Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

С какво да сменя LG V10?
#1

Здравейте.
Искам да сменя своето LG V10 след две години и половина вярна служба с нещо по новичко.
Държа на хубавата камера(нещо по добро от LG V10) и на издръжливата батерия.
Бюджет около 850лв.

LG nexus 4 -> LG V10 ->MI 9
Цитирай
Аксесоари
#2

Pixel 2 ако е за камерата.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Huawei p20
Цитирай
#4

Ако държиш на звука в никакъв случай хуавей. Или G7 или V40. Също стават и самсунг - S9, S9+.

Sent from my LG-D802
Цитирай
#5

Мate 10 Pro в онлайн магазините е под 900лв.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#6

Ножа опря до кокала както се казва.LG V10 се спомина и сега вече трябва да реша какво да взема.
Огледал съм в LG G7,MI8,Huawei mate 10 pro,MI MIX3 и Huawei 20.
Батерията и камерите (предна и задна ) са ми много важни.Телефончето ще се полза поне 2г.
Моля ви за мненията за тези телефони или предложете нещо в тази категория.

LG nexus 4 -> LG V10 ->MI 9
Цитирай
#7

По-добре вземи нещо от изминалата година и остави mate 10 pro настрани. Huawei p20 има добра камера, но дисплеят ми се струва адски блед и на слънчева светлина ще е трудна работата с него. От xiaomi mi8 доста колеги от форума са доволни и мисля, че си заслужава парите. Mi mix 3 е с уникален дизайн и е готино решението с предната камера, но не знам как е качеството на задната камера спрямо mi 8. Двата телефона са доста идентични, така че можеш да ги разгледаш някъде и сам да прецениш кое повече ти допада. Ако камерата на mi mix3 е като на mi8, която е хубава, бих взел ми микс 3 заради дизайна, но пък и цената мисля, че е малко по-висока.

P.S. Поинтересувах се от камерата на mi mix3 и уж според класации и сравнения, се води по-добра от ми 8, като задминава и p20 и галакситата.
Цитирай
#8

xiaomi mi 8 се оказва,че има един доста често срещан проблем с дисплея (blinking screen) Има много потърпевши в miui форума и засега няма решение,не се знае хардуерен или софтуерен проблем е

Sent from my E2303 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#9

Pixel серията има ненадмината камера. LG V30 също е огън в тази област.
Пиксел 2 - супер бърз, нов Андроид от "извора" , супер камера - същата като Пиксел 3, супер батерия заради чистия Андроид. Ограничена памет.
LG V30 - мнооого бавни ъпдейти, малко по слаб комплект камери, малко по добър екран, безжично зареждане.
Ако гледаш в преспектива Пиксел 2 още 2 години ще е свеж и актуален и на топ ниво.
За Хуавей не давам мнение, знам че както Самсунг си плащат да ги хвалят по ревютата. Но пък губят от Пикселите всички Blind камера тестове.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#10

А какво вие е мнението за Huawei mate 20(чистия)  или  One plus 6t?

LG nexus 4 -> LG V10 ->MI 9
Цитирай
#11

Аз съм отскоро с чистия мейт 20 и съм много доволен, много бърз, отлична батерия, страхотен екран. Камерата още не съм я тествал

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)