Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi A2/lite Преброяване на собствениците и от къде е закупен
#1

1 AliExpress MI Global Store

Redmi Note 8PRO
Цитирай
Аксесоари
#2

+1 mi A2 lite -Теленор
Цитирай
#3

технополис
Имам въпрос- има ли възможност за различни мелодии на двете сим карти.
Цитирай
#4

в менюто за мелодии е .Указва за една или за две ще е избора
Цитирай
#5

+1 MI A2 Lite-Vivacom-може би трябваше да го проуча и разцъкам предварително,нямаше да го взема!!
Цитирай
#6

Какво му е?
Ако е заради чистия андроид не е от телефона, от андроида е Smile
Цитирай
#7

Не ми харесва:
1-заряда на батерията не е в проценти в ноуча
2-дисплея 19:9
3-бързо падащата батерия
4-досега бях с Леново А850+(4.2.2),менюто на А2 Лайта не ми харесва,много под и под менюта има
5-не мога да го свържа към компютъра с USB(изписва празна папка-FTP р-р 0 байта)
6-не ми харесва този Андроид
чаках един месец за Редми 5плюс 4/64,оказа се че е ограничени количества в страната,и взех този .....к((бил незнам си какъв,ама почти същия бил,ама е нов модел...ала бала!Колегата е с Редми 5 плюс 4/64-ракета!!
....голяма греда-изобщо не ми хареса!
Цитирай
#8

1, 4, 5, 6 не е от телефона
3. Не можеш да се оправиш с настройките, 4000 батерия с този процесор прави 12 часа екран
4. Много стар андроид си ползвал и прехода е много труден.
Каквото и да вземеш с андроид 7 8 и 9 ще имаш проблеми и липси от стария телефон.
Все едно от уиндоус хр дс минеш на уиндоус 10
Цитирай
#9

Добре,разбрах че не мога да си настроя перфектния телефон,че е толкова хубав,че не мога да го оценя,защото не разбирам!А между другото-Уиндоус10 не ми харесва!
Вече само ще чета,без да коментирам-явно съвсем не съм наясно с материята на Android One и Xiaomi MI A2 Lite!
Цитирай
#10

Обаче вижте какви глупости говорят по мобилните оператори, в случая Виваком. Редми 5 плюс бил с ограничени наличности в страната?!? При положение, че клиента изрично е поискал този модел и познава човек, изключително доволен от същия???

Редми 5 плюс и Редми Ноте 5 са двата най-продавани модела на Xiaomi в средния клас. От тях ако нямат наличности... Проблема е, че така се пречи на по-голямото навлизане на марката в България. Много хора си взимат апарат само на лизинг или само от мобилен оператор. Тези същите хубавци от Виваком, досега не са пуснали един модел от висок клас на Xiaomi...


Цитирай
#11

(2018-11-01, 22:44:52)EPHECTO69 написа:  Добре,разбрах че не мога да си настроя перфектния телефон,че е толкова хубав,че не мога да го оценя,защото не разбирам!А между другото-Уиндоус10 не ми харесва!
Вече само ще чета,без да коментирам-явно съвсем не съм наясно с материята на Android One и Xiaomi MI A2 Lite!


Не е нужно да бързаш да се обиждаш, а да видиш какво може да се направи по въпроса с интеграцията към новия андроид. Наистина си трябва четене и някой който да отговори на въпросите като за начало.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • EPHECTO69
Цитирай
#12

Не се сърдя,няма място за такива неща тук моля те!!!Коментирах телефон,който не ми харесва,макар да съм му собственик!Адаптацията няма да е трудна вярвам,просто го продавам и толкова,няма да се гъбаркам с такова нещо!А за четенето е сериозно!
Цитирай
#13

Мога само да пожелая да си намериш 5+ и това да е твоя телефон.

Все как сме тук да си помагаме и да сме обективни
Цитирай
#14

Изразих лично мое мнение за дадения модел,нищо лично!Затова са знаещите и можещите,да помагат на новаците и незнаещите!
[-] 1 потребител изказва благодарност на EPHECTO69 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#15

+1 А2 от Китай...

MI A2
Цитирай
#16

Х2 от технополис и citytel.
Интересното е че телефоните се различават по скенерите си за пръстов отпечатък

Не е ли време да се обособят отделни теми за А2 и за лайта?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#17

добре е, разбира се.
Каквото мога като въпрос или тема съм отделил от последните постове. Тук вече направо мога да ви направя тема - Клуб А2 и там да си се броите Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • EPHECTO69, slavkov
Цитирай
#18

+2 MI A2 6GB/128GB и MI 6X 6GB/64GB от AliExpress MI Global Store
Цитирай
#19

Айде и аз да запиша брата ,който мина от А1 на А2 4/64 от mphone за 420лв
И от двата телефона е доволен,Mi1 му беше супер читава бройка.
Иначе и други хора се оплакват от чистия андо, което ми е чудно.
Цитирай
#20

(2018-11-01, 22:57:42)EPHECTO69 написа:  Не се сърдя,няма място за такива неща тук моля те!!!Коментирах телефон,който не ми харесва,макар да съм му собственик!Адаптацията няма да е трудна вярвам,просто го продавам и толкова,няма да се гъбаркам с такова нещо!А за четенето е сериозно!

Преди година ползвах LG, трудно се реших, но все пак взех Redmi 4x и да си кажа честно, беше ми адски трудно да се адаптирам към този MIUI. Аз също исках да продавам, дори се опитах, но уви. Вече цяла година си го ползвам и съм доволен. Ако си дадеш шанс, ще свикнеш и след време ще мислиш различно.
[-] 2 потребители изказват благодарност на valentyno за това мнение:
  • EPHECTO69, Veselin Markov
Цитирай
#21

+1 Mi A2 Lite от Виваком. Взех телефона днес, на първо четене е екстра. Ще видим занапред.
Цитирай
#22

Взех едно А2 и аз. От Щепсела 420 лв. С Китай не ми се рискува за 50 лв разлика. Добър е телефона , но е направен за хора без уши. Когато вдигна на позвъняване се отваря менюто със пауза, високоговорител и т.н. И каквото тръкнеш с ушенце се задейства. С една дума , светва фенерче, минава в задържане , минава  в режим високоговорител и т.н . зависи колко ви е голямо ухото. Смешна работа , но дразни , вече 2-3 пъти прекъсвам разговори без да искам. Другия вариант е да се ползва само в режим високоговорител , но е  малко тъпо това. Ако нещо бъркам в настройките и може  тези менюта да не се активират при разговор дайте нишан ...Няма да се режа  ушите  я  !!!
Съпругата е с А1 - няма такива оплаквания. И ушите и са по-големи .....
Цитирай
#23

(2018-11-13, 16:15:36)1euro написа:  Съпругата е с А1 - няма такива оплаквания. И ушите и са по-големи .....

Уха..

Относно проблема може би е сензора за близост..


Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#24

Да , като мръдна малко телефона и закача иконките, сега го направих да се заключва на 30 сек , белким се заключи ....Беше на 5 мин. Направил съм настройките на дисплея на шрифт - макс голям, може би се увеличават и иконите ? Ушите ми със сигурност не се удължават !!!
Цитирай
#25

He-e-l-l p-p - помогнете (препоръчайте) от личен опит скрийн протектор и калъфче някакво, да ви е на телефона и да ви харесва. Защото вече се обърках - и от китай и от тука - обикновени, 4Д, имам и 5Д - едни се чупят лесно, други не пасват точно. Търся нещо просто, обикновените прозрачни силиконови калъфчета пасват ли? Не знам също гърба на телефона дали е хлъзгав или от тия, които задържат на дланта. Поръчх го и не съм го виждал. Ще съм много щастлив, ако направо ми дадете линк към нещо, което сте сложили вече на телефона, изпускан и оцелял - с 2 думи да пасва на екрана и да става.
Благодаря предварително!
* Забравих- Mi A2 Lite, поръчан преди малко от най- ниската цена в pazaruvaj. Набързо сравних цените в Ali, Gear, Bangg и в една ценова търсачка от една друга страна в EU - абсолютно изравнени цени. Нямам и време да чакам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)