 3 различни компании. За съжаление Pixel го няма в този списък.
[Изображение: bcc66db0bb3769bb45d843188ec813bb-full.png]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#60

Разбира се, че няма да го има, нали трябва да го предлагат.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#61

(2020-08-28, 17:43:43)hazART написа:  Разбира се, че няма да го има, нали трябва да го предлагат.
Няма никакво значение какви устройства предлага или не оператора, списък по принцип не трябва да има, а просто да предлагат услуга, която трябва да важи за всички устройства, които поддържат eSIM и нищо друго. Активацията на такава при мен си мина без проблем на устройство, което те НЕ предлагат.

 
Цитирай
#62

Нова актуализация за ноември месец. Какво ново:

https://support.google.com/pixelphone/th...1482?hl=en

 
Цитирай
#63

Сравнимо ли е качеството на снимките между Пиксел 3 и 4(та и 5), имам предвид основната камера, как мислите??
Цитирай
#64

(2021-06-21, 09:17:07)scenic написа:  Сравнимо ли е качеството на снимките между Пиксел 3 и 4(та и 5), имам предвид основната камера, как мислите??

Уж е същия сензор(или поне разликата е минимална) при всичките от Pixel 3 на горе но сигурно има разлика в обработката.
https://www.androidauthority.com/google-...t-1171474/

OnePlus X - Pixel 5
[-] 1 потребител изказва благодарност на Martin_VN за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#65

Здравейте отскоро имам следния интересен проблем, който не знам как да реша и защо се получи.

Не мога да зареждам телефона си освен с USB-C кабела, който дойде заедно с телефона, когато го закупих. Никое друго зарядно или кабел не иска да подкара зареждането.
До скоро зареждах със зарядното на Асуса ми, но и с това не мога вече....
С оригиналния си кабел нямам абсолютно никакви проблеми, зарежда си... проблема е, че този кабел вече е на път да издаде багажа, скъсан е, стърчат оголени жички и т.н.
Закупих си кабел, който се води оригинален за Pixel 3 XL, изгкежда идентичен като моя.... в крайна сметка, пак не зарежда телефона.

WTF?!? Някой, някога срешал ли е подобен проблем на какъвто и да е телефон? Какво е решението?

Pixel 3 XL!

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#66

Вероятно проблема е в самата букса.

 
Цитирай
#67

Значи единствения вариант е ремонт и смяна на порта?

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#68

Ха, получих SIMs на старата бръкма, след някой от ъпдейтите, даже не съм забелязал. Как се активират тия Volte-та? Може ли да се ползва български номер и чужд едновременно?

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#69

[Изображение: Screenshot-20240122-023852.png]

Излиза ми тоеа и не мога да си ползвам камерата?!

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#70

(2022-06-28, 16:59:22)johnterry7 написа:  Ха, получих SIMs на старата бръкма, след някой от ъпдейтите, даже не съм забелязал. Как се активират тия Volte-та? Може ли да се ползва български номер и чужд едновременно?
На който му се занинимава с гимнастики за  активация на VoLTE и VoWiFi.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)