Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi A2/lite Преброяване на собствениците и от къде е закупен
#51

Сензорът за близост работи ПЕРФЕКТНО след ъпдейта до Pie.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
Аксесоари
#52

(2018-12-23, 21:41:10)slavkov написа:  Сензорът за близост работи ПЕРФЕКТНО след ъпдейта до Pie.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Е, добре. Аз си ги измислям тези неща. Перфектно е на 15 см. и 3 секунди по-късно както при С5 и всеки друг качествен телефон е работило винаги. Както и да е. Случайно да имаш проблема с високоговорителя и тези приложения ? Сега четох из нета и има и други, а преди и на А1 на Андроид 7 и 8 са го имали някои без фикс.

Изпратено от моят SM-G900FD с помощта на Tapatalk
Цитирай
#53

 AliExpress MI Global Store
Цитирай
#54

Здравейте колеги! И аз от скоро съм горд собственик на Mi A2 Lite 4/64gb. Взех го от еМаг за 339 на някаква промоция преди 20на дни. Много съм доволен от:
-чистия андроид и най новата му версия 9
-зверски издръжливата батерия (повече от два дни с едно зареждане) не съм хеви юзър но не съм и лайт.
-лекотата и бързината с която работи.
-страхотният му дизайн

Преминах от iPhone към него и всеки ден се чудя защо не съм го направил по-рано Smile
Цитирай
#55

1 3/32GB черен закупен от Технополис
Цитирай
#56

Mi A2 4/64, emag.

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#57

Някой за съвет от къде да го закупя.
Понеже в онлайн магазините е с цена 369лв.,в Емаг е 415.99 лв.с доставката, а в Технополис е 449лв.
Не искам да го поръчвам отвънка,но тези онлайн търговци не са сериозни с гаранцията като гледам и чета коментари.
Цитирай
#58

Потърси в OLX тогава.

 
Цитирай
#59

Моя го купих от скайфон и съм доволен - 369лв. (4/64 черен) и дойде бързо. Не ми се е налагало да се занимавам с гаранции до този момент и не мога да дам мнение, но си има гаранционна карта.

XIAOMI A2
Цитирай
#60

(2019-02-26, 19:41:09)Франко написа:  Моя го купих от скайфон и съм доволен - 369лв. (4/64 черен) и дойде бързо. Не ми се е налагало да се занимавам с гаранции до този момент и не мога да дам мнение, но си има гаранционна карта.

То всички сме доволни в началото,докато не ни се наложи да ползваме гаранцията. Само като напиша мнения за онлайн магазин в гоогле и се почва магазина измисля,че си го мокрил,че си го изтървал и тнт.
Никой онлайн магазин няма сервиз като хората и сто подобни теми.В един момент парите,които спестиш да го купиш от тях после ти излизат през гз.
Цитирай
#61

Единствения ти вариант остава физически магазин - плащаш едни 80-100лв отгоре и получаваш ... или чакаш великденски промоции, или ОЛХ - употребяван, но с гаранция към физически магазин.
Проверките в интернет са доста нереални - доволните клиенти не пишат (по-голямата част), а недоволните (дори и 1% да са) пишат навсякъде, до където имат достъп и накрая излиза, че всичките онлайн търговци са измамници и мошеници. Това важи за всякакви продукти. Не казвам, че няма и измамници, но само от отзивите ако съдиш, излиза, че "всички са маскари".
Всъщност за лайт или чиста двойка е питането?

XIAOMI A2
Цитирай
#62

(2019-02-27, 09:19:52)Франко написа:  Единствения ти вариант остава физически магазин - плащаш едни 80-100лв отгоре и получаваш ... или чакаш великденски промоции, или ОЛХ - употребяван, но с гаранция към физически магазин.
Проверките в интернет са доста нереални - доволните клиенти не пишат (по-голямата част), а недоволните (дори и 1% да са) пишат навсякъде, до където имат достъп и накрая излиза, че всичките онлайн търговци са измамници и мошеници. Това важи за всякакви продукти. Не казвам, че няма и измамници, но само от отзивите ако съдиш, излиза, че "всички са маскари".
Всъщност за лайт или чиста двойка е питането?

Чиста двойка,ако беше за лайт имам вариянт да го взема от Виваком,но не предлагат A2
Цитирай
#63

Аз взех моя 6GB/128GB за 527лв от Пласико.В нета прочетох доста добри ревюта за тази фирма,ако искаш хвърли един поглед.Незнам как са с гаранцията(надявам се да не ми се налага да я ползвам)разликата с алиекспреса е много малка

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
Цитирай
#64

+ 1 A2 Lite закупен от Технополис.
Цитирай
#65

Mi A2 4GB/64GB Black Gobal, внос от Испания.
По обява в сайт и без гаранция, чисто нов.
260 лв.

:: respect
Цитирай
#66

Здравейте, искам да ви попитам от къде в момента най-евтино с гаранция може да се закупи нов a1, a2 или а2 лайт.
Няма ли да им паднат цените на тези телефони, все пак са на пазара от доста време? Фен съм на марката и искам да се сдобия с такъв, но не мога да намеря изгодна оферта.
Цитирай
#67

Ако имаш предвид от БГ - Щепсел и Skyfon или следиш за промоции по хипер маркетите и Емаг
Цитирай
#68

https://www.technomarket.bg/telefoni/xia...b-09167117
Цитирай
#69

Очаквах да паднат цените, а те сякаш се покачват. Преди а2 лайт можеше да се намери ново за 279, макар и 32 гб по спомен. Някой има ли представа ще паднат ли цените въобще? Мерси за отговорите.
Цитирай
#70

В момента в AliExpress цените са страхотни има и кодове за намаления.

Изпратено от моят Redmi Note 6 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на ostava123 за това мнение:
  • throwaway643
Цитирай
#71

Да, наистина намерих го там, но не успях да намеря търговец, който го предлага с доставка от Франция или Италия, че нали имаше риск при поръчка от Китай да го задържат? Някой поръчвал ли е наскоро, нека сподели впечатления? Мерси
Цитирай
#72

BGN 284.37 | Global Version Xiaomi Mi A2 4GB 64GB Smartphone AI Dual 20MP Camera Snapdragon 660 Octa Core 5.99" 19:9 Full Screen
https://s.click.aliexpress.com/e/q4Hd3xIAX

Изпратено от моят Redmi Note 6 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#73

Моят A2 lite 4/64 го купих онлайн от Бг сайт oficitebg за 325 лв с доставка. Много съм доволен от обслужването и още повече от телефона. На 15.04. го купих.
Цитирай
#74

В момента на публикуване на този пост е 329 лв. в Еmag, 64/4. Много бях на косъм да си го взема.
Цитирай
#75

Здравейте, да раздвижа малко темата. Минаха години от както излезнаха а1 и а2 и лайт версията му. В момента от къде е най-изгодно да се закупи някой от моделите? Прави ми впечатление, че цените не са паднали особено или вече има и по-изгодни предложения от шаоми? Мерси
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)