Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 20 Pro - Лични впечатления и коментари

С протокола отиваш в оператора,от което е закупено устройството и ти го заменят веднага.Иначе служителя от Виваком ми каза,че уж били изтеглени дефектните бройки.

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
[-] 1 потребител изказва благодарност на MagnateC за това мнение:
  • vovalinder
Цитирай
Аксесоари

А знае ли се новия заменен от коя партида е по принцип?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Току що звънях, и аз ги питах дали е изтеглена партидата, казаха че нямат информация, но да, издават протокол, занасяш апарата с пълна окомплектовка и гаранция, утре мисля да ходя.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Ако новия е със същия дисплей, няма смисъл. Трябва да гарантират, че заменените бройки нямат този дефект.

Huawei Mate 20 Pro Twilight
LG G4 black leather dual sim H818P
Цитирай

(2018-11-08, 11:43:54)Lubao написа:  Ако новия е със същия дисплей, няма смисъл. Трябва да гарантират, че заменените бройки нямат този дефект.

Абсолютно , точно това мие  най голямото притеснение , какво става ако ми го заменят и той пак след 10-15 дни се появи дефекта... Реално нищо не правим.  Лично мен ме съмнява да са изтеглени всички дефектни бройки и проблема да е отстранен в тези апарати които заменят , но това ще се види.

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай

Кой може да гарантира дали е така, в крайна сметка, ако пак се появи гаранцията си важи, въпреки че си е разправия.
Цитирай

Откакто знам за проблема, чета много форуми. Няколко човека има с подменени 3 устройства вече, не в България.
От всичко прочетено до момента, има само 1 или 2 случая на същия проблем с BOE. Някой беше писал, че е с такъв, може ли да сподели откъде е закупен?
Прегледах ЗЗП диагонално, и в 14 дневен срок, мисля, че може да ми върнат парите. Ако не, ще пробвам да го заменя с ноут 9 или п20 про.
Не ми се занимава с прехвърляне от телефон на телефон през няколко дни.
А да ви кажа честно, ако знам, че в бъдеще ще си остане до такава степен зеленото и няма да се увеличи, няма да го сменям изобщо. Това се вижда само в тъмно и 0 осветеност, което не е толкова голяма драма.

HTC desire Z >> Samsung Galaxy S3 >> Samsung Galaxy Note 3 >> Samsung Galaxy Note 5 >> Huawei Mate 20 Pro
Цитирай

Предполагам че на никой не му се занимава, и съм съгласен че ако не се увеличава и аз съм ок, но с времето всички казват че става по зле

Колега, забелязва ли се подобрение в дисплея или пак има проблем?
(2018-11-08, 09:57:52)MagnateC написа:  С протокола отиваш в оператора,от което е закупено устройството и ти го заменят веднага.Иначе служителя от Виваком ми каза,че уж били изтеглени дефектните бройки.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някой има ли представа дали всички телефони в България са с дисплеи на LG? Голям мерак имам за тоя телефон....ама нещо взех да размислям......

TheBigOne
Цитирай

Аз пък колкото и да му се навивам не мога да го харесам в ръцете ми, заради скапания едж екран. Нормалният мейт ми допада доста повече. Но по всичко изглежда, че ще пропусна тазгодишните модели.
Цитирай

Днес взех моя 20 про черен от Теленор. Нямам никакви проблеми..
Цитирай

Обикновено първата седмица няма проблеми...
Цитирай

Ти да не ме кълнеш сега
Цитирай

(2018-11-08, 12:29:52)vovalinder написа:  Предполагам че на никой не му се занимава, и съм съгласен че ако не се увеличава и аз съм ок, но с времето всички казват че става по зле

Колега, забелязва ли се подобрение в дисплея или пак има проблем?
Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk


Не мога да ти отговоря,тъй като още не съм отишъл да взема нова бройка.

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
Цитирай

Някой с Мате 20 има ли да каже как е, че се чудя между Мате 20 Pro и Ноте 9 но май Мате 20 Pro ще отпадне с тези проблеми по дисплеите.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Че тука всички сме с Mate 20.. Моя го ползвам вече около 15 дни и проблеми нямам. дисплея си ми е на LG.. Но съм в очакване на появата на проблема , все пак на всички общо взето го има този проблем.

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай

(2018-11-09, 09:26:37)turl написа:  Някой с Мате 20 има ли да каже как е, че се чудя между Мате 20 Pro и Ноте 9 но май Мате 20 Pro ще отпадне с тези проблеми по дисплеите.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Мейт 20 е с LCD дисплей и няма тези проблеми.

Oneplus  ваучер припокупка
Цитирай

Ето ъпдейт по зеления проблем - https://www.huaweiblog.de/news/mate-...nt-von-huawei/
С две думи - заменят телефона все едно по VIP програмата.
И проблемът не е от лепило /gluegate - както са го кръстили/ , а от некачествени дисплеи на LG.

 S7Edge  MiMax  Mate20Pro S21Ultra
Цитирай

Здравейте!
Искам да попитам някой може ли да ми каже как да си настроя тапетите на заключения и основниа екран да се въртят? Вчера си купих Huawei Mate 20 Pro и нещо не мога да се справя с това!  Bu
Цитирай

Здравейте, аз днес върнах моето устройство в Теленор. Ще пиша когато има развитие.
Цитирай

Ето, че назрява момента и аз да съм с Huawei Mate20 Pro
Зеленината я виждам слабо в краищатата, но в ъглите няма. Моя съпруг си го купи, но явно ще си остане със Симбиана. Нокиата му се връзва с блутут модула на БМВто. А Huawei   не иска!  Работата му е свързана с това, че прослушва някои разговори за да отиде на аварията а запис не става с Huawei Mate20 Pro   Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на betinaa за това мнение:
  • GT
Цитирай

Всяко зло за доброSmile честито.
(2018-11-16, 20:26:41)betinaa написа:  Ето, че назрява момента и аз да съм с Huawei Mate20 Pro
Зеленината я виждам слабо в краищатата, но в ъглите няма. Моя съпруг си го купи, но явно ще си остане със Симбиана. Нокиата му се връзва с блутут модула на БМВто. А Huawei   не иска!  Работата му е свързана с това, че прослушва някои разговори за да отиде на аварията а запис не става с Huawei Mate20 Pro   Wink

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • betinaa
Цитирай

(2018-11-16, 20:26:41)betinaa написа:  Работата му е свързана с това, че прослушва някои разговори за да отиде на аварията а запис не става с Huawei Mate20 Pro   Wink

Запис няма да става и с всеки друг нов телефон с андроид 9! Забранено е, чак след рут ще има такава възможност. За тва няма да ъпдейтвам до 9. Пък докато ми дойде времето за нов телефон току виж има нови методи освен рут.

Android 9 Pie puts an end to third-party call recording apps
https://www.androidpolice.com/2018/08/15...ding-apps/
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • betinaa
Цитирай

Въпрос към притежателите на Mate 20/Pro, които използват Nova Launcher:

В стоковия лаунчър има иконка за заключване на екрана, но можеше да се използва при телефоните с EMUI 8 само и единствено на стоковия лаунчър. Този проблем все още ли го има в EMUI 9? И също за double-tap to lock (опцията от настройките на Нова Лаунчър) - работи ли в ЕМУИ 9?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2018-11-17, 14:58:53)Anastasia123 написа:  Въпрос към притежателите на Mate 20/Pro, които използват Nova Launcher:

В стоковия лаунчър има иконка за заключване на екрана, но можеше да се използва при телефоните с EMUI 8 само и единствено на стоковия лаунчър. Този проблем все още ли го има в EMUI 9? И също за double-tap to lock (опцията от настройките на Нова Лаунчър) - работи ли в ЕМУИ 9?

Аз ползвам Нова на М20 Pro и double tap to lock работи без проблем. Иконката за Lock я има, но не работи на Нова.

Стоковият лънчер не е лош, но плъзгането на долу отваря търсене, което не ползвам и иконите са огромни, независимо че съм настроил най-малък размер на дисплея.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • Anastasia123
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)