Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как Използвате Безжичното зареждане?
#51

Плюсовете с безжичното, както се споменава и по горе, не се налага да нацелваш порта(особено в тъмното). Не се и разваля порта... Отделно на работното място ми е много по удобно просто да го метна от горе.

Минусите обаче са, че зарежда по бавно от жичното. Дори и ако говорим за фаст безжично пак не е кой знае колко бързо. А за да работи фаст, към безжичното трябва да се свържи фаст чардж зарядно в контакта+съответния кабел. Също телефона си и позагрява повечко. Та да се има в предвид. Трябва да се поставя и по определен начин...по към средата на гърба. Ако се използва калъф е препоръчително да е по тъничък, но и с дебеличкия ми няма грижи.

Сега от към зарядното устройство, защо се занимавате с китайчета, като има и на Самсунг за около 37лв. мисля беше? Само дето е със старата букса, но мисля не е фатално.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
Аксесоари
#52

Откак открих безжичното зареждане, не ползвам друго. Имам оригинално на Самсунг бързо зарядно с вграден си в него вентилатор. Имам и външна батерия с безж. зареждане Hama. Въобще не се интересувам от "вредите" за батерията. Знам че в сегашните батерии си е заложен софтуерно стабилен живот около 2 години. Както и да я тормизиш, тя си е програмирана за толкоз. Така или иначе не знам кой вече ползва един смартфон повече време.
Никога не бих се доверил на "изгодни" аксесоари. Особено пък от Али, Сали, Ибей и прочие. Има представа какви чудеса правят за да държат тия ниски цени. Телефонът ми не заслужава да го тормозя с боклуци.
Според мен Самсунг предвидливо са забранили бързото зареждане за неоригинални аксесоари. Може да стане обозване, ако няма добро охлаждане ;-)

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#53

(2019-02-23, 23:06:51)Bavarche написа:  ...Въобще не се интересувам от "вредите" за батерията. Знам че в сегашните батерии си е заложен софтуерно стабилен живот около 2 години. Както и да я тормизиш, тя си е програмирана за толкоз. Така или иначе не знам кой вече ползва един смартфон повече време...
Недей да съдиш по това само от себе си и това, че не познаваш такива хора, които ползват устройствата си повече от две години, не значи, че ги няма. Както и това, че в батериите е заложен такъв срок. Доста случаи има, когато батерията е за смяна, а пък е била само на 15 месеца експлоатация.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • qnchita1988
Цитирай
#54

^ Свят широк, хора всякакви. Но и вие не си правете изводи на база БГ потребител, щото той НЕ е представителна извадка. Да, има хора за който телефона е дългосрочна инвестиция и му треперят няколко години. Но това НЕ е нормалното, правилно отношение към една вещ. Просто не е направен с тази цел. И съответно трудно ще се излъжат заложените параметри. Много, много мъка!
Не го казвам за да се зажядам, а за да ви посдкажа да не очаквате чудеса.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)