Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 20 Pro - Лични впечатления и коментари

(2020-07-17, 20:51:24)danielvasev1982 написа:  чакай сега p40 казваш това е този дето не подържа гоогле вече нали така...??? Камерата много по добре ли е от Мейта или не точно защото мейта си правя много добрите снимки като цяло да не кажа повече от задоволителни....
Да, същият. Това не е проблем за мен, защото щях да му кача Гугъл. Става лесно. Камерата му е по-хубава, като денем разликата е по-малка, а нощем е доста. Зуумът също е видимум по-добър.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 1124 за това мнение:
  • danielvasev1982
Цитирай
Аксесоари

(2020-07-17, 21:19:44)turl написа:  Хах, 4 часа Нотето, а аз на моя му се мръщя, че падна на 5-6 Wink

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Аз не им се мръщя. С мейта в началото правех и по 8. Батерията не е особен фактор за мен.
Цитирай

От около месец ползвам Mate 20 Pro без кейс, след като оригиналният кейс се разлепи след почти 2 години употреба и реално за първи път "усещам" реално извития дисплей. Не знам как е при други телефони с извити дисплеи, но при този доста често не ми се регистрира допира, защото част от ръката ми е върху някоя от страните. Мислех че при този тип дисплеи има спец. част от софтуера, който да следи за това.
Реално е доста неприятно и не мисля че пак бих взел телефон с извит дисплей, независимо от марката въпреки че изглежда много добре.
Цитирай

При самсунгите с извити дисплей има тази функция.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай

Инсталираш Touch Block Pro и указваш до къде да е пасивен екрана.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Интересното е че мейт 30 про има вградена такава опция, защо ние нямаме нямам идея
Цитирай

(2021-01-01, 15:18:23)yankoa написа:  От около месец ползвам Mate 20 Pro без кейс, след като оригиналният кейс се разлепи след почти 2 години употреба и реално за първи път "усещам" реално извития дисплей. Не знам как е при други телефони с извити дисплеи, но при този доста често не ми се регистрира допира, защото част от ръката ми е върху някоя от страните. Мислех че при този тип дисплеи има спец. част от софтуера, който да следи за това.
Реално е доста неприятно и не мисля че пак бих взел телефон с извит дисплей, независимо от марката въпреки че изглежда много добре.


Силно те съветвам да си купиш кейс, защото този телефон е стъклен и се хлъзга ужасно много. А пък и ще си решиш проблема с допира по краищата. Аз ползвам thin fit твърди кейсове, които запазват елегантната визия на телефона.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kn0cK3r за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Здравейте, исках да попитам всички, които ползват запис на разговорите, дали при приемане на входящо обаждане има лаг от 1-2 секунди, през които не чувате отсрещната страна, защото аз го забелязах при мен и понякога е много досадно и се наложи да де активирам функцията запис на обаждания, докато не намеря начин да оправя този бъг.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай

Няма лаг.
Цитирай

И аз нямам проблем. Има едно забавяне секуна ако съм свързал Huawei GT2, но само ако е свурзан часовника. Без него никакви пеоблеми. Виж да не е нещо и от сим картата. Всичко е възможно или направи заводски настройки.
Цитирай

(2021-02-13, 00:10:51)1124 написа:  И аз нямам проблем. Има едно забавяне секуна ако съм свързал Huawei GT2, но само ако е свурзан часовника. Без него никакви пеоблеми. Виж да не е нещо и от сим картата. Всичко е възможно или направи заводски настройки.

В интерес на истината и аз съм с Watch GT2, който постоянно е вързан. Ще пробвам да го разкача за един ден и да видя как ще се държи.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)